Forum

Naslovnica Forum Prijedlozi i primjedbe Nadogradnja portala Poslovni.hr
Pretraživanje
Dionička društva
El Febo 8.10.2007.
-

dajte modificirajte mobil PD Portal nešto kao Google Mobile koji bi imao sučelje prikladno pristupanju sa mobilnih telefona.

Nisam ekspert za ta pitanja ali kad god se spajam na google, ebay ili negdje drugdje na zaslonu mobilnog uređaja mi piše google.mobile ili ebay.mobile i sl. i portal je prilagođen čitanju sa mobilnog uređaja

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

asalamun 18.9.2008.
-

Nadovezao bih se. Zbog pop-up prozora pri logiranju na forum nemoguće je pristupit stranici sa mobitelima, osim ako se ne logira, na žalost.

“You learn by doing, and by falling over, and it’s because you fall over that you learn to save yourself from falling over.”

PD_Web 6.12.2005.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Sigrno ćemo napraviti alternativnu stranicu za logiranje uskoro.
Razmišljamo i o mobilnoj verziji, ali nemamo još neku definitivnu odluku ili datum.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

K-PAX 23.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Sve linkove ste na site-u zbrljali. Gdje god klikneš baca te na 1.post u temi, tamo negdje na 2006.godinu i slično…

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

vjeko 27.12.2005.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
Moderator
Zaposlenik
-

K-PAX

Sve linkove ste na site-u zbrljali. Gdje god klikneš baca te na 1.post u temi, tamo negdje na 2006.godinu i slično…

Zamijećeno i prijavljeno informatičarima

Suricata suricatta

smootko 13.12.2005.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

PD_Web

Sigrno ćemo napraviti alternativnu stranicu za logiranje uskoro.
Razmišljamo i o mobilnoj verziji, ali nemamo još neku definitivnu odluku ili datum.

Jel ovo napravljeno? Naime osobno se još uvijek logiram preko pop-up prozorčića, pa mi ne funkcionira automatsko upisivanje preko password managera, već moram ručno. Nije neki problem, al već kad sam naišao na ovo..

smootko 13.12.2005.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Evo i ovo ovdje, postano maloprije na temi ‘Poruka za moderatore’:

@ POSLOVNI FORUM
..ajmo neku eksport funkciju za arhiviranje privatnih poruka.. Pa ne dopisujemo se ovdje (samo) o prolaznim hirevima.. ima tu i poruka trajne vrijednosti ;)

Dakle, problem je slijedeći.. kapacitet privatnih poruka je relativno malen, što ne bi bilo problem kad bi postojala funkcija za arhiviranje poruka.
Što se tiče same izvedbe, moguće od običnog .txt ili .html fajla sa naslovima poruka i vremenom slanja..
Evo.. čini mi se najzgodnije napraviti da se ulazne i izlazne poruke eksportiraju u jedan skupni html fajl (ili neki drugi format), tako da ih poredate kronološki (lakše praćenje dijaloga), a možete upotrijebiti različitu boju ili neki drugi način za lako razlikovanje ulaznih od izlaznih poruka?

Ako može sve to za ujutro, bilo bi super :))