Nenadani kritičari e-cigarete

Naslovnica Forum Komentari članaka Nenadani kritičari e-cigarete

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zanimljivo je da ljudi po meni još uvijek podržavaju čistu duhansku industriju, meni se čini da tzv. negoli što to nude skupi nikotinski flasteri i žvakače gume! Dakle svaka alternativa klasičnom duhanskom proizvodu je dobrodošla, pa tako i e cigarete!!!

Ja sam kao dugogodišnji pušač odlučio vidjeti što je to , malo sam pogledao po netu i pročitao ovaj članak pa čak i ovdje našao izvor informacije za ono što mi treba [url=”http://parilica.hr”%5Dcigareta%5B/url%5D po mjeri modernog čovjeka, mala šala, ali kažem vam da se meni jako dopala i za sada ne osjećam ama baš nikakvu apstinencijsku krizu, a dobro se osjećam, istina to pušenje traje tek 10 dana, ali se nadam da neću opet uletjeti u zamku klasične cigarete 🙂

Iz osobnog iskustva mogu potvditi učinkovitost e cigarete u prestanku pušennja. Ljudi su skeptični u pogledu e cigarete zbog neznanja o njenim karakteristikma i zato što misle da je preskupa. Ali kada bi se zbrojili svi troškovi koje je ppojedini pušač u naumu da prestane s pušenjem jednom zauvijek, potrošio na proizvode poput nikotinske žvakaće i nikotinskih flastera, svatko bi uvidio da je moderna e cigareta dugoročno svakako jeftinija alternativa. Meni se najviše sviđa što je kod električne cigarete dozvoljeno pušenja na javnim mjestima, zahvaljujući njenom osnovnom dijelu, koju čini revolucionarna e tekućina, koja ne ispušta duhanski dim, već vodenu paru koja nije štetna za okolinu i ne ostavlja vječni duhanski smrad po odjeći i prstima!!

[url="https://www.vecernji.hr/lifestyle/najam-jahti-u-hrvatskoj-s-miomare-yachting-1211295"]vecernji.hr[/url]

Kritičara o e-cigareti[/url] će biti uvijek. Razlog tome je njezino brzo širenje na štetu jedne druge industrije koja sigurno neće samo tako gledati. Još uvijek nisu se dokazale nus pojave korištenjem e-cigarete[/url] koje su inovativne i sigurno da će se njihovo korištene proširiti.

New Report

Close