Milanović se konačno oglasio o slučaju Saucha: Bijesan sam

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović se konačno oglasio o slučaju Saucha: Bijesan sam

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Žalim roditelje, koji su sigurno duboko, duboko razočarani….i sviđa mi se kako to SDP brzo radi u takvim slučajevima…… puno bolje nego HDZ….oni se pravdaju, preokreću činjenice, izmišljaju razloge
ovako-onako…

SDP je najpoštenija stranka -a u svakoj stranci bit će takvim slučajeva povremeno. Stvar pristupa.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Uhićeni su dvoje potpredsjednika do sada Lovrić Merzel i Sabo.
Mislim da ni predsjednik Milanović neće mirno usnuti večeras.
Očekujem da ga istražna tijela pozovu za početak na informativni
razgovor nakon ispitivanja Sauche koji je potpisivao preuzimanje novca.

Saucha bi trebao reći istinu kome je sve iz koverte išao novac

Dobar je znak da Saucha danas nije više tako bahat i arogantan.
Očito je time prikrivao činjenicu da nije baš pametan.

U interesu javnosti i svih ljudi je da kaže cijelu istinu, da propjeva.
Njegova supruga je također bila visoko pozicionirana u Hrvatskom
zavodu za zdravstvo preko SDP-a tj. preko političke veze.


Žalim roditelje, koji su sigurno duboko, duboko razočarani….i sviđa mi se kako to SDP brzo radi u takvim slučajevima…… puno bolje nego HDZ….oni se pravdaju, preokreću činjenice, izmišljaju razloge
ovako-onako…

SDP je najpoštenija stranka -a u svakoj stranci bit će takvim slučajeva povremeno. Stvar pristupa.


Toliko su pošteni da smo morali čekati da siđu s vlasti da se može provesti istraga.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Za Milanovića je najgore prošlo a to je afera Madison u kojoj bi, da nije imao utjecaj u DORHu i u medijima, vjerojatno bio optužen jer je izravno terećen i slucaj je lako provjerljiv a ovdje sve ovisi o Sauchi..da li se želi braniti istinom ili robijati i za drugog koji ce se za to vrijeme smijati i “skijati po Italiji”

Ako je Saucha potpisao naloge. A očito jest jer su dokazi jako čvrsti (izjave službenika + grafološka
vještačenja) onda je iznimno ghlup dečko. Međutim, bio je opijen moći svoga frenda predsjednika
Vlade. Ukoliko se tako utvrdi, ne bi to bila tako niska kaznu u godinama zatvora.
Više godina je u pitanju. Ipak, ako je stvarno toliko ghlup koliko se ipak čini šutjet će.

Da nije dijelio iz koverte to apsolutno nije vjerojatno. Treba pričekati nove istrage, činjenice i dokaze.
Zoki je sumnjiv totalno. Danas je rekao ” ja nisam Saucha, ja sam Milanović”
Meni ta izjava ima visoku dozu panike u sebi, iako se jako trudio biti što mirniji i strpljivi sa novinarima.
Da ga se malo prikopča na detektor laži ne bi bilo loše ? Ako odbije to bi bio dobar indikator također,
da su ti titoisti krali.

Vrana vrani oči ne kopa! Neće od ovoga biti ništa!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

I Saucha je prekjučer bio bijesan.
Analogno tome Milanović je u nedjelju unutra.

Mili-Vaniliju treba istraziti intelektualne usluge s firmom njegovog vjencanog kuma, Hrvoje Rubelja koji zivi u SAD (ozenio Hebrangovu kcer). Preko tog tipa je Mili-Vanili prodavao vise nekretnina u ZG koje su se fiktivno vodile na Rubelja. No glavne igre su bile sa zemljistem i zgradom u uzem centru Zagreba. Sve Milanoviceve vece isplate idu preko te tvrtke. To nije tesko istraziti i pratiti. U Njemackoj bi za to bio u vec odavno bio Zatvoru. U HRV je pravosudje na prethistoriskoj razini a Zakon za pronevjeru drzavnog novca/imovine ne postoji. Zna li netkjo sto bi s onom Lovric-Menzel? Jel to isto u ladici kod Cvitana u cekanju zaborava?????

zamislimo samo koliko su bijesni svi oni građani, koji su sve ovo vrijeme rezali tanke šnjite crnog kruha i stezali remen, mamicu vam lopovsku raskalašenu, koliko ste da sada pojeli tog novca u Taču

Kazna je vele mi odvjetnici do 12 godina zatvora za ta djela.
Trebao bi reći sa kime je dijelio novac, da podijeli i kaznu sada.
Nije išlo sve njemu 100%.
Mogao bi propjevati, ali dečko je prirodno hglup čim je to
potpisivao, pa je sve neizvjesno. Osim rasta rejtinga SDP-a,
jer se uspješno borio protiv korupcije i kriminala

Kako će sada Zoki naći novi posao? Taman je napisao CV s naslovom “Veliki političar i manager”, a najbliži suradnici mu ispred nosa odnijeli pola milijuna kn.

E baš je imao peh taj SDP-ov mladić, nedostajalo mu je samo još 500 tisuća do prvog milijuna.
Milanović visi o niti, o tome hoće li Saucha propjevati ili ne ? Umjesto posla trošit će ušteđevinu.
Jeste li primjetili koliko je puta ponovio Zoka da nema ništa. Ne samo danas. Ti tzv. antifa ljevičari
su majstori laži, obmana i skloni lopovluku.

Ovaj Milanovic nije cist od ovoga .Vidi se po reakciji da je znao a mozda i zahtjevao.Sve ovisi koliko je Tomislav naivan da i dalje stiti nekog vislje pozicioniranog.

New Report

Close