Mirovinci zagovaraju spajanje Podravke i Atlantic grupe

Naslovnica Forum Komentari članaka Mirovinci zagovaraju spajanje Podravke i Atlantic grupe

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Gradonačelnik Koprivnice koji se kao ekonomist vjerojatno jednog dana vidi u Mršićevoj fotelji pa mu se ne sviđa ideja u kojoj bi mogao izvisiti.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

ovo bi onda išlo putem agrokora, skupi sve pod jedan kišobran i prodaj na londonskoj burzi, potom izmještaj proizvodnje u zemlje sa jeftinijom radnom snagom i olala. iz čega će se onda puniti ti ista mirovniski fondovi baš me zanima, jer su američki upravo prazni. Američki mirovinski fondovi upravo sada smanjuju ispate svojim članovima jer ih nema više tko puniti upravo zbog ovakvih nakaradnih politika.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Više mi se sviđa ideja da se Podravka proda Atlanticu nego da i Atlanticom upravljaju političari. Podravka se do ove godine valjda jedno desetljeće nije mrdnula po pitanju prihoda od prodaje (u zadnjih 6 godina su se jedva uskladili sa inflacijom) i sada mi se prikazuju kao ozbiljna tvrtka. Gospodo tek trebate dokazati da znate voditi firmu Žito vam je prava prilika. Ne sanjajte još neka preuzimanja jer bi vas moglo koštati firme.

Što se tiče gubljenja radnih mjesta o tome možemo pričati kad Podravka bude i proizvodila nešto kod nas. Postali su kao Franck, s razlikom što Franck ipak ne može uzgojiti kavu u Slavoniji a Podravka može kukuruz ali ga opet ne uzgaja.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

koji to mirovinci zagovaraju, dajte potpunu informaciju, mislim da su to partijske želje

Ne znam- zašto ga izvlače iz govana.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ne znam- zašto ga izvlače iz govana.

a zašto mu je Pliva dala “kupiti” Cedevitu, isto bi htjeli s Podravkom, pa nije on bilo čiji, on je Svetozarev

Opet zidovska posla spasvanja bankrota tudjim novcima.


Ne znam- zašto ga izvlače iz govana.

a zašto su ove htjeli izvući
http://www.vecernji.hr/hrvatska/sud-u-munchenu-danas-izrice-presudu-josipu-perkovicu-i-zdravku-mustacu-1103777


Opet zidovska posla spasvanja bankrota tudjim novcima.

obrazloži svoju antisemitsku opasku.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close