Mirovinci, sredite razvod Crobexa i Dow Jonesa

Naslovnica Forum Komentari članaka Mirovinci, sredite razvod Crobexa i Dow Jonesa

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

OK! Razvod, ali ko placa u tom slucaju alimentaciju?

🙂

Od kako sam sebe uhvatio u laži više nikome ne vjerujem!


OK! Razvod, ali ko placa u tom slucaju alimentaciju?

🙂

plaća, kao i uvijek, tko zadnji magarac 🙂
usput budi rečeno, još nisam dočekao televizijsku reklamu za fond, ali srednji u lancu se i za slamku hvatam, vidjeh makar riječ fond u nekakvoj reklami za alat. ne varam li se, govorilo se o nekim super kombinirkama 🙂

www.knjigara.com

Miša mu 6 taj brak je gadno košta. Čini mi se više nego razvod eventualni. Za potpisivanje onih stvari to je tako, ne smiješ ulagati na američkom tržištu, papiri za pranje novca itd. Ovisno tko nudi usluge 😉 Makedonata eee 😉

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

ajde birticu, ne seri, nisu ti brokeri i mirovinci krivi zato sto si popusio pare na burzi, daj se prizemlji i shvati da si samo ti kriv zbog svojih gubitaka, stalno nesto serendas brokeri na forumu, brokeri mi rekli da ne prodajem, a ja sam sve znao sto ce se desiti, mirovinci krivi za pad, mirovinci krivi za rast, ne znam uopce zasto objavljuju tvoje clanke kad ti se pisanje stalno svodi da su brokeri i mirovinci svi tupavi a ti jedini warren buffett, a popusio pare


ajde birticu, ne seri, nisu ti brokeri i mirovinci krivi zato sto si popusio pare na burzi, daj se prizemlji i shvati da si samo ti kriv zbog svojih gubitaka, stalno nesto serendas brokeri na forumu, brokeri mi rekli da ne prodajem, a ja sam sve znao sto ce se desiti, mirovinci krivi za pad, mirovinci krivi za rast, ne znam uopce zasto objavljuju tvoje clanke kad ti se pisanje stalno svodi da su brokeri i mirovinci svi tupavi a ti jedini warren buffett, a popusio pare

Korisnik je ocijenjen losije od 60% aktivnih clanova foruma po ocjenama drugih korisnika.

Zvjezdica sve govori!

[lol]

Od kako sam sebe uhvatio u laži više nikome ne vjerujem!

New Report

Close