Moja ideja: Pokrenuli smo društvenu mrežu za kućne ljubimce

Naslovnica Forum Komentari članaka Moja ideja: Pokrenuli smo društvenu mrežu za kućne ljubimce

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

…dobro da sam jutros uspjela obaviti jutarnje morsko kupanje,jer bi bez toga bilo nemoguće progutati ove vaše utorkom poduzete poduzetničke uratke …

Simpatičan je projekt, ali kao što sami kažu, uvijek se nameće usporedba sa Facebookom i drugim društvenim mrežama. Stoga bi trebali staviti naglasak upravo na one dijelove servisa (ili razviti neke nove) koje Facebook i ostali nemaju.A možda i ne bi bilo loše za početak da promijene plavu boju početne stranice u neku drugu 🙂 Iskreno, dok nisam vidio ovaj članak nisam ni znao za WOW, što znači da bi se dečki morali malo više promovirati, bez obzira što očito imaju ograničena sredstva za to. Možda je neki vid gerila marketinga rješenje? Također, nije mi baš jasna ideja da se tvrtke mogu besplatno reklamirati ciljanim korisnicima? Nije li poanta da se od oglašavanja zaradi nešto? Trebalo bi razmisliti o tome…

Zar još jedna društvena mreža? Nije ni Google plus baš zaživio, a kak će ovo? Al ajd, fora je ovo sa kućnim ljubimcima, ak ništa drugo. Možda bi se trebali i koncentrirati samo na ljubimce…


Zar još jedna društvena mreža? Nije ni Google plus baš zaživio, a kak će ovo? Al ajd, fora je ovo sa kućnim ljubimcima, ak ništa drugo. Možda bi se trebali i koncentrirati samo na ljubimce…

…pa kad nam je to najjeftinije…ako upali,upali…

…a i nekako je sasvim drugačije kad kućnog ljubimca gledate u stvarnosti i virtualno… [rolleyes]

New Report

Close