MLDN (Mladina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLDN (Mladina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jos jedna firma pod okriljem Agrokora, tocnije Jamnice kao vecinskog dionicara.
MLDN-R-A
Naziv vlasnika računa – Mjesto
1.JAMNICA – ZAGREB, HRVATSKA
2.INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. – ZAGREB, HRVATSKA
3.HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU – ZAGREB, HRVATSKA
4.IL – GRAD – ZAGREB, HRVATSKA
5.GRAĐEVINSKI OBRT ŠPELIĆ GRAĐEVINSKI OBRT ŠPELIĆ, NIKOLA ŠPELIĆ SLUNJ – SLUNJ, HRVATSKA
6.GRAND – MONT GRAND – MONT GRADITELJSTVO VLASNIK SLAVKO SEDLAR – RADOVAN, HRVATSKA
7.Skrbnički račun: SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND – SPLIT, HRVATSKA
8.VUKELIĆ IVAN – RIJEKA, HRVATSKA
9.Skrbnički račun: CENTAR BANKA D.D. – ZAGREB, HRVATSKA
10.LUCIĆ IVAN – ZAGREB, HRVATSKA

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Dionicom je ove godine intezivirano trgovanje, kao sto se vidi iz tablice u prilogu…
Pa je tako samo ovaj mjesec promet veci od 700 000 kuna…
Tablica u prilogu…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Knjigovodstvena vrijednost 459,86 kn
Zarada po dionici (EPS) 1,02
Dividenda prethodnog razdoblja 0,00
Omjer tržišne i knjigovodstvene cijene (P/B) 0,61
Omjer tržišne cijene i zarade (P/E) 275,58

P/E katastrofa, ali ide na bolje. Sve u svemu, ima potencijala (čim je kolega sasko nadokupljuje)[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Free float 3%. To mi se ne sviđa

Hell is Empty and all the Devils are Here


Free float 3%. To mi se ne sviđa

Odakle ti podatak za free float? Iz Mikijevog almanaha?[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

ha neznam odakle kolegi podatak ali vjerojatno je tocan zato sto nijedna dionica iz koncerna agrokor nema veliki free float…

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


ha neznam odakle kolegi podatak ali vjerojatno je tocan zato sto nijedna dionica iz koncerna agrokor nema veliki free float…

Ja sam čuo drugačije, Agrokor u Mladini nema ni jedne dionice ( ne bi vjerovao ), hi,hi[smiley2] ali ima Jamnica ( cca 60% – osim ako nije kao MF štogod otpustila u medjuvremenu )

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

1 Jamnica d.d.Zagreb 58259 60,62%
2 Fond za privatizaciju Zagreb 13546 14,09%
3 Investo Vrijednosnice d.o.o. Zagreb 8548 8,90%
4 LU_IV Gradnja-obrtnik Ivan Lucić, Zagreb 5183 5,39%
5 Nikola Špelić,,Slunj Građevinski obrt 4044 4,21%
6 Grand Mont- Graditeljstvo , Radovan 1859 1,93%
7 Ratko Zadravec , Zagreb 1122 1,18%
8 Rintal d.o.o. Zagreb 524 0,55%
9 Mahečić Miroslav , Zagreb 200 0,21%
10 Hrvoj Zvonimir, Zagreb 200 0,21%

Podaci stari godinu dana. Danas vidimo dosta promjena, ali sve sitne ribe. Jamnica, FPZ i Investo tu drže glavnu riječ, a sve ostalo su mrvice

Hell is Empty and all the Devils are Here

Zar i Fimu equity računaš pod mrvice, Rodney?[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Imaju manje od 1500 dionica. To i nije nešto spomena vrijedno indijanče[smiley2]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Imaju manje od 1500 dionica. To i nije nešto spomena vrijedno indijanče[smiley2]

To je puno veći postotak nego što ga ima Aureus u Finvestu, Rodney[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Malo sam kopao po netu. Evo par zanimljivih linkova:

http://www.gastronaut.hr/Mladina/

http://www.zagrebacka-zupanija.hr/vina/vinari.asp?vinari.vinarID=23

i službene stranice na kojima nema ništa:

http://www.mladina.hr/

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Kada graf probije liniju otpora od 0.5 promila eto nas na ATH. Do tada dokupljujte!

I love the Smell of Profits in the Morning


” Odakle ti podatak za free float? Iz Mikijevog almanaha?

Indijanac govori jezikom squaw, možda Miki zna !?
Nego, jel vi to kupujete ako ste se raspisali, treba li požuriti ?

[color=black][/color]

New Report

Close