Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Müller se preuzimanjem Kozma opasno približio dosad neprikosnovenom dm-u
Pretraživanje
Dionička društva
Müller, Bipa i Kozmo (koji se i razvodio i spajao s Konzumom prije najnovije preudaje) zajedno ostvaruju 1,6 milijardi kuna prihoda.
prokurist 20.10.2010.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Najveći zagačivaći Hrvatske!

kikirikihr 28.1.2017.
Novi korisnik
-

sve je to ljepo smisljeno cim pada prihod, ajmo mi ljepo kozmo prodati jednome mulleru skinuti svoj teret s leđja, skupa s prodajom rijesiti cemo se odmah i 350 blagajnica zaposlenih, sve pet svaka cast, ali nitko ne spominje da bih muller preuzeo te djelatnice sto nije nikako uredu nego kud koji mili moji, i onda kazu ljepo je zivjeti u hrvatskoj, ma je super je do onog trena kad zapravo vidiš da tu u dosta stvari kumuje politika, i onda se cude koliko ljudi bjezi u inozemstvo, ne bjeze još toliko zbog novaca nego bjeze zato sto takve stvari nemogu vise gledati

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
50%

kikirikihr

sve je to ljepo smisljeno cim pada prihod, ajmo mi ljepo kozmo prodati jednome mulleru skinuti svoj teret s leđja, skupa s prodajom rijesiti cemo se odmah i 350 blagajnica zaposlenih, sve pet svaka cast, ali nitko ne spominje da bih muller preuzeo te djelatnice sto nije nikako uredu nego kud koji mili moji, i onda kazu ljepo je zivjeti u hrvatskoj, ma je super je do onog trena kad zapravo vidiš da tu u dosta stvari kumuje politika, i onda se cude koliko ljudi bjezi u inozemstvo, ne bjeze još toliko zbog novaca nego bjeze zato sto takve stvari nemogu vise gledati

o čemu ti govoriš? što ti fali u hrvatskoj? pa bolje je u hrvatskoj nego u irskoj i njemačkoj…idi pa probaj pa vidi..ne piši gluposti.

…povijest se ponavlja…