Nevjerojan potez: Ivica i Ante Todorić deset dana prije odlaska izmijenili svoje ugovore

Naslovnica Forum Komentari članaka Nevjerojan potez: Ivica i Ante Todorić deset dana prije odlaska izmijenili svoje ugovore

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Auuuuuu

uz tužbe za poništenje anexa, mogle bi im doći i prijave nadležnih državnih tijela?!

Ignore: KressoM, delux

Očekuje se vjerodostojna reakcija anemičnog i žmigajuće potpredsjednice vlade.

Šala dana, kad mi netko spomene hrvatistansko sudstvo u bilo kojem obliku od onog amebičnog najnižeg do Bogom danom Ustavno momentalno mi se ukaže slika božice pravde kako joj sve ispada iz ruku a povez se ne usuđuje ni malkice pomaknuti da je ne zaslijepi sva sila pravednosti.

mi smo ipak zemlja slučaj

i di je problem….ovo abolira spomenute samo za period od 31.03. do 10.04. a u tom periodu i nije napravljena i prevelika šteta… Oni će svakako odgovarati a sud će odrediti njihovu krivicu…Ako su krivi i sud ih proglasi krivima, nema dvojbe da će morati osobnom imovinom nadoknaditi štetu za koju će ih tužiti i RH, banke, dobavljači itd… a prije toga će se ići i na porijeklo imovine, povrata dividendi i bonusa koje im je tvrtka isplatila itd itd…

Da, a prije toga će svizac zamotati čokoladu.

Samo međunarodni sudovi mogu raspetljati Agrokorove nezakonite malverzacije.Domaće sudstvo je korumpirano i nesposobno.Familija ,,cosa nostra,,na pravdi Boga,Bude,Alaha i kletve ,,imo pa ne imo,,

Ugovoreno je, potpisano je ……. da, ali tko je u ime Agrokora s druge strane potpisao te “dodatke ugovora”.

dajte ga / njih već jednom strpajte u zatvor…


dajte ga / njih već jednom strpajte u zatvor…

koji će K+ u zatvoru, da ga opet mi ‘ranimo i odijevamo, treba ga staviti na blagajnu u najprometnijem trgovačkom centru, da se dobro naradi za 2500kn, koji bi se uplaćivali u proračun RH radi otplate duga i sve članove obitelji također

New Report

Close