Najavljena prodaja manjih državnih udjela u tvrtkama i stanova te promjene u sustavu bonusa i otpremnina

Naslovnica Forum Komentari članaka Najavljena prodaja manjih državnih udjela u tvrtkama i stanova te promjene u sustavu bonusa i otpremnina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“U emisiji Hrvatskog radija “A sada Vlada” Marić je kazao da ga čudi da lakše prodajemo tvrtke u kojima država ima veliki udio, i to ishitreno, dok se s druge strane zadržavaju tvrtke u kojima ima do jedan posto udjela” ,
nema tu ništa čudno, gdje je mali postotak, nema ni za pinkicu, kod mastodonata je mast

Promijeni formulu za otkup stanova u kojoj je amortizacija nekretnine po starosti ograničena na 60 godina. Također etalondka cijena stana za Slaboniju nemože biti 700 eura ako je prodajna u novogradnji toliko. Nije usto stan u centru Zagreba staviti u istu formulu sa stdnom u recimo Iloku. Uz sve to samo jedna osoba vam radi na otkupu stanova. To vsm već govorim samo na ovome forumu 5 godina. Te Pejnović, tr Bobsn sad Marić – psi laju godine prolaze.Boban je isto govorio a kada ih nazoveš ako ikoga dobiješ, skužiš da oni pojma o zomf nemaju. 175 zaposlenih da hoće u roku 12 mjeseci očisti državni portfelj. Kada je trebalo privatizirati 91 godine državna odnosno društvena poduzeća koja su pripadala svima nama, jer su bila društveno a ne državno vlasništvo, e onda je 30 zaposlenih uspjelo privatizirati 1200 poduzeća za 3 mjeseca. Zemljo moja zašto su ljudi svoj život na ratištu dali.Pa što ste ssmo od Jadroplova napravili pa ja se divim kako je to poduzeće preživjelo sve plejade dosadašnjih lopova. A Petrokemija je bila pripremljena za preuzimanje po kunu baš kao što su pripremali i Hž cargo , da se dočepaju teretnih vagona – tko – pa pogledajte rotacije članova upravo i sve vam je jasno. 😓😓😓

Uhljebe na ulicu!!!!!

kome je u interesu kupiti 1% bilo čega? ovaj lik je u sukobu sa zdravom logikom. 25% +1 od cijele države.. nema problema….ako treba ima kupaca. ali 1% nekog smeća to si kupi sam majstore. tu socijalističku ekonomiju više ni u s. koreji nemoš prodavati.

who dares, wins


kome je u interesu kupiti 1% bilo čega? ovaj lik je u sukobu sa zdravom logikom. 25% +1 od cijele države.. nema problema….ako treba ima kupaca. ali 1% nekog smeća to si kupi sam majstore. tu socijalističku ekonomiju više ni u s. koreji nemoš prodavati.

možda misli da će kupovati većinski, ako ime treba za delist ili istiskivanje, a on bi dao jeftino uz određenu sudačku nadoknadu iliti naknadu

New Report

Close