Moja ideja: Najbolji savjet koji smo ikada dobili je – ne dijeli savjete besplatno

Naslovnica Forum Komentari članaka Moja ideja: Najbolji savjet koji smo ikada dobili je – ne dijeli savjete besplatno

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Preskupo! čak i za vani gdje je jeftinije nego u HR. by, by, badava vam trud.

A kad padne kiša imas besplatno tuširanje sa svih strana!

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

Mislim da jako zgodno,efikasno i praktično.Pohvalno što težimo sve više i više ekološkom prijevozu i izbacivanju auta iz naših života.Previše vremena provodimou zatvorenom prostoru i zagušljivom zraku.Realizacija projekta je hvale vrijedna ali ima i nekih zamjerki .Smatram da cijena je jedna od glavnih mana, jel danas 1.000,00 kn je veliki izdatak a 14.000,00 malo bogatsvo.Brzina kretanja,težina su vrline, ali i trajanje baterija je dosta skromno.Nisam ekspert ,običana sam radnica i voljela bih imati tako nešt,o ali za sada ostajem samo na čestitki za ideju.

za te pare kupim auto. bicikl već imam

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Postojeći dizajn vašeg električnog bicikla je vrlo atraktivan ali ponajviše je usmjeren na mušku populaciju do 50 g.
Zato predlažem i razvijanje verzije bicikla za žene.
Također mislim da bi velik broj krisnika električnog bicikla mogao biti iz starije generacije , jer je njima potrebno da im se olakša fizički napor., pa predlažem i razvijanje verzije *city bike* koji bi bio primjereniji starijim korisnicima .
Također cijena na hrvatskom tržištu (14000 kn kako navodite u tekstu ) nebi smjela biti veća od one na svjetskom(1500 Eur) . Trebalo bi u najmanju ruku ujednačiti cjene.

New Report

Close