Ne treba srljati u reformu obrazovanja, dokaz je ‘šuvarica’

Naslovnica Forum Komentari članaka Ne treba srljati u reformu obrazovanja, dokaz je ‘šuvarica’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ista partija SDP Lex Milanovićeva Kukuriku nastoje nam uvaliti novu jednoumnu šuvaricu koju su nazvali po sebi Kukurikulum.

I kad netko ima drugačije mišljenje nema razgovora već cjela Kukuriku koalicija izlazi na Jelačićev trg , isto kao što su nas silovali sa Radiom 101 od milja zvanog Radio 7 sekretara SKOJa.

.

Puno analiza, puno sastanaka, razgovora itd. i čudimo se zašto smo po obrazovanju na dnu EU?? zašto se čudimo, naši “stručnjaci” jedino što vole jest raditi beskonačne analize. Finski sustav se prilagođava svakih par godina ako ne i češće a naš jedva dva puta u 25 godina. Samo naprijed “stručnjaci” zbog vas i jesmo zaostala nacija.

@Pero7-kao zakleti antiboljševik složio bih se sa prvim djelom vašeg posta, ali slučaj Radio101, u tom trenutku, je bilo čisto rušenje građanske inteligencije, koju je kasnije druga biljševička struja izopačila!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Po Šuvarovom programu, ja sam u tehničkoj srednjoj školi prvu godinu imao predmet “Umjetnost i kultura” gdje nam je neka luda ženska tumačila chiaroscuro, renesansno slikarstvo itd. To je bilo to Šuvarovo opće obrazovanje. Kladim se da i današnji socijalisti pripremaju nešto slično jer oni uvijek znaju koje točno gradivo država mora nametnuti svima da bi bili progresivni i kulturno uzdignuti.

brine konstantni poriv za reformama u ovoj državi. mi već 60 godina nešto reformiramo, a jedino što smo trebali je ostaviti stvari kakve jesu i nastaviti sa normalnim životom. ali, kako bi onda svoje postojanje opravdali djelatnici ministarstava. čemu reforme? pa sama šuvarica bila je sasvim ok. sigurno kvalitetnija od današnje škole, a i neke buduće. nebitno uostalom, bitno je da se nešto mijenja, a sve da se zadovolji nečiji ego. netko želi govoriti: ja sam taj koji je reformirao školstvo-zdravstvo-pravosuđe..a u biti ih uništavaju jer svaka promjena je korak unazad zapravo.

...povijest se ponavlja...

..ima nas dosta ovdje šuvaraca…..kakva nas mirovina čeka?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


..ima nas dosta ovdje šuvaraca…..kakva nas mirovina čeka?

nikakva, kao niti nikog drugog u europi i SAD-u.

...povijest se ponavlja...


..ima nas dosta ovdje šuvaraca…..kakva nas mirovina čeka?

ona koju si strpala u madrac…ako nisi, još stigneš

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

…..da, kako je jedan kolega napisao , mi smo totalno sjebana genarcija, najprije sa reformom
Šuvara, pa su nas ..USMJERAVALI..tako su nas usmjerili, da nisu mogli bolje, taman smo se
snašli, došle kriza, pa pomicanje staža, pa smanjenje prava, drukčiji obračuni…
mi ćemo nositi novce u mirovinski fond, a ne dobivati mirovinu….
Na godišnjici mature, pitam najpoznatiju dizajnericu međimursku, onak u dobrom raspoloženju,
koliko buš imala penziju…a ona se počela smijati…koliko ? 2,5 hiljade…a ti? …smijale smo se
makar , bi se trebale plakati ….
Svi očekuju od poduzetnika, da sebi za vrijeme života namlati novce za starost…muškarci još nekako,
ali žene, su žrtve obitelji i djece …počela sam slagati jednu konstrukciju….koliko mi uopće treba
mjesečno novaca… trenutno , puno…poslije…ne znam….to nek kažu starije kolege….

Ako si poduzetnik, počneš stvarati, pa ne možeš si dopustiti ogromne poreze i doprinose…..i ne misliš na starost…plaćaš nekakav minimalac, zato …poduzetnici ,oprezno….i štedite za starost.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@Pero7-kao zakleti antiboljševik složio bih se sa prvim djelom vašeg posta, ali slučaj

Radio101, u tom trenutku, je bilo čisto rušenje građanske inteligencije, koju je kasnije druga biljševička struja izopačila!

Nebi se složio.
Crveni pokvarenjaci tzv.Radio 7 sekretara SKOJ-a pokušali su uz pomoć crvene braće zaustaviti tranziciju .
Većina od onih 80.000 izašlih na Trg bili su crveni , a sada ih je bilo svega 40.000 koji su htjeli srušiti vladu pomoću njihovog Kukurikuluma.
A kasnije su se pokazali kao najveći prevaranti kada su napravili gubitke , opljačkali( ?) , izvukli više desetaka miliona .
Nakon toga njihova zvjezda se spasila na Pantovčaku kod crvenog Ive Josipovića i bila je glavna sa Radmanom na HTV-u.

Evo kako su HAZU popljuvali Milanovićev Kukurikulum.
http://teletekst.hrt.hr/?str=127-01

.

izađite vi ustaše onda da ti crveni vide vašu hrabrost pero. 45te ste bježali od njih, a sad se skrivate od njih.

...povijest se ponavlja...

izađite vi ustaše onda da ti crveni vide vašu hrabrost pero. 45te ste bježali od njih, a sad se skrivate od njih.

Mama ti je ustaša , đubre jedno.

.

New Report

Close