Neočekivana zvijezda – u glavnom gradu Srbije traži se soba više za doček Nove godine

Naslovnica Forum Komentari članaka Neočekivana zvijezda – u glavnom gradu Srbije traži se soba više za doček Nove godine

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

PD ,

zašto ste toliko opsjednuti Yugokomšijama s Balkana ?

Jeste li dobili plaćeno ovo reklamiranje ili samo osječate nostalgiju za starim drugarima?

.

Opet nebitnosti iz fašističke prčije! Nekog u PD opasno peru jompleksi!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ne vidim zašto Beograd ne bi bio privlačna destinacija za doček. Više se toga događa nego kod nas, ljudi su ljubazniji i pristupačniji i jeftinije je. Sasvim dovoljno


Ne vidim zašto Beograd ne bi bio privlačna destinacija za doček. Više se toga događa nego kod nas, ljudi su ljubazniji i pristupačniji i jeftinije je. Sasvim dovoljno

To su ist ljubazniji i pristupačniji ljudi koji su bacali cviječe na tenkove kada su išli u Hrvatsku ubijati naše građane (i još je uvijek 1.600 “nestalih”) , to su isti ljudi koji i dalje biraju pro-četnike koji su nas i ubijali.

Da su se promjenili nebi birali Nikolića , Vučića….nastavi niz…

.


Ne vidim zašto Beograd ne bi bio privlačna destinacija za doček. Više se toga događa nego kod nas, ljudi su ljubazniji i pristupačniji i jeftinije je. Sasvim dovoljno

Ha, ha, ha…..pa Beograd zgleda kao zmazano selo! Vjerujem da je onima čiji su nedavni preci izašli iz šume to super!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

priča se da naše dame odlaze u BG na žestoko jebavanje jer im naši dečki to nisu u stanju priuštiti. poruke kirina i pere samo te novinske napise potvrđuju. opustite se više, rat je završio prije 30 godina. život ide dalje, dok vi čangrizate, srbi vam jebu žene. a jebu ih jer su opušteni i neposredni. zato se više primirite sa tom mržnjom i kompleksima jer ispadamo svi jadnici zbog vas kompleksaša.

...povijest se ponavlja...

naše dame odlaze u BG na žestoko jebavanje

I šta ja imam s time što Vaše dame odlaze u BG na žestoko jebavanje ?

Moje dame nikada nisu bile istočnije od Vukovara.

.


naše dame odlaze u BG na žestoko jebavanje

I šta ja imam s time što Vaše dame odlaze u BG na žestoko jebavanje ?

Moje dame nikada nisu bile istočnije od Vukovara.
[/quote]

moje nisu išle, ali idu mnoge. pod “naše” ja mislim na dame iz RH i ti dobro znaš na što mislim. frustriran si nevjerojatno. kao da ti je 75 godina. ako si mlad, uživaj u životu , nemoj svuda tražiti urotu jer ispadaš jadan i iskompleksiran . idi i ti malo do BG-a da vidiš da te nitko neće ugristi niti ubiti. kreni naprijed. živiš u 91-oj a danas je 2015.g na izmaku.

...povijest se ponavlja...

E moj delboy! Narod je gloop i brzo zaboravlja! Zbog prekodrinskih i banjalučkih primitivaca pucat će se opet, a jedino što me tiješi da svaki put ispuše! I čemu sve to u 21. stoljeću?
Osobno tamo ne bih išao ni da je raj! Gadljiv sam!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


E moj delboy! Narod je gloop i brzo zaboravlja! Zbog prekodrinskih i banjalučkih primitivaca pucat će se opet, a jedino što me tiješi da svaki put ispuše! I čemu sve to u 21. stoljeću?
Osobno tamo ne bih išao ni da je raj! Gadljiv sam!

nitko ne zaboravlja, ali život ide dalje. surađivati se mora, raditi se mora, biti normalan susjed bi bilo korektno i nema zapreke da mladi idu i zabavljaju se kao što oni dolaze k nama na more. ti ratovi nisu bili njihovi ratovi nego ratovi naše generacije a na nama je da djecu naučimo kako biti miroljubiv i pristojan.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close