Nemam boljih prijatelja od Bakića i ‘njegovih’

Naslovnica Forum Komentari članaka Nemam boljih prijatelja od Bakića i ‘njegovih’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Gospon Birtić, ako ne znate o čemu pisat, pišite o nečemu drugome.

Države i ulagači nemaju prijatelja samo interese.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Gospon Birtić, ako ne znate o čemu pisat, pišite o nečemu drugome.

leb, prijatelju, otkad smo as dvojica ma ‘vi’?
fakat si pod utjecajem…

www.knjigara.com


Države i ulagači nemaju prijatelja samo interese.

recimo da je dobar primjer tko su drzavi prijatelji, a sto je njen interes, americka odbijenica dvjema kineskim bankama koje su u malo nezgodno vrijeme htjele raditi u americi [smiley]

www.knjigara.com

Nemoj se ljutiti, ali mislio sam da imaš više petlje. On te razvlači po blogu kao kaugumu, a ti ništa.


Nemoj se ljutiti, ali mislio sam da imaš više petlje. On te razvlači po blogu kao kaugumu, a ti ništa.

prvo, tekst sam poslao u petak. kako odgovoriti u petak na nesto izreceno u nedjelju?
drugo, dok je welch pisao za poslovni redoviti redoslijed na rang listi citanosti bio je birtic prvi, birtic drugi, welch odlican treci.

budem li smatrao da bloger zasluzuje odgovor, odgovorit cu na forumu ili u kolumni…
budem li odgovorio, vjerujem da ces primijetiti stanovitu razliku u kulturi ophodjenja

www.knjigara.com

@barmen

Malo pitanje o Vašoj strategiji. Nadam se da nije problem.
Da li imate u planu prodavati neke dionice? Mislim, ako su Vam odradile dobar rast zašto ih ne prodati?

samo bih nadodao kratko.
Primjedbe nisu namijenjeni kao preporuke.
Svatko trguje za sebe i na vlastitu odgovornost.
Kako u džungli i na burzi – samo broji plijen.

Barmen, napiši nešto o Francku, Artukovićima…

Ma naravno ti napravi kako misliš da treba, no mislio sam da imaš čvršću kičmu.sorry ali ja ne bih dao da me netko tako razvlači. Sad ne znam gdje je pukla vaša ljubav, je li to zbog vupika ( i to si nam ostao dužan, počeo si nešto oko skrbničkih, ali si se vrlo brzo primirio, a bome si se kofrčio da ćeš ti ovo , ti ono, a od svega toga samo te on razvukao i oprao kao ovaj cls-a)

Nije valjda da si se uplašio [rolleyes]

Samo bih još malčice ,završio sa jednim citatom.

Često pišem agresivno i ponavljam ,neprestano moje napade na morske pse kapitalizma.
Kad čovjek postane stariji ,trudi se da promjeni svoje neprijatelje.


Ma naravno ti napravi kako misliš da treba, no mislio sam da imaš čvršću kičmu.sorry ali ja ne bih dao da me netko tako razvlači. Sad ne znam gdje je pukla vaša ljubav, je li to zbog vupika ( i to si nam ostao dužan, počeo si nešto oko skrbničkih, ali si se vrlo brzo primirio, a bome si se kofrčio da ćeš ti ovo , ti ono, a od svega toga samo te on razvukao i oprao kao ovaj cls-a)

Nije valjda da si se uplašio [rolleyes]

ocito je da nas dvojica drukcije definiramo kicmu. no problem.
sto da radim? da se srozam na razinu vrijedjanja kako bi ti bio zadovoljan? da se valjamo u blatu za radost kibica? da linkam na cartmannov blog i pobrojane njegove ulaze?
no ugodna je promjena da komuniciram s imenom i prezimenom, a ne samo s pseudonimovim pseudomimom [smiley]
eto, u toj komunikaciji mogu se nasaliti i reci da odes na google finance i usporedis proslogodisnji i ovogodisnji rezultat herbalifea u odnosu na s&p. dnevni promet je cca 100,000.000 dolara… sto sad, da se fajtam u blatu nekulturnog ophodjenja s covjekom koji se dici nadigravanjem fondova, i to u hrvatskoj?!

sto se vupika tice, i knjige dionicara, to kosta. no eto, nikako da docekamo da hanfa i skdd o malim ulagacima pocnu brinuti bar koliko komsije iz centralnog registra hartija od vrednosti; moje zalaganje za, ako ne trzisno, onda bar civilizacijsko, humanisticko dostizanje komsiluka, zasad ne daje rezultate.

i, sto mislis, kakav bi bio nas odnos da sam za dionicu x napisao da vrijedi 2000 kuna?

www.knjigara.com

A da vas dvojica lijepo odete na cugu pa lijepo raspravite to što imate, čak bi se mogla i organizirati neka akcija da skupimo pare za cugu, ali samo da ne čitamo ovakve gluposti!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


A da vas dvojica lijepo odete na cugu pa lijepo raspravite to što imate, čak bi se mogla i organizirati neka akcija da skupimo pare za cugu, ali samo da ne čitamo ovakve gluposti!

hvala sto citas i komentiras [thumbsup] [smiley]

www.knjigara.com

New Report

Close