Naplata dizanja gotovine na šalterima mogla bi se bankama obiti o glavu

Naslovnica Forum Komentari članaka Naplata dizanja gotovine na šalterima mogla bi se bankama obiti o glavu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Potpuno podržavam naplatu dizanja gotovine na šalterima, dokle god ima dovoljno bankomata, a kartice su isto dostupne. kad dođe mirovina, 3 dana ne možeš ući u poslovnicu banke, od silnih umirovljenika.

U državi gdje zakonom moraš imati račun u banci (nemaš izbora, diktat) trebalo bi i kojekakve naknade koje banke naplaćuju zakonski regulirati ili ukinuti ili neka ih plaća onaj koji je i donio takav zakon.
Moja gotovina nije mojom voljom završila u banci, a onda neka banka podizanje gotovine naplati onome tko je donio zakon da moji novci moraju završiti u banci.

Nije bolest sve što boli

U razvijenim zemljama nema naknada za transakcijski račun i kartice

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

poštene banke ne daju kamate ali kada dižete pare recimo u japanu oni vam refundiraju trošak dizanja s obrazloženjem da su one krive što nemaju osobne mogučnosti ( poslovnica, bankomat ) da stoje na usluzi svom klijentu.
ove naše su samo franšize domačim lopovima koji stoje iza skrbničkih računa ( vani toga nema )

New Report

Close