‘Nesposobni su i imaju najmanje riješenih zahtjeva za legalizacijom’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Nesposobni su i imaju najmanje riješenih zahtjeva za legalizacijom’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ima li išta besmislenije od državnog ministra koji se aktivno uključuje u stranačku agitaciju na općinskoj razini?

ovaj ministar inače odaje dojam šampiona u nekompetenciji, a kažu da je sa sobom doveo tim probranih neznalica, no baš on savko malo nekog proziva za nesposobnost. iskreno sumnjam da tip zna razlikovati bager od traktora.

..to i ja stalno govorim….Zadar sam donosi svoje propise i opće ne poštuje
zakone RH!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa sigurno nisu gori od Zagreba.

Probajte dobiti dozvolu za gradnju kuće na zemljištu gdje je građevinska mafija ubacila oko.

A sve što je građevinska mafija izgradila izvan gabarita u Zagrebu će se legalizirati. I sve po zakonu.

Moje je pitanje da li su svi u ovoj zemlji jednaki prema zakonu i Ustavu ili ćemo poticati kriminalne radnje.

Možda Nijemci ne znaju za ovaj problem građevinske mafije i gradonačelnika u gradu Zagrebu, pa da im pošaljem pisamce, znam i ja pričati na Ruskom.

lp[emo_beztona][emo_palacd]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

kakva mrtva legalizacija.. pazi, pomoćni objekti su odjedanput postali “nelegalni”, kamp prikolice i tako dalje.. cisterne za vodu isl.. pa tko je toliko tupav da puši ove prizemne fore? osim miami naravno

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ti su tupav, super24..imamo predmet u Zadru za legalizacijom kuće, koja je
u Centru centra, po prostornom planu je predviđena gradnja, ima riješeno
vlasništvo, ima sve suglasnosti u priključke……koji qurac im nije jasno-
da predmet ne riješe…čekaju kovertu s lovom, bezobraznici???!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

jesam ja kriv što si ti gradila kuću bez dozvole, pa se sad treseš? ti si svoje obavila, trajalo 2 mjeseca ili godinu dana, svejedno..
idi pročitaj zakon, tuko.. nije zakon pisan za samo za tebe i ne odnosi se samo na tvoj nelegalno sagrađeni predmet, koji će ionako biti legaliziran.
uopće ideja da sve što se u zakonu navodi, od poljskog zakona do kamp prikolice, nije “legalno” već da se mora “legalizirati” je ostatak iz tvrdog socijalističkog uređenja i otkriva neke vrlo maliciozne intencije ove vlade… to što ti ne vidiš dalje od vlastitog dupeta je drugi par cipela

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Najprije ste bili nesposobni riješiti pitanje zemljišta, katastra i vlasništva.
Pa, smo godinama čekali sudsku Komisiju da riješi vlasništvo. Zatim, ste bili nesposobni donijeti Prostorni plan, koje je 2002 g usvojila i donijela svaka
selendra ovdje, uz minimalan broj činovnika, a Vi sa činovnicima kojih ima ko šodera, to niste znali,
Zatim , ste bili nesposobni riješiti problem paušalnog iznajmljivanja do 2007.
nakon toga ste se osvjestili i shvatili da ste i sami u istoj kaši, kao
i ostali vlasnici kuća i vikend kuća, i da imate nelegalno sagrađene
objekte, nadograđene bez Odluka , priključke bez suglasnosti,ceste bez
vlasništva, prikolice bez uvjeta za postavljanje, i masu trećeg neriješenog
stranja…te da nemate dozvole niti uvjete za rad, ni apartmana, ni restorana,
ni kafića, ničega…pa ,čak niti prikolica…..a za postavljanje prikolice
treba ti najosnovniji papir , ako je na tvom vlasništvu/ zemljištu,
sukladno Zakonu o gradnji- pročitaj ga!….
U kampovima ste napravili nelegalne parcele za najam, restorane bez uvjeta,
i podijelili ste si plave zastavice na plažama bez sanitarnog čvora……

Dođi, na sjever da vidiš kako funkcionira država i zakoni , da nešto i naučite
od nas! Platit ćeš sve priključke , ko i ostali, postaviti kuću tamo gdje
će ti biti naređeno, a onda pokazati visinu vijenca svakom nadležnom tko
te posjeti..Poslije ćeš riješiti uporabnu, sve -a-ateste, i plaćati
dvostruko više režije nego i Dalmaciji, jer ćeš financirati i onu sirotinju,
koja treba telefon, vodu plin i struju u šumi, a nema novaca za gradnju…

Nećemo više moljati Vaše lijene službenike da riješe predmete….prošla su ta vremena.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close