Model za otkup dionica Ine: Inicijalnom javnom ponudom prodaju 25 posto HEP-a?

Naslovnica Forum Komentari članaka Model za otkup dionica Ine: Inicijalnom javnom ponudom prodaju 25 posto HEP-a?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kažem ja da Bruxelles vodi igru

pljacka stoljeća

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

***prevara stoljeća… ovo s Inom su izmislili kak bi opljačkali HEP i vode

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Ako u ovome ima imalo istine, nikad više glas Plenkoviću i HDZ-u!
Pa zadnja moćna firma u europskim razmjerima u 100% vlasništvu države i sad ju prodaj za INU koja je zapušteni mastodont.
Teste li primjetili da se “kupnji” Ine od strane RH najviše vesele sindikati i političari? Bit će novih uhljeba koji će se učlaniti u sindikat + nova perspektiva za stranačke uhljebe (puno rukovodećih mjesta)…
Postoji li ikakav glas razuma u našoj politici i javnosti koji bi rekao Plenkoviću i onom pubertetliji petrovu: Halo dečki, nisu vam to ćaćine pare koje mislite ulupati u inu. Za milijardu eura možete napraviti novu firmu s modernim manjim rafinerijama i lancem benzinskih.

Pored ovakvog hdz-a i balavaca iz mosta, živi zid ne zvuči tako smiješno ni ludo..

Zašto sad ovakvi komentari ?! Koliko se već vremena zaziva neki IPO da nam burza postane likvidnija , i sad ne valja ni to! A tek ovi komentari tipa “100 % državno i uspješno” , kao da HEP nije turbo uhljebnička tvrtka ?! I baš zato izlazak na tržište kapitala i Hepa , šuma , voda ….

Ovo kao da su Sanader i Linić zajedno smislili, “kupi” Inu tako da ju zajedno prodaš sa Hep-om. Treba pod hitno uvesti prijeki sud za ove likove koji to pokušavaju progurati.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Meni se ovo baš sviđa, još da je samo IPO i voda i šuma,ja bi čak i sabor stavio po cijeni od jedne lipe,ali pod uvjetom da moraš sve zastupnike zadržati,ipak treba misliti na radnike u RH.

HDZ ov izborni slogan je bio DOSLJEDNO a falio je dodatak PLJAČKAMO. 😃

Ja se s IPOom ne slazem. Drzim da bi bilo najpostenije da 25%+1 dionicu HEPa prodamo MOLu i onda s tim novcem otkupimo INU pa koliko kosta da kosta. Onda za 10 godina idemo otkupit HEP nazad(ok ovo nece bit moguce jer za 10 godina necemo vise imat sta prodat). Ok nema veze sta ce bit za 10 godina.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ja se s IPOom ne slazem. Drzim da bi bilo najpostenije da 25%+1 dionicu HEPa prodamo MOLu i onda s tim novcem otkupimo INU pa koliko kosta da kosta. Onda za 10 godina idemo otkupit HEP nazad(ok ovo nece bit moguce jer za 10 godina necemo vise imat sta prodat). Ok nema veze sta ce bit za 10 godina.

Frankie, jesu li tebi sve na broju u glavi? Tko tebi a i ikome u ovoj državi daje za pravo osim općeg referenduma da pričaš o HEPu. Ti si klaun, jel ti jasno a i takvi poput tebe koji se javljaju za raspravu o HEPu.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]



Ja se s IPOom ne slazem. Drzim da bi bilo najpostenije da 25%+1 dionicu HEPa prodamo MOLu i onda s tim novcem otkupimo INU pa koliko kosta da kosta. Onda za 10 godina idemo otkupit HEP nazad(ok ovo nece bit moguce jer za 10 godina necemo vise imat sta prodat). Ok nema veze sta ce bit za 10 godina.

Frankie, jesu li tebi sve na broju u glavi? Tko tebi a i ikome u ovoj državi daje za pravo osim općeg referenduma da pričaš o HEPu. Ti si klaun, jel ti jasno a i takvi poput tebe koji se javljaju za raspravu o HEPu.
[/quote]

***ljudima poput tebe bi trebalo ukinuti pravo glasa… stani pred ogledalo i shvatit ćeš zašto nas toliko pljačkaju, oporezuju, uništavaju…jer glupani poput tebe imaju glas i daju im dignitet

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

@demizon i ivan.zoric
Kolege drage pokrenite referendum da svi oni s IQujem manjim od sobne temperature trebaju biti eutanizirani. U biti nema potrebe jer svak je gospodar svoga tijela pa znate sto Vam je cinit. Jebate ako Vam za svaki sarkazam treba rjecnik stranih rijeci zaobidjite moje postove molim Vas.
A ako meni zelite nesto ukidat slobodno dodjite. Mozete mi ukinit nokte na nogama.Po povratku kuci cu Vam poslat adresu pa mi Vas dva dodjete na kucu izgrist nokte na nogama.Jedan na livoj,a drugi na desnoj nozi. Je li moze??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

na stranu glupava ideja … ali me zanima po kojoj logici 25% HEP-a vrijedi 50% INA-e…..?!?!?!
Odkada je to HEP veća i bogatija tvrtka od INA-e?


na stranu glupava ideja … ali me zanima po kojoj logici 25% HEP-a vrijedi 50% INA-e…..?!?!?!
Odkada je to HEP veća i bogatija tvrtka od INA-e?

***ma fora je jedino u tome kak prodati HEP i naše hidrocentrale i vode…ovo je igrokaz da nam otmu i to

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close