Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Na referendumu većina "za"
Pretraživanje
Dionička društva
Većina glasača odlučila je da u Ustav uđe odredba po kojoj je brak zajednica između žene i muškarca.
Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
83%

Ja se samo nadam da ce ovoj tolerantnoj manjini kroz koji dan kad ovo udje u Ustav konacno doc iz guzice u glavu sto je to brak.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ms4 15.2.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
77%

Sad očekujem višemjesečni teror medija,razna seciranja osoba koje stoje iza inicijative,pranje mozga na najjače…

Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
90%

Bijes “tolerantne” manjine je razumljiv i opravdan.Imali su na svojoj strani vlast,medije, novac, strane sile, i rezultat je uz sve to u nista jer
nisu imali narod, a narod vridi vise od svega. A kad onda vidis ove njihove tolerantne poruke drzim da su puno glasova i dobili na referendumu. Drugi put ce i manje.Evo copy paste s njihovog fejs profila.

Građanska Akcija
9 hours ago
Prenosimo i pridružujemo se poruci.

''Matija Babić
Kažu mi “gubi se iz Hrvatske”. Jao, ne pada mi na pamet. Ja planiram vama zagorčati život u Hrvatskoj. Znam da mislite da je nemoguće. Vas govana je par milijuna, a ja sam samo jedan. Ali ja sam Matija Babić. Pripremite se na pakao. Ja sam tu da vas uništim.''

Zadnja izmjena: Frankie (2.12.2013. 7:53)

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
85%

Twixer:

Naime ovo je poraz za vladu koja vodi pro-umirovljenicku politiku na stetu mladih ljudi. Vlada koja apsloutno zapostavlja mlade i ignorira njihove probleme. Medutim to im nije pomoglo kod ovog referenduma pa se mozda malo okrenu i mladima. Mada cisto sumljam.

Drugi bitan rezultat referenduma je da se kupovanjem medija i novinara ne mogu kupiti izbori. Bizarno je da se hrana oporezuje sa 25%, a novine 5%. Ovo su prvi izbori gdje je jedna opcija otvoreno usla u sukob sa medijima i pobijedila. To je znacajna promjena i pokazatelj da utjecaj tradicionalnih medija opada.

@ Twixer ,

ovo je bila idealna prilika da Institucije sistema razotkriju najveću Državnu Korupciju.
Samo su trebali pogledati snimke onih Parazita koji su glasali Protiv.
Svi su oni korumpirani !

Većina političara je korumpirana jer je to takav sistem , sami su si izglasali velike nezarađene plaće i privilegije.
Pa neće valjda glasati protiv sebe i svojih intersa ?

Korumpirani novinari kojima su političari smanjili porez PDV na 5 % !
Pa ne mislite da će novinari glasati protiv svojih interesa ?

Razni ugostitelji koje je Vlada korumpirala sa smanjenjem poreza na 10 % .
Neće glasati protiv svojih interesa.

Razne pevaljke ,glumice , sponzoruše , poliprostitutke koje su na Državnim Jaslama.
Ne mislite da će glasati protiv sebe i svojih interesa?

Razni sportaši koji su dobili doživotnu apanažu .
Ne misliš da će glasati protiv sebe.

Čak 50.000 raznih udruga koje parazitiraju na Državnim jaslama .
Neće glasati protiv ruke koja ih hrani ?

Molim te provjerite snimke onih koji su glasali Protiv !
Dali među njima vidite nekoga a da ne Parazitira na Državnim Jaslama ?
Dali vidite nekoga među njima da svojim rukama stvara nove vrijednosti , da ostvaruje dobit , i da plaća na to porez?

.

ms4 15.2.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
87%

Dorh bi trebao reagirati sa kaznenom prijavom protiv Indexa jer je okaljao državnu zastavu stilizacijom svastike a grad Zagreb prekinuti njihovo financiranje jer kolko znam daju im 250.000!!! Godišnje!! Za šta? Za blaćenje RH i većinskog naroda…

Bon Scott 21.3.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
73%

u redakciji Jutarnjeg je sigurno bilo veće razočarenje nego kad su Gotovinu oslobodili

…ladies and gentlemen….AC/DC

Geenday 16.1.2009.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
81%

ZA smo bili
DOM smo dobili

free flow information

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
23%

Svatko tko je jučer izašao referendum samo je nasjeo na trik političarske bagre koja se podjelama održava na vlasti i skreće fokus od bitnih problema! Razne nevladine udruge (Gong, Babe i sl. niš koristi) su kao i agencije, državni paraziti koji dosljedno primjenjuju onu sindikalnu: “Kruha bez motike i zavaravanje raje, nama sladak život daje!” Fuj! A mi se i dalje beljimo jedni na druge!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

tramell 11.1.2012.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
10%

dust310

Na referendumu je pobijedila demokratska Hrvatska usprkos fašističko komunisztičkim metodama zastrašivanja od strane Vlade i provladinih tzv civilnih organizacija.

Nisam siguran da su ljudi u Istri fašistički nastrojeni.

cabo99 1.12.2013.
Novi korisnik
88%

tramell

naravno da nisu, nego su prevareni medijskom propagandom iz vrhova vlasti. naime, vlast im je tvrdila da će se ovim referendumom smanjiti prava manjina iako se radi o sasvim drugom referendumu koji još nije ni raspisan. no kako u Istri ima određen % talijana i miješanih brakova, ljudi su u strahu da se talijanima i drugim manjinama ne ukine pravo na jezik i pismo pa su mahom glasali protiv. znam to jer sam razgovarao s više njih i shvatio u kakvu su zabludu namjerno dovedeni!

tramell 11.1.2012.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
12%

cabo99

tramell

naravno da nisu, nego su prevareni medijskom propagandom iz vrhova vlasti. naime, vlast im je tvrdila da će se ovim referendumom smanjiti prava manjina iako se radi o sasvim drugom referendumu koji još nije ni raspisan. no kako u Istri ima određen % talijana i miješanih brakova, ljudi su u strahu da se talijanima i drugim manjinama ne ukine pravo na jezik i pismo pa su mahom glasali protiv. znam to jer sam razgovarao s više njih i shvatio u kakvu su zabludu namjerno dovedeni!

Nisam upoznat s detaljima, ali bi volio da smo kao država više slični Istri.

''Prosječna stopa registrirane nezaposlenosti u 2012. godini za Istarsku županiju iznosila je 8,9% dok je stopa nezaposlenosti u RH iznosila 18,0%.''

domach1984 12.7.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
75%

tramell

dust310

Na referendumu je pobijedila demokratska Hrvatska usprkos fašističko komunisztičkim metodama zastrašivanja od strane Vlade i provladinih tzv civilnih organizacija.

Nope.

Tamo su komunisti pretežito, bista bijelog vođe zvanog Drug Tito se svugdje skriva.

Dobro, fašizam-komunizam zajedno su totalitarizam pa i nema neke razlike:)

I was early taught to work as well as play,
My life has been one long, happy holiday;
Full of work and full of play-
I dropped the worr...

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

POTPORA I ODUŠEVLJENJE IZ FRANCUSKE

HRVATI SU POKAZALI CIJELOM SVIJETU DA SE PITA NJIH A NE POLITIČKE ELITE :

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/106866-foto-potpora-i-odusevljenje-iz-francuske-hrvati-pokazali-cijelom-svijetu-da-se-pita-njih-a-ne-politicke-elite.html [dnevno.hr]

.