Moja ideja: Naplata potraživanja toliko kasni da novac postaje bezvrijedan, svi žele kompenzirati

Naslovnica Forum Komentari članaka Moja ideja: Naplata potraživanja toliko kasni da novac postaje bezvrijedan, svi žele kompenzirati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

…po naslovu ja pomislila da se radi o kakvoj Agenciji za naplatu potraživanja…kad ono izrada glazbenih spotova,a imaju čak i web stranicu i svoju televiziju…

…majke ti mile,rekla bi moja nona…kako će od tih posli ovaj narod živet…

Portal sa sadržajem koji nema nikakvu vrijednost, danas više ne opstaje.

Naravno da svi žele kompenzirati… u kompenzacijama su gotovo uvijek dužnici na dobitku jer onaj koji potražuje određeni dug pristaje na kompenzaciju da izvuče bilo što po principu “ajmo izvući bilo što kad već ne možemo naplatiti” i uvijek završi s gubitkom. Žalosno da se danas mladi poduzetnici već na samom početku svog radnog puta moraju sretati s kompenzacijama. To je uglavnom unaprijed osuđeno na propast. Država tu mora odraditi svoje i još žešće prisiliti dužnike da plaćaju svoje dugove, time će biti imanje kompenzacija, a time i više novaca za razvoj ovakvih i sličnih projekata. Inače, projekt je izrazito zanimljiv, ali smatram da Lijepa naša nije baš previše plodno tlo za takve stvari nažalost..

inače momci…vežite svoj projekt uz youtube…na bilo koji način…danas očito sve što je na youtube-u prolazi… kakve su sve samo karikature preko youtube-a postale regionalne zvijezde… nek vama kao pametnom projektu upali samo koji postotak od toga i super..

New Report

Close