Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Nevjerojan potez: Ivica i Ante Todorić deset dana prije odlaska izmijenili svoje ugovore
Pretraživanje
Dionička društva
Ovim aneksom ugovoreno je da će Agrokor snositi svu štetu koja bi bivšim članovima Uprave mogla nastati zbog eventualnih sudskih, upravnih, arbitražnih i drugih postupaka usmjerenih prema njima zbog radnji i/ili propuštanja koje su oni kao menadžeri činili u svojstvu članova Uprave Agrokora.
VasIsusK 31.5.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

Auuuuuu

avax10 19.11.2006.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
83%

uz tužbe za poništenje anexa, mogle bi im doći i prijave nadležnih državnih tijela?!

zvonkac 26.11.2009.
Dugotrajni korisnik
83%

Očekuje se vjerodostojna reakcija anemičnog i žmigajuće potpredsjednice vlade.

is123456 5.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
75%

Šala dana, kad mi netko spomene hrvatistansko sudstvo u bilo kojem obliku od onog amebičnog najnižeg do Bogom danom Ustavno momentalno mi se ukaže slika božice pravde kako joj sve ispada iz ruku a povez se ne usuđuje ni malkice pomaknuti da je ne zaslijepi sva sila pravednosti.

mi smo ipak zemlja slučaj

pepermint 11.5.2017.
Novi korisnik
100%

i di je problem….ovo abolira spomenute samo za period od 31.03. do 10.04. a u tom periodu i nije napravljena i prevelika šteta… Oni će svakako odgovarati a sud će odrediti njihovu krivicu…Ako su krivi i sud ih proglasi krivima, nema dvojbe da će morati osobnom imovinom nadoknaditi štetu za koju će ih tužiti i RH, banke, dobavljači itd… a prije toga će se ići i na porijeklo imovine, povrata dividendi i bonusa koje im je tvrtka isplatila itd itd…

jod 15.9.2010.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
50%

Da, a prije toga će svizac zamotati čokoladu.

miroks 5.2.2013.
Dugotrajni korisnik
100%

Samo međunarodni sudovi mogu raspetljati Agrokorove nezakonite malverzacije.Domaće sudstvo je korumpirano i nesposobno.Familija ,,cosa nostra,,na pravdi Boga,Bude,Alaha i kletve ,,imo pa ne imo,,

benčić-jur 14.3.2008.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
100%

Ugovoreno je, potpisano je ……. da, ali tko je u ime Agrokora s druge strane potpisao te “dodatke ugovora”.

pepermint 11.5.2017.
Novi korisnik
100%

dajte ga / njih već jednom strpajte u zatvor…

mllr 6.2.2017.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

pepermint

dajte ga / njih već jednom strpajte u zatvor…

koji će K+ u zatvoru, da ga opet mi 'ranimo i odijevamo, treba ga staviti na blagajnu u najprometnijem trgovačkom centru, da se dobro naradi za 2500kn, koji bi se uplaćivali u proračun RH radi otplate duga i sve članove obitelji također