Nastavljen strmoglav pad cijena dionica Agrokorovih tvrtki, Ledo u problemu

Naslovnica Forum Komentari članaka Nastavljen strmoglav pad cijena dionica Agrokorovih tvrtki, Ledo u problemu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Da smo ozbiljna država,kao što nismo,odgovorni za ovu katastrofu ogromnih razmjera bili bi već u Remetincu,sa izgledima da gledaju ovaj svijet kroz rešetke barem slijedećih 30 godina…

„Četrdeset godina sebe uložio sam u izgradnju cijele Hrvatske i regije, stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi.“
Ivica Todorić 4.2017.

Pretpostavljam da su dionice iz sastava Agrokor od strane nadležnih institucija još uvijek u SEGMENTU PROMATRANJA::!!!!


Da smo ozbiljna država,kao što nismo,odgovorni za ovu katastrofu ogromnih razmjera bili bi već u Remetincu,sa izgledima da gledaju ovaj svijet kroz rešetke barem slijedećih 30 godina…

zar Vi još ne shvaćate, da mi radi takvih imamo rešetke na cijelom teritoriju Rvatske

Romel, 12.04.2017. u 13:23
odgovorni za ovu katastrofu ogromnih razmjera bili bi već u Remetincu

Trebalo bi apartmanu Remetinec puno katova dozidati da svi stanu.
Bio bi to jedan od većih nebodera u Zagrebu.

Ma kako to kad je stručnjak za restrukturiranja rekao da je sve ok, da je bolje nego izgleda?
Pitajte prijašnje firme koje je ovaj “stručnjak” spašavao 🙂
Hrvatska posla….

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Ma kako to kad je stručnjak za restrukturiranja rekao da je sve ok, da je bolje nego izgleda?
Pitajte prijašnje firme koje je ovaj "stručnjak" spašavao 🙂
Hrvatska posla….

ovo je samo ekipa za zataškavanje, što kaže jedan kolega, trebao bi Remetinec biti neboder, a ja bih to malo proširio na naselje s nekoliko nebodera, kriminal je veliki u pitanju, po Slavoniji već uhićenja, nova Đakovština, poljomafija godinama pljačka

New Report

Close