MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Djelatnost: mlinarski i pekarski proizvodi, tjestenina, stočna hrana, trgovina i ugostiteljske usluge. Koliko ja vidim jedan od većih vlasnika su i Čakovečki mlinovi, pa tu je i Agrokor. Broj izdanih 195.409 kom. Poslovanje sa 3Q 2005.g. zadovoljavajuće iako osjetno slabije od 2004.g. godine. No, zadnje izvješće nije konsolidirano pa je to upitno. Zadnjih dana se trguje po nominalnoj vrijednosti, 400 kn, što je znatno ispod knjigovodstvene 693 kn. Za njihov prihod imaju dosta potraživanja što ne čudi u tom segmentu, ali inače dobro stoje. Primjećuje se pojačana aktivnost trgovine zadnjih dana, prvih 6-7 kupnji preko 400 kn. Potražnja dosta velika, prodaje skoro da i nema, prva na 500 kn. Idemo, dajte neku dobru info!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Vrhunska firma. Dionica koja će biti hit u ovoj godini. Moja su očekivanja da će cijena doći na 800 kuna vrlo brzo.

Baš mi je drago da ima istomišljenika.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Samo što im pada prodaja i dobit.

Dobro, to sam napisao. Izvješće za 3Q nije konsolidirano pa je upitno. Vidjet ćemo kad dođe godišnje.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Lijepo. Tiho i polako danas zadnja 565,00 kn. + 11,42%

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Lijepo. Tiho i polako danas zadnja 565,00 kn. + 11,42%

sa nepunih 30 000 prometa, ipak za stvarno vrednovanje treba pričekati likvidnost, a prije toga možeš je sa 100K dići na 600 kn.

Super si ti to napisao. Na kojoj je to moguće? Vidio sam nedavno da je razgrabljeno preko 800 kom na cijeni 500 kn. Jeli to dovoljno ili…

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Jeli sad OK? Netko je počistio 470 kom po 600. (samo 20 po 580). Čudo da se Smart ne javlja!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

da nije taj neko naš zimzi?


Jeli sad OK? Netko je počistio 470 kom po 600. (samo 20 po 580). Čudo da se Smart ne javlja!?

Stao sam malo sa strane i pratio dok moderatori nisu počeli reagirati na provokatore. Vidim da su počeli dobro raditi svoj posao i da forum postaje sve bolji i bolji. Izuzev ovih prepiranja između Zimzija i Znalca.

Što se tiče Mlinara, super situacija. Po predviđenom scenariju iako nije isključeno ovo što shogun kaže da je to počistio i zimzi. No, samo neka se čisti. Idemo dalje.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Vidio sam da je skupljeno i sve po 700. Čitam i zimzijeve preporuke, ali ne znam jeli kasni malo. Čini se da je inicijator Mlinara “Smart” napravio dobar posao! Svaka čast.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Da, nije loše. Bitnije je daljnje kretanje cijene od ove do sada. Špekulanti koji su kupovali po 500 kn, a potom se odmah izlagali ne 600 su prošli. Vjerojatno nisu mislili da će tako brzo postići ovu cijenu pa su se prerano izložili. Čini se da je sada prodaja u dosta čvrstim rukama i postavljena je dosta visoko. Vidjet ćemo u narednim danima.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Opa. Zadnja 999 kn i dalje se kupi po ovoj cijeni. [smiley9] Moram priznati da sam i ja nešto zaradio, a mislio sam da kasnim!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close