Ministarstvo umirovljenicima pojasnilo kako da rade, a da im se ne smanji mirovina

Naslovnica Forum Komentari članaka Ministarstvo umirovljenicima pojasnilo kako da rade, a da im se ne smanji mirovina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zašto se uopće to zove “osobni odbitak” i kako se onda preraspodjeljuje “u korist” ovog ili onog “poslodavca”? Nije li ova država malo skrenula iz zdravog razuma u birokratski novogovor?
Zašto je tako postavljena da za svaku sitnicu trebaš tumačenje ministarstva?
Ne bi li život trebao biti uređen propisima, a ne internim Q&A tumačenjima?

A hebate, ja mislim da ovdje ni ovi koji si ovo iz ministarstva ovo napisali, nemaju pomja sta su napisali…. ovo sve treba resetirati

morate razumjeti da ljudi moraju imati posla
drugo totalno je u redu da penzioner beskamatno pogura državu do 8. 2020.

mi smo ipak zemlja slučaj

Baka treba uzet knjigovođu i nece joj ostati nista. Zar kod nas ne vrijedi ona da se najbolje zivi od socijale

Umirovljenicima je najbolje kada uđu u mirovinu da umru.

Sve ostalo previše opterećuje Vladu i ove s povlaštenim mirovinama.

Brinem se za njihovo zdravlje kada se jednog dana probude a novaca za njihive mirovine neće biti.

Hrvati će živjeti i Irskoj i Njemačkoj a umirovljenici (koji također plaćaju porez na svoje mirovine) će biti mrtvi.

Možda uvedu porez na mrtve i dijasporu?

Najbolje bi bilo kada bi poslodavci umjesto otpremnine dijelili lijesove.
Ako ides u penziju sa 30.g staza, dobijes lijes od jelovine, 30-35.g staza smreka ili aris, do 40.g hrast, a iznad 40.g staza mozes birati neko egzoticno drvo, bajcano, sa kromiranim lajsnama i postavom od bambusa.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

New Report

Close