Most od HDZ-a traži bezuvjetnu smjenu Crnoje; Ministarstvo branitelja demantira sve optužbe

Naslovnica Forum Komentari članaka Most od HDZ-a traži bezuvjetnu smjenu Crnoje; Ministarstvo branitelja demantira sve optužbe

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ako sve ovo nije istina, onda je prestrasno u kojoj medijskoj situaciji se nalazimo.
a ako je istina …onda decki moji ste prilicno naivni kada vjerujete da udba nece saznati gdje ste prije 10 dana jeli!

pa što bi oni htjeli? da čovjek pod mostom spava

Haha..da udba pa sta ste mislili da takve stvari nece izac na vidjelo..pa covjek je postao ministar i normalno da ce sve izac na vidjelo..
Znate sta je tu najzalosnije..to da nije prosao nikakvu provjeru prije nego sto je uopce postao kandidat za ministra..to znaci da nismo uređena zemlja.jer ako nasilnik koji je bio u remetincu a usto i izbjegava placanje poreza u svom gradu moze postat ministar onda smo mi daleko od neke zapadne i uređene zemlje..al ja iskreno bolje nisam ni ocekivao od Hdz-ovog kadra

Za noiza

Niste u pravu. Najžalosnije je to da u Hrvatskoj ne postoji spoznaja da ne postoji besplatna greška; jednako kao što ne postoji besplatan obrok.

Uspjeli su naci goreg od kotromanovica hahaha

Evo gledam , čovjek donio sve papire koji objašnjavaju dosta toga. Hmm.. novinari će morati štošta objasniti.


Evo gledam , čovjek donio sve papire koji objašnjavaju dosta toga. Hmm.. novinari će morati štošta objasniti.

Pa mogao je donijet potvrdu o krstenju, kakve to ima veze?!

Jel zivi na toj adresi? Ne zivi!

Malo se informirati, boraviste, prebivaliste, i te stvari…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Evo gledam , čovjek donio sve papire koji objašnjavaju dosta toga. Hmm.. novinari će morati štošta objasniti.

Ovim se želi omalovažiti i Ministarstvo i Domoljubna koalicija i Most

Ministar je na uvid dao novinarima gospođi Čakarun i g.Andriji Jarku dokumente koji govore sve da su ga lijevo crveni novinari pokušali ocrniti lažnim optužbama.

Najgore je to da su u tome prednjačili HTV novinari Državne televizije.
A osim njih standardno i Index , Net , 24sata i general Rašeta.

Jesu li to zakuhali SDP ?
Ili Udba ?
Jel su zbog toga štitili protiv izručenje optužene za ubojstva Hrvata s zakonom Lex Perković ?

http://direktno.hr/en/2014/direkt/37291/Ovim-se-%C5%BEeli-omalova%C5%BEiti-i-Ministarstvo-i-Domoljubna-koalicija-i-Most.htm

.



Evo gledam , čovjek donio sve papire koji objašnjavaju dosta toga. Hmm.. novinari će morati štošta objasniti.

Pa mogao je donijet potvrdu o krstenju, kakve to ima veze?!

Jel zivi na toj adresi? Ne zivi!

Malo se informirati, boraviste, prebivaliste, i te stvari…
[/quote]

Gdje plaćate prirez , na stavku prebivalište ili stavku boravište ?

Mene bi drugi dan uhvatili da primijete da živim u Zagrebu, a imam prijavljeno prebivalište u Samoboru.
Kako je dobio zemlju u Samoboru? Samobor je skup kao Zagreb. Treba malo proučiti onu presudu.
Što mu znači da je imao fizički sukob, a poslije ga nisu mogli pronaći pa je zvršio u Remetincu 30 (!) dana?
I … što je s onom ženskom koju je zlostavljao? Andrija dobio amneziju pa zaboravio pitanje ili mu ih je Crnoja napisao?
Puno laži, malo istine. A tebi Jarak, ako je dosta ovog posla, daj odi na Dnevno ili Maxportal, a novinarstvo prepusti onima koji su ostali dosljedni, Vašim najboljim novinarkama Sabini i Ivani.
I ne spadam niti u Ustaše ni u partizane, nisam član ni jedne stranke, sudionik sam Domovinskog rata, ali nikada nisam za to tražio niti jednu povlasticu.
Možda zato i nisam poludio i nemam PTSP, kao većina onih u Savskoj.

ma krivi su unutarnji i vanjski neprijatelji

zar on ne bi po starom ustaljenom hrvatskom običaju, trebao biti odgovoran samo svojoj partiji te da se primjeni ona; druga spasiti, pojavu osuditi

New Report

Close