‘Na djelu je pokušaj neprijateljskog preuzimanja Badela’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Na djelu je pokušaj neprijateljskog preuzimanja Badela’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hvala gospodinu Panenicu sto je u Hrvatskom saboru iznio javno istinu o kriminalu u Badelu 1862 sada su na potezu institucije drzave da istraže sve oko nečasni radnji.
Molimo institucije drzave da izvuku iz ladica sve kaznene prijave koje su urudžbirane.
Molimo institucije države da istraže ponašanja uprave Ive Markotića koji je potjerao iz Badela 1862 trideset ljudi i isplacivao im otpremnine dabi doveo podobne svoje prijatelje na njihova mjesta.
Koliko je se robe otpisivalo po nalogu Karmelića samo da bi se firma obezvrjedila.
Oni kupuju auta od pola miliona kuna i svaka podobna susa dobiva službeno vozilo a mi koji smo dali svoje novce za dionice to upropastavaju i obezvrjeđuju.
Dorh treba ispitat sponzorske ugovore,akcijske rabate,casse,logističke rabate i dodatne rabate tu se krije upropastavanje tvrtke.

Nesvatljivo je da sindikati Badela šute na ovo.
Joža Smolkoviću sindikalist koji stitis ovake rabote od tebe se traži da štitis interese zaposlenika.Perković ti stavio krvatu izvukao te iz skladista a ti od tada stalno radis samo u interesu uprava Oreb,Blažić a sada Markotić kakav si ti to čovjek s…e.
Jedino novi sindikat pod vostvom Ivekovića proba se borit za interes Badela stim za interes zaposlenika.

Bravo Paneniću!

Kupujmo hrvatsko!

Ljudi, o čemu pričate? Netko će budzašto kupiti tvornicu žestice. I? Da je to Imunološki zavod, banka, bolnica, Končar, Pliva, Ina…. Bez panike, proizvodit će mirogojček i dalje, samo će drugi odlikaši dobiti pinku.

sindikati nikad nikog nisu spasili pa nece ni ovu firmu, u to mozes biti siguran. Sindikalisti su uglavnom produzena ruka poslodavca ili su nesposobni za bilo sto ozbiljnije napraviti. Tamo su samo da kupe lovu. Govorim o privatnom sektoru

Vrijeme je da kriminalci počmu odgovarati za svoja nedjela.
U Badelu 1862 je puno onih koji moraju odgovarati za propast firme i kriminal.r

Josip Mazić Stevana Mesića unuk kroji ljucke sudbine u Badelu 1862 on vodi ljutske potencijale,odrađuje prljavu rabotu po naruđžbi.
Taj nikad nije nista radio osim prljavih radnji po naruđži.
Zaposlio je svog brata u prodaju a otpusteno je vise ljudi iz prodaje kao tehnoloski visak.
Takvi ljuti kao Mazić,Karmelić,Krpina i veliki stručnjak pravnik Vujić razuije se u pravo kao moja baba ali takvi im trebaju ljudi bez morala i ljutskih kvaliteta.

Zašto to isto ne govori za Imunološki?sad kad se gradi novi Lab dole negdje kod Splita,dani Imunološkog su odbrojani

Tako to zavrsava kad je drzava vlasnik. Firma se pokrade a lesinari oglodju kosti na kraju. Sta drzava trazi u Badelu vec 26 godina od kad nismo u socijalizmu?

Država je usla u vlasništvo nezakonito za što postoje i praomoćne sucke presude koje se neprovode.
A to je dokaz da se drzava nagodila sa Perkovicem i isplatila mu iz drzavnog proracuna ogromne novce samo da se zastiti kriminal i uprava Badela 1862 koja odrađuje prljavu radnju.
Dionicari koji su posteno platili dionice sa kreditima i odvajali od usta ostaju bez ista a kriminalci i dalje kolo igraju.
Da posjetim da je Ivo Markotic sklopio ugovor sa Milanovicevom Pismohranom i tu prali lovu.
Drzavno odvjetnistvo “poštenjacina”Cvitan to sve drzi u ladici.

Ne radi se o nikakvom neprijateljskom preuzimanju, ovo se zove PLJACKA!

Dragi moj Badelovac (makar bi u tvom slučaju trebao biti potpis Badelovci jer je uz tebe u Badelu radila i supruga i sin – svi sada bivši Badelovci).
Dragi moj Badelovac, lako je sada, osiguran s pola milijuna kunića otpremnine, hračkati po Badelu. Zašto nisi ostao ovdje i borio se za svoju istinu, makar i nakon što ti je idol i dobročinitelj otišao iz firme (ali s puno većom lovom)? Zašto nas ne posjetiš na Žitnjaku, jeli te sram?
Dragi moj Badelovac, što nije bilo dosta što je sve prljavo rublje iz porodice oprano na fini način. bez da je javno obznanjena sramota, pa da sada šutiš? To JE sigurno velika greška uprave i direktora!
Dragi moj Badelovac, ako se misliš skrivati iza imena Badelovac, bar bi trebao ispraviti nepismenost u svojim javljanjima (usporedba s tvojim pismenim umotvorinama dok si bio u Badelu – radiš iste nepismene greške kao i u svojim „izvještajima“ – samo slijepac to ne bi uočio).
Dragi moj Badelovac, ma možeš se sada opravdavati koliko hoćeš da mislim na krivog.
Dragi moj Badelovac, bolje ti je da šutiš!

Za Brandy neznam o čemu pričate vi koji ste duboko u dupetu onima koji već dugi niz godina upropastavaju Badel 1862 zapleli ste se u njihove prljave hemeroide smrdite do bola.
Ali i tomu ce doci kraj.

Badelovac je u pravu i ima pravo prigovarati i biti nesretan! Po svemu sudeći dobro poznaje situaciju u Badelu pa je sigurno čuo i za obitelj Ćorluka (žena, muž i sin) koji su dugi niz godina obilato živjeli na jaslama Badela, gradili kuće po Zagrebu i Hercegovini, kupovali apartmane na moru i živjeli standardom koji su obični smrtnici mogli samo sanjati. Koliko znam tata Ćorluka je radio u prodaji (putnik pa voditelj), sin u marketingu prodavao maglu , a mama čučala u računovodstvu. Na kraju su uhvaćeni s “prstima u pekmezu” i morali napustiti firmu – svi troje, ali su za nagradu dobili skoro pola milijuna kn otpremnine!? A koliko dobije obični smrtnik za pošten rad? Nogom u dupe i pravac burza! I zato sam siguran da se Badelovac bori protiv takvih dupelizaca koji su se Perkoviću i ostalima na vlasti uvlačili duboko u dupe! A istina jednom mora izaći na vidjelo!

New Report

Close