Najbrže se prodaju kvalitetni stanovi skuplji od 3000 eura po kvadratu, za svaki postoji lista čekanja

Naslovnica Forum Komentari članaka Najbrže se prodaju kvalitetni stanovi skuplji od 3000 eura po kvadratu, za svaki postoji lista čekanja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bilo bi jako zanimljivo da npr porezna uprava provjeri podrijetlo novca tih koji kupuje stanove za 3000,00 EUR. Samo kažem :-))))


Bilo bi jako zanimljivo da npr porezna uprava provjeri podrijetlo novca tih koji kupuje stanove za 3000,00 EUR. Samo kažem :-))))

mladi bračni ili druge vrste parovi, koji rade za prosječno 30000kn neto, kupuju na kredite, ostali imaju lovu i ulažu u Zg, a da ima i takvih kojima bi trebalo provjeriti podrijetlo imovine tj.novca, to stoji, negdje cijene dosežu već i do 5000€, ali to su već najbolje lokacije i opremljenost, malo precjenjeno, ali sada smo EU i tamo nema više ništa novo bez 4-5000€

evo za primjer VMD-ova zgrada Kraljevićeva zgrada super, okruženje jao majci vrijedi to ti para?

ex is123456 zbog nečijeg ega


Bilo bi jako zanimljivo da npr porezna uprava provjeri podrijetlo novca tih koji kupuje stanove za 3000,00 EUR. Samo kažem :-))))

Što to znači, da USKOK treba provjeravati svakog stanovnika Dubrovnika? 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Apsolutno. U zemlji di je prosječna plaća 800,00 EUR, tko si može priuštiti kvadrat od 3000,00 EUR dužan je pokazati podrijetlo novca.



Bilo bi jako zanimljivo da npr porezna uprava provjeri podrijetlo novca tih koji kupuje stanove za 3000,00 EUR. Samo kažem :-))))

mladi bračni ili druge vrste parovi, koji rade za prosječno 30000kn neto, kupuju na kredite, ostali imaju lovu i ulažu u Zg, a da ima i takvih kojima bi trebalo provjeriti podrijetlo imovine tj.novca, to stoji, negdje cijene dosežu već i do 5000€, ali to su već najbolje lokacije i opremljenost, malo precjenjeno, ali sada smo EU i tamo nema više ništa novo bez 4-5000€
[/quote]

Nevjerojatno lupetanje, kolike su plaće u EU a koliko u RH?




Bilo bi jako zanimljivo da npr porezna uprava provjeri podrijetlo novca tih koji kupuje stanove za 3000,00 EUR. Samo kažem :-))))

mladi bračni ili druge vrste parovi, koji rade za prosječno 30000kn neto, kupuju na kredite, ostali imaju lovu i ulažu u Zg, a da ima i takvih kojima bi trebalo provjeriti podrijetlo imovine tj.novca, to stoji, negdje cijene dosežu već i do 5000€, ali to su već najbolje lokacije i opremljenost, malo precjenjeno, ali sada smo EU i tamo nema više ništa novo bez 4-5000€
[/quote]

Nevjerojatno lupetanje, kolike su plaće u EU a koliko u RH?
[/quote]
ne bih ja s vama ulazio u nekakve prepirke i nije lijepo da za nečije mišljenje tako procjenjujete kao lupetanje,
probajmo ovako razmišljati:

u gradu i okolici oko 1mil. stanovnika, ako tome dodamo i još 5% ukupnog stanovništva, koji ima novac po raznim osnovama, nasljedstva, burza, poduzetništvo, itd, itd, te na to još dodamo eventualno strance koji kupuju u Hrvatskoj, što legalno što ilegalno (mislim da ima i takvih) zarađen novac, onda ove teorija o usporedbi plaća kod nas i EU nema baš nekoga smisla, uvijek će jedan dio stanovništva, možda tek samo 10-ak % imati iznadprosječna primanja i moći će sebi priuštiti nešto što ostalih 90% može samo sanjati i mislim da se upravo radi o takvima, ne radi se o prosječnim građanima, ovo su stvari za odlikaše, za sve ostale postoje ostali dijelovi grada i cijene primjerene njihovim mogućnostima, lp

tocno tako.m uvijek ce biti ljudi koji imaju novaca.. npr.. da moja obitelj proda zemljista na moru koja smo naslijedili i mi bi si mogli priustiti stan za 300 000 eur.. a ina ljudi koji jednostavno imaju i to je to..
pa zar stvarno mislite da netko od prosjecne place os 7500 kn u zg ( ako su i muz izena sto je 15 000kn ) kupuje stan od 300 000 eur ??!!
a ovo sto je netko napisao da ako netko ina primanja 30 000 neto naravno da sk takav stan moze kupiti na kredit.. ja poznam nekog ko je kupio doduse ne ks 300 000 eur ali je od 200 000 na 30 godina kredita..

New Report

Close