Milanović: Takvima poput Marića treba reći ‘Marš van’

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Takvima poput Marića treba reći ‘Marš van’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zorangutan nema ogledalo doma? Njemu je to trebalo reći odavno, a i danas jer zagađuje medijski prostor!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Samo ti šuti i uživaj u mirovini . I moli Boga da ti drug Cvitan i ekipa ne kucaju na vrata , i da još duuugo ostane na poziciji na kojoj je !

Bravo Milanoviću,nemaš dlake na jeziku.
Marić mora otići jer je u jednom izdanju obveznica uštedio na kamati 25 mil EUR
godišnje,u deset godina lijepih 250 mil EUR..Ne treba nam ministar financija koji će nas zaduživati jeftino,koji će smanjivati zaduženost,već onaj koji će nas dodatno zaduživati i približiti grčkom scenariju kao što si radio ti i tvoja vlada.
Pa neka netko reče da mi Hrvati nismo pametni.Pametan narod detronizira lijenčine i nesposobne,naravno,mislim na najnesposobniju,usudio bih se reći i najsramotniju vladu u Hrvatskoj i šire,a to je bila ona od Milanovića!!!!

Milanovic je skoro potpuno unistio i drzavu i trziste kapitala nepotrebnim porezima i skupom birokracijom. Milanovicu, bolje suti…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Milovanoviću je nedostižno shvatiti da neki ljudi rade u realnom sektoru i da znaju raditi konkretni posao.

Ovakvi kao što su Milovanović, Račan, Igor Dragovan, Plenković i slični nikada nisu radili konkretan posao a državi i narodu su određivali sudbinu. Strašno.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Iz koje rupe je ovaj provirija ……… bez dokaza bez ičega ko mu daje uopće prostor u medijima .

Hebeni mostovci ….. koji diletanti !

Za ovakve radu!!!!!

DAJ PET !!!


Bravo Milanoviću,nemaš dlake na jeziku.
Marić mora otići jer je u jednom izdanju obveznica uštedio na kamati 25 mil EUR
godišnje,u deset godina lijepih 250 mil EUR..Ne treba nam ministar financija koji će nas zaduživati jeftino,koji će smanjivati zaduženost,već onaj koji će nas dodatno zaduživati i približiti grčkom scenariju kao što si radio ti i tvoja vlada.
Pa neka netko reče da mi Hrvati nismo pametni.Pametan narod detronizira lijenčine i nesposobne,naravno,mislim na najnesposobniju,usudio bih se reći i najsramotniju vladu u Hrvatskoj i šire,a to je bila ona od Milanovića!!!!

@ lopina

Samo si zaboravio da je taj Marić dao 300 miliona kuna Agrokoru, a kada su ga pitali za stanje u Agrokoru pohvalio se kako je dobro. Izračunaj si koliko je to u eurima.

Da bi poslije rekao da nije imao pojma, jer nije radio financijska izvješća.

Kad se vidi koliko je novaca izneseno iz Agrokora…., iz Hrvatske.
Marić će reći da nije ništa znao o tome jer nije radio na porti Agrokora.

U demokratskoj zemlji bi bilo dovoljno kada bi se saznalo da je dobio povoljan kredit od banke (kredit kakvi obični hrvatski građani ne mogu ni sanjati) dok je bio u Nadzornom odboru banke.

Sam bi morao dati ostavku. Bilo gdje u Europi.

Ali u pravu si lopina.

Marić ima prirodnog dara za jeftino zaduživanje kod banaka.

Zoki, ti si dozvolio da ruski kapital uđe u posrnuliAgrokor. izabrali smo te da štitiš nacionalnu sigurnost i interese

a tko s Rusima tikve sadi, završi loše (kao Karamarko, a uskoro i Vrdoljak)


Bravo Milanoviću,nemaš dlake na jeziku.
Marić mora otići jer je u jednom izdanju obveznica uštedio na kamati 25 mil EUR
godišnje,u deset godina lijepih 250 mil EUR..Ne treba nam ministar financija koji će nas zaduživati jeftino,koji će smanjivati zaduženost,već onaj koji će nas dodatno zaduživati i približiti grčkom scenariju kao što si radio ti i tvoja vlada.
Pa neka netko reče da mi Hrvati nismo pametni.Pametan narod detronizira lijenčine i nesposobne,naravno,mislim na najnesposobniju,usudio bih se reći i najsramotniju vladu u Hrvatskoj i šire,a to je bila ona od Milanovića!!!!

Lopina,

Trziste, a ne ministar odredjuju kamate. Inace bi se Njemacka i Venezuela zaduzivali po istim kamatama.

Maric je bio u Agrokoru kada su se zaduzivali po 10%. Sto tada nije koristio svoje moci da ustedi novac na kamatama?

Predsjednik centralne banke ima puno veci utjecaj na kamatne stope od ministra financija. U Hrvatskom slucaju za pad kamatnih stopa najodgovrniji je ECB.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Twikser,tržište je odredilo kamatu od 5% i ministar financija je to odbio jer je to smatrao skupim.Za 11
mjeseci ista emisija je prošla ,ali tržište je odredilo kamatu od 3%.Pametni vide budućnost,a očito u tu grupu spada i ministar Marić.

lopina zaboravio si na med&mlijeko…trolleru stari..

ja sam mislio da smo se ove stetocine rijesili, kad ono evo ponovno velikih misli od ovisnika !
ili ne ide u privatnicima pa je vrijeme za uhljebljivanje negdi u prikrajku ?

New Report

Close