MOST se ispričao građanima

Naslovnica Forum Komentari članaka MOST se ispričao građanima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo na slici je teško mentalno bolesna osoba, tome ni cijeli konzilij psihijatara ne bi mogao pomoći.

Samo naprijed. pametni razumiju to stopokusavate.
i novi izbori su najbolje rjesenje pa da vidimo tko je na dobitku a tko na gubitku.
iako je to lutrija za sve, vi imate najmanje za izgubiti jer se nicemu niste niti nadali.
ali ostale dvije uhljebarske koalicije strepe od gubitka fotelja …

S*** mi se od njega majkemi vise. Lik nije sposoban 19 ljudi dovest do dogovora, sta ce sa 4.5 milijuna.

most i hdz su upravo predali potpise predsjednici

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Forca Most!!!!!!!


Samo naprijed. pametni razumiju to stopokusavate.
i novi izbori su najbolje rjesenje pa da vidimo tko je na dobitku a tko na gubitku.
iako je to lutrija za sve, vi imate najmanje za izgubiti jer se nicemu niste niti nadali.
ali ostale dvije uhljebarske koalicije strepe od gubitka fotelja …

ti uopće ne razumiješ tko je doveo božu i ekipu…gledaš na sve onako kako ti mediji serviraju. smiješan si. pa dovela ga je ista ekipa kao i tuđmana, račana , sanadera i milanovića. samo što se ekipi ovog puta žuri u “reforme” koje će njima u džepove staviti još više kuna, a ostatku naroda izbiti zadnju lipu. žalosno da ovako plitko promatraš politiku, ponašaš se kao da se sve događa slučajno i spontano. živi u iluziji. traže se egzekutori plana, ucjenjivači većine. 15 zastupnika terorizira ostatak zastupnika. narod je izabrao hdz i sdp a ne most, a most određuje tko će vladati. tebi je to normalno, normalnoj osobi to je nakaradno.

...povijest se ponavlja...

O D . E B I ! Prevario si nas ……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ko te prevario??? Ili si ti glasala za most???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Go*no od čovjeka, mrš

Dokaz za ono što cijelo vrijeme govorim – psihijatrima je obično potrebna najveća pomoć.

Meni su nevjerojatni ovi glasaci mosta. Glasali za most ,a tili bi SDP na vlasti. Pa onda ste trebali glasat za Srpsku demokratsku partiju. Ipak vjerujemda niste toliko plitki i da ste glasali,a sad nas malo ode zezate. Ma sve u redu oprosteno Vam je.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Most je bio nekako nedorečen stalno su mijenjali materiju,u stvari nikada konkretno nisu rekli reforme koje hoće provesti stalno nekakva muljaža sada ovako pa onako.Mene baš zanima kada slože vladu s HDZ kako se budu ponašali.

Bez obzira na stranacku pripdnost toj Vladi strucnjaka trebaju sjedit Grcic,Maras i Lalovac.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

sad očekujem da se u igru uključi papa vranjo i raz…..be božine mentore.ah jovane ah. u 15.07 sati ih hvališ kako su fer, a sada spominješ muljažu. stvarno si naivac.imaš li kakvu sliku na prodaju.

New Report

Close