Mlađi od 57 radit će dulje: Rođenima ‘62. – ‘65. postupno produljenje staža

Naslovnica Forum Komentari članaka Mlađi od 57 radit će dulje: Rođenima ‘62. – ‘65. postupno produljenje staža

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mladi ako su pametni će otići vani raditi, a ne ovdje da rade za povlaštene koji imaju veću mirovinu od njihove plaće… to valjda ima jedino u ovom apsurdistanu.. ajde da se naše branitelje osigura sa nekim minimalcem.. ali da imaju mirovinu veću od vecine koja radi je debilana na kvadrat…


ajde da se naše branitelje osigura sa nekim minimalcem.. ali da imaju mirovinu veću od vecine koja radi je debilana na kvadrat…

i još da se ustanovi tko je zaista branitelj…. ovako točno vidiš koliko glas košta… eno dobili su jučer još 1600 glasova… malo po malo i imaš veliko glasačko tijelo. Glas mašina.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

generalizirate,
ja sam branitelj i jako san ponosan na to !
a nikada ali bas nikada nisan iskoristio bilo kakvu povlasticu ili pogodnost zbog tog, a i znam stotine njih koji isto nisu nista nikada trazili ili dobili !


generalizirate,
ja sam branitelj i jako san ponosan na to !
a nikada ali bas nikada nisan iskoristio bilo kakvu povlasticu ili pogodnost zbog tog, a i znam stotine njih koji isto nisu nista nikada trazili ili dobili !
I ja sam ponosan na prave branitelje, udružite se i prokažite one lažne.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Čisti je promašaj što nas branitelje nisu afirmirali da radimo nakon razvojačenja 95g , ali sve je to taktički rađeno ,da tome nije tako zar je moguće da u RH postoje 11000 vojnih invalidskih penzija iz 40ih za vrijeme 2ww, i na kraju govori se i o 40 000 vojnih mirovina za okupatorsku jna i paravojne četničke formacije , zbog čega se onda kritiziraju i napadaju braniteljske mirovine ?


Čisti je promašaj što nas branitelje nisu afirmirali da radimo nakon razvojačenja 95g , ali sve je to taktički rađeno ,da tome nije tako zar je moguće da u RH postoje 11000 vojnih invalidskih penzija iz 40ih za vrijeme 2ww, i na kraju govori se i o 40 000 vojnih mirovina za okupatorsku jna i paravojne četničke formacije , zbog čega se onda kritiziraju i napadaju braniteljske mirovine ?

Ma nema šanse da ih ima još iz 2 svj. rata. ti bi trebali imati preko 100 godina… to cuclaju najvjerovatnije tako šta se se fiktivno oženili za neku od 30-40.. samo da one nastave dobivati,

Sve te vojne treba maknuti sa mirovinskog fonda i ograničiti na max. prosjek mirovine.. apsurdno je da netko iz HVOa, susjedne države ima duplo veću mirovinu od većine umorovljenika ovdje, a žive tamo gdje je prosječna mirovina još upola manja ????? ili više od većine radnika koji uplaćuju u taj mirovinski fond !!!!

Ali nema šanse da se to promjeni jer za to treba broj birača, a većina ima prste u pekmezu i dok se ne raspadne nema na bolje.

branitelji i hrvi nisu isto, branitelji, kada steknu uvijete kao i svi drugi, imaju pravo na neki sitni dodatak na mirovinu ili starosnu mirovinu od 2600kn dok udovice ili hrvi, zavisno od utvrđenog invaliditeta i/ili čina imaju mirovine od 5k na dalje…

inaće, kada smo kod tih hrvi mirovina, interesantno bi bilo znati podatak koliki udio je zapovijednog kadra i šofera među hrvi, dam se kladiti da ih je bar 30setak % , tu treba napraviti reviziju i uvesti reda a ne se opće generalizirati jer branitelji i nemaju neke povlastice, veće povlastice imaju uhljebi i manjine nego hrvatski branitelji!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close