Milanović u Bakuu sklapa konačni dogovor oko IAP-a

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović u Bakuu sklapa konačni dogovor oko IAP-a

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ključni detalj za budućnost projekta je dostupnost plina, odnosno spremnost azerbejdžanskih institucija i kompanija da garantiraju isporuku dostatnih količina plina.

Radi se o vrlo pouzdanim institucijama i kompanijama. Nema brige.

Inace gledao sam taj TAP na wikipediji. Po njima to ne prolazi ni blizu Hrvatske.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

To veze nema s realnošću al očito se ide samo da se ide…neće na Bali kao ona bitanga ali sigurno neće odsjest u hostelu

Di su sava i lacoste10??? Cudi me kako ne komentiraju jer oni gdje god cuju da je netko pustio plin povezu to odmah sa DIOKijem.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Di su sava i lacoste10??? Cudi me kako ne komentiraju jer oni gdje god cuju da je netko pustio plin povezu to odmah sa DIOKijem.

[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_palacg]

A BALVANA!!! :) :) :)

twiher TAP ide prema italiji a naši vuku IAP ,priko albanije ,crne gore
e sad je upitno koliko smo mi u prednosti prema talijanskom naftovodu , mozda i jesmo u 100 kilometara 😉

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Što on jadan može sklopiti….nit je ikad skalapao nit ima pojma o realnom svijetu….sin uglednog SKH člana, “zlatna mladež” iz Zagreba. Rođen da vlada….u nekom svom oblaku, poluposlovica i polu izrečenih mudrih izreka….


Što on jadan može sklopiti….nit je ikad skalapao nit ima pojma o realnom svijetu….sin uglednog SKH člana, "zlatna mladež" iz Zagreba. Rođen da vlada….u nekom svom oblaku, poluposlovica i polu izrečenih mudrih izreka….

da nije sve bilo tako kako navodite, danas bi sklapao skele na gradilištu ili eventualno bauschteli, nikada nije mogao sam zaključiti ni koje su kremšnite bolje između samoborskih i brežičkih

New Report

Close