Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Imamo srece da nisu svi prilozi u TRZISTU KAPITALA suhoparni ili autisticni. Predlozimo najduhovitije i one koji najvise otkrivaju, ali u jednom tecnom i socnom tonu u ovoj temi.

Lijapa naša hrvatska jezika.
Prvo bi kolega trebali poraditi na pismenosti.[smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Evo imamo barem jednog duhovitog. Mozda Asko nije dao najsočniji primjer, ali je barem duhovit. Inace, Asko, pošto instrucije iz lijapog nšg jazika?

Nemojte biti duhoviti.
Učite na mom primjeru.
Ak’ ste duhoviti… zaradite moderiranje na idućih 10-ak godina.
Nemaju svi ljudi smisao za humor.

Evo jedan… za oženjene frajere.

Koja je razlika između udanih žena i udovica?
Udovicama je muž uginuo.
Udane… rade na tome.

He-he-he-he-he-he-he-he. [smiley2] [smiley2]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Post koji mi je suze na oči od smijeha natjerao je bio, ako se dobro sjećam, Nathanov kad je na TA grafove docrtao razne pizd…. i strašila aludirajući na Znančev stil crtanja po grafovma. [smiley2]


Post koji mi je suze na oči od smijeha natjerao je bio, ako se dobro sjećam, Nathanov kad je na TA grafove docrtao razne pizd…. i strašila aludirajući na Znančev stil crtanja po grafovma. [smiley2]

I kaj je najbolje, imao je rezultate. Kolege se nisu više blamirale…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Post koji mi je suze na oči od smijeha natjerao je bio, ako se dobro sjećam, Nathanov kad je na TA grafove docrtao razne pizd…. i strašila aludirajući na Znančev stil crtanja po grafovma. [smiley2]

i ja sam proplakao od smijeha taj put [smiley2] trebalo bi staviti link

...pig slayer...

Sigurno ko u Libanonu.

I love the Smell of Profits in the Morning

Seve, evo jedan za tebe i moderiranje.
Zašto žene nose visoke potpetice?
Da im se jezik ne vuče po podu.
NHF.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar


Inace, Asko, pošto instrucije iz lijapog nšg jazika?

Za tebe, nemjerljivo….sve ostalo MASTERCARD…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

uz ovaj Nathanov najlegendarniji mi je bio kad je kolega phantom-zg napisao:
” Svako prije kupnje određenog papira ili prava sigurno uz analizu tvrtke, dostupnih informacija koje stalno dolaze i odlaze ima neke vlastite unutarnje porive zašto baš to čini. Da li je to feeling, veličina ega, želja za posjedovanjem baš određenog vrijed. papira ( npr. plive koja je dugo slovila kao jedina prava dionica ), neki neobjašnjivi poriv ili nešto treće ? Vjerojatno ima svačega tu pomalo, da se određenim manevrima – bilo razumskim ili ovim drugim stigne do cilja i ostvari zarada.”

a kolega Alien mu na to lakonski odgovorio :”kolega, više duhana stavljajte”

odvalio sam na ovo.hehehehehe[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Daj nek se netko sjeti i/ili iscacka link na onaj Nathanov s grafovima [smiley2]


uz ovaj Nathanov najlegendarniji mi je bio kad je kolega phantom-zg napisao: ” Svako prije kupnje određenog papira ili prava sigurno uz analizu tvrtke, dostupnih informacija koje stalno dolaze i odlaze ima neke vlastite unutarnje porive zašto baš to čini. Da li je to feeling, veličina ega, želja za posjedovanjem baš određenog vrijed. papira ( npr. plive koja je dugo slovila kao jedina prava dionica ), neki neobjašnjivi poriv ili nešto treće ? Vjerojatno ima svačega tu pomalo, da se određenim manevrima – bilo razumskim ili ovim drugim stigne do cilja i ostvari zarada.” a kolega Alien mu na to lakonski odgovorio :”kolega, više duhana stavljajte” odvalio sam na ovo.hehehehehe[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

I ja glasujem za ovaj prilog od Aliena,sjećam ga se i danas ga često prepričavam drugima!
Supruga me pitala ,da čemu se toliko smijem??
[smiley2]

A, valjda si i ti stavio premalo duhana.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

New Report

Close