Na pašnjacima bez stoke zaradili milijune

Naslovnica Forum Komentari članaka Na pašnjacima bez stoke zaradili milijune

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To što su za pašnjake odobrili poticaje ljudima bez stoke direktna je krivnja ljudi iz Agencije, meni je moja referentica u Agenciji rekla da ne mogu dobiti poticaj za pašnjake jer nemam stoke, da bi dobio poticaje za pašnjake moram, naglašavam riječ moram, priložiti od HPA popisanu stoku…onda sam sve pretvorio u oranice…ali to znači da u nekim područnim službama Agencije rade ljudi koji nisu za taj posao i tu treba tražiti krivca, jer su u agenciji odobrili poticaje bez kompletne dokumentacije…sad se svi čude ko’ tele u šarena vrata…

…a u Agenciji ih ima više nego stočara….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Neka ih natjeraju da vrate sve novce sve godine unazad.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

1. vratiti sve do zadnje lipe
2. kazniti propisno one koji su dali i one koje su uzeli
3. objaviti imena i prezimena na “zid srama”.

Kas kazem zid srama onda mislim da bi vlada trebala imati stranicu na kojoj objavljuje imena onih koji su prevarili drzavu i porezne obveznike s detaljnim objasnjenjem kako su to napravili. Tako da si jednom za uvijek i kad izadju iz zatvora zapecate karijeru.

U Agenciji rade osobe- koje su povezane s nezakonitim radnjama..
Mene je Savjetnik Agencije u poljoprivredi…maltene, tražio novac za savjetovanje….
Istovremeno, naplaćivali su svoje savjete, i poljoprivrednicima…… dobivali novac od
zastupnika i dobavljača za SREDSTVA ZA ZAŠTITU POLJOPRIVEDNIH KULTURA..
ako su ih reklamiralli u časopisima i sl…. Ima tu svega….
MOžeš savjetnka zvati koliko hoćeš..NEĆE SE JAVITI NA TELEFON…. !!! Ako platiš, evo ga
stalno ti je dostupan…….lopovluk svugdje..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Riječ “PODUZETNIK” u pravom smislu riječi.
Samo fali prefiks HRVATSKI.

mi smo ipak zemlja slučaj

Najgore je – ako SAVJETNIKU ideš u konkurenciju ……….. npr. on se bavi , u SLOBODNO VRIJEME,
uzgojem JABUKA, a to hoćeš podići novi nasad JABUKA …kao i on !

Najprije će ti reći da teren ne odgovara, zatim sorte ne odgovaraju,…ništa se ne isplati i sl….
Sve će učiniti- da te udalji od ulaganja, i još će te ogovarati i omalovažavati tvoje ideje…
kod ostalih poljoprivrednika..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close