Na referendumu većina “za”

Naslovnica Forum Komentari članaka Na referendumu većina “za”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ja se samo nadam da ce ovoj tolerantnoj manjini kroz koji dan kad ovo udje u Ustav konacno doc iz guzice u glavu sto je to brak.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Sad očekujem višemjesečni teror medija,razna seciranja osoba koje stoje iza inicijative,pranje mozga na najjače…

Bijes “tolerantne” manjine je razumljiv i opravdan.Imali su na svojoj strani vlast,medije, novac, strane sile, i rezultat je uz sve to u nista jer
nisu imali narod, a narod vridi vise od svega. A kad onda vidis ove njihove tolerantne poruke drzim da su puno glasova i dobili na referendumu. Drugi put ce i manje.Evo copy paste s njihovog fejs profila.

Građanska Akcija
9 hours ago
Prenosimo i pridružujemo se poruci.

”Matija Babić
Kažu mi “gubi se iz Hrvatske”. Jao, ne pada mi na pamet. Ja planiram vama zagorčati život u Hrvatskoj. Znam da mislite da je nemoguće. Vas govana je par milijuna, a ja sam samo jedan. Ali ja sam Matija Babić. Pripremite se na pakao. Ja sam tu da vas uništim.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Twixer:

Naime ovo je poraz za vladu koja vodi pro-umirovljenicku politiku na stetu mladih ljudi. Vlada koja apsloutno zapostavlja mlade i ignorira njihove probleme. Medutim to im nije pomoglo kod ovog referenduma pa se mozda malo okrenu i mladima. Mada cisto sumljam.

Drugi bitan rezultat referenduma je da se kupovanjem medija i novinara ne mogu kupiti izbori. Bizarno je da se hrana oporezuje sa 25%, a novine 5%. Ovo su prvi izbori gdje je jedna opcija otvoreno usla u sukob sa medijima i pobijedila. To je znacajna promjena i pokazatelj da utjecaj tradicionalnih medija opada.

@ Twixer ,

ovo je bila idealna prilika da Institucije sistema razotkriju najveću Državnu Korupciju.
Samo su trebali pogledati snimke onih Parazita koji su glasali Protiv.
Svi su oni korumpirani !

Većina političara je korumpirana jer je to takav sistem , sami su si izglasali velike nezarađene plaće i privilegije.
Pa neće valjda glasati protiv sebe i svojih intersa ?

Korumpirani novinari kojima su političari smanjili porez PDV na 5 % !
Pa ne mislite da će novinari glasati protiv svojih interesa ?

Razni ugostitelji koje je Vlada korumpirala sa smanjenjem poreza na 10 % .
Neće glasati protiv svojih interesa.

Razne pevaljke ,glumice , sponzoruše , poliprostitutke koje su na Državnim Jaslama.
Ne mislite da će glasati protiv sebe i svojih interesa?

Razni sportaši koji su dobili doživotnu apanažu .
Ne misliš da će glasati protiv sebe.

Čak 50.000 raznih udruga koje parazitiraju na Državnim jaslama .
Neće glasati protiv ruke koja ih hrani ?

Molim te provjerite snimke onih koji su glasali Protiv !
Dali među njima vidite nekoga a da ne Parazitira na Državnim Jaslama ?
Dali vidite nekoga među njima da svojim rukama stvara nove vrijednosti , da ostvaruje dobit , i da plaća na to porez?

.

Dorh bi trebao reagirati sa kaznenom prijavom protiv Indexa jer je okaljao državnu zastavu stilizacijom svastike a grad Zagreb prekinuti njihovo financiranje jer kolko znam daju im 250.000!!! Godišnje!! Za šta? Za blaćenje RH i većinskog naroda…

u redakciji Jutarnjeg je sigurno bilo veće razočarenje nego kad su Gotovinu oslobodili

...ladies and gentlemen....AC/DC

ZA smo bili
DOM smo dobili
________________
OBITELJ sačuvali

free flow information

Svatko tko je jučer izašao referendum samo je nasjeo na trik političarske bagre koja se podjelama održava na vlasti i skreće fokus od bitnih problema! Razne nevladine udruge (Gong, Babe i sl. niš koristi) su kao i agencije, državni paraziti koji dosljedno primjenjuju onu sindikalnu: “Kruha bez motike i zavaravanje raje, nama sladak život daje!” Fuj! A mi se i dalje beljimo jedni na druge! [Palac dolje]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Na referendumu je pobijedila demokratska Hrvatska usprkos fašističko komunisztičkim metodama zastrašivanja od strane Vlade i provladinih tzv civilnih organizacija.

Nisam siguran da su ljudi u Istri fašistički nastrojeni. [emo_naivan]


Nisam siguran da su ljudi u Istri fašistički nastrojeni. [emo_naivan]

naravno da nisu, nego su prevareni medijskom propagandom iz vrhova vlasti. naime, vlast im je tvrdila da će se ovim referendumom smanjiti prava manjina iako se radi o sasvim drugom referendumu koji još nije ni raspisan. no kako u Istri ima određen % talijana i miješanih brakova, ljudi su u strahu da se talijanima i drugim manjinama ne ukine pravo na jezik i pismo pa su mahom glasali protiv. znam to jer sam razgovarao s više njih i shvatio u kakvu su zabludu namjerno dovedeni!



Nisam siguran da su ljudi u Istri fašistički nastrojeni. [emo_naivan]

naravno da nisu, nego su prevareni medijskom propagandom iz vrhova vlasti. naime, vlast im je tvrdila da će se ovim referendumom smanjiti prava manjina iako se radi o sasvim drugom referendumu koji još nije ni raspisan. no kako u Istri ima određen % talijana i miješanih brakova, ljudi su u strahu da se talijanima i drugim manjinama ne ukine pravo na jezik i pismo pa su mahom glasali protiv. znam to jer sam razgovarao s više njih i shvatio u kakvu su zabludu namjerno dovedeni!
[/quote]

Nisam upoznat s detaljima, ali bi volio da smo kao država više slični Istri.

”Prosječna stopa registrirane nezaposlenosti u 2012. godini za Istarsku županiju iznosila je 8,9% dok je stopa nezaposlenosti u RH iznosila 18,0%.”



Na referendumu je pobijedila demokratska Hrvatska usprkos fašističko komunisztičkim metodama zastrašivanja od strane Vlade i provladinih tzv civilnih organizacija.

Nisam siguran da su ljudi u Istri fašistički nastrojeni. [emo_naivan]
[/quote]
Nope.

Tamo su komunisti pretežito, bista bijelog vođe zvanog Drug Tito se svugdje skriva.

Dobro, fašizam-komunizam zajedno su totalitarizam pa i nema neke razlike:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

POTPORA I ODUŠEVLJENJE IZ FRANCUSKE

HRVATI SU POKAZALI CIJELOM SVIJETU DA SE PITA NJIH A NE POLITIČKE ELITE :

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/106866-foto-potpora-i-odusevljenje-iz-francuske-hrvati-pokazali-cijelom-svijetu-da-se-pita-njih-a-ne-politicke-elite.html

.

New Report

Close