Milanović naljutio predsjednicu: ‘Ovakvo ponašanje je nezamislivo, dovodi u pitanje institucije’

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović naljutio predsjednicu: ‘Ovakvo ponašanje je nezamislivo, dovodi u pitanje institucije’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Iz ovog teksta bi se moglo pogrešno zaključiti da KGK stvarno zna što su to hrvatski državni interesi, što je bez obzira na ičije osobne “političke” afinitete, razumski potpuno nemoguće i neprihvatljivo, budući da je dotična istaknuti član organizacije čije je teoretsko i praktično djelovanje na ostvarenju “hrvatskih državnih interesa” dovelo Hrvatsku do demografskog, ekonomskog, kulturnog i moralno-intelektualnog kolapsa.

Mogao je pronaći/izmisliti milijun razloga za izostanak.Ignoriranje je zadnji oblik omalovažavanja. U početku sam vjerovao da Milanović ima neki svoj stil, već dugo sam uvjeren da bi trebao potražiti lječničku pomoć!

Dragi moj “perod” i ostali.

Prva i osnovna pretpostavka izlaska iz krize je da predsjednik u premijer pričaju.

S obzirom na ponošanje Ucviljenog premijera ne postoji niti teoretska šansa da stvari budu bolje.

Sramota da premijer jedne države ne želi se sastati s predsjednikom te iste države. To je SRAMOTA.

KGK izvrsna skraćenica , podjeća me na KGB , ruske špijune/

Od Predsjednice nema nikakve koristi – za sada ……..

Htjela je napucati troškove oko vojske i vojnika, oružja i ostalih
skupih ratnih igračaka….
Dala je podršku braniteljima koji živciraju i ismijavaju cijelu
Hrvatsku..
Do sada od nje: samo troškovi, troškovi troškovi…..nema koristi
još uvijek…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Iz ovog teksta bi se moglo pogrešno zaključiti da KGK stvarno zna što su to hrvatski državni interesi, što je bez obzira na ičije osobne "političke" afinitete, razumski potpuno nemoguće i neprihvatljivo, budući da je dotična istaknuti član organizacije čije je teoretsko i praktično djelovanje na ostvarenju "hrvatskih državnih interesa" dovelo Hrvatsku do demografskog, ekonomskog, kulturnog i moralno-intelektualnog kolapsa.

Ti si 2 mjeseca ovdje, ali već barataš s zavidnim SKJ floskulama. Što ne komentiraš kako je Yusipović 5 godina bio predjsjednik a onda lijepo rekao da “SDP nije ni za kakve reforme.” Pa ti pojma nemaš što KGK zna i može pa se bolje drži ovih koji si naučio taj pamflet koji si narisao. U najmanju ruku ima 5 godina da nešto zamjetno prema naprijed napravi. Tek tada će biti u rangu s YUsipovićem po vremenski dobivenom prostoru.

pospanko opet izgubio svoju loptu, koštat će ga to, treba ga protjerati iz RH

KGK izvrsna skraćenica , podjeća me na KGB , ruske špijune/

Od Predsjednice nema nikakve koristi – za sada ……..

Htjela je napucati troškove oko vojske i vojnika, oružja i ostalih
skupih ratnih igračaka….
Dala je podršku braniteljima koji živciraju i ismijavaju cijelu
Hrvatsku..
Do sada od nje: samo troškovi, troškovi troškovi…..nema koristi
još uvijek…


@miami
, a koja je pak od tebe korist osim kaj neprekidno sereš doma i po portalu.Sve si zagnojila i niš da naraste nakon tebe.

Vrijeme HEDONIZMA je iza tebe, dionisu moj ! Primi se lopate, štihače,
zasuči rukave i počni nešto konstruktivno raditi, umjeto da ljenčariš
cijele dane i kriviš druge za svoje propale projekte !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vidim, opća atmosfera na forumu je izrazito druželjubiva…

Pravi poduzetnici znaju svoj posao i u blagostanju i u krizi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami-opet si dreka jela?
Tko je taj Milanović da se u naše ime tako ponaša šteteći državi!? A KGK bi trebala znati da ima posla s iskompleksiranim bolesnikom!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Kirin, ONA – Kolinda ne može shvatiti nikakve zaključke oko Milanovića, jer- NEMA TAKVIH SPOSOBNOSTI razumijevanja ljudskog ponašanja…
S perspektive s koje pokušava rješavati stvari, TO NEĆE IĆI….

Za poduzete korake i Odluke, najprije moraš ispresionirati protivnika.

Zatim, ga moraš uvjeriti u promjenu mišljenja, i na kraju zajedno s njim
surađivati na kreiranju zajedničkih planova..

Sve to- njoj je potpuno nejasno i ona nema motivaciju za ZAMARATI se s time..
Ona misli- ako se dobro utegne u haltere i zalijepi umjetne trepavice,
da je Milanović – impresioniran….
Njega pak to – apsolutno ne diže…. jednostavno zato , jer isto takvu
autoritativnu ženu ima doma, i poslušan je…

Slušao bi on , ali takva mora biti ,,,na granici genijalnosti , i usput
PREPUNA POŠTENJA…..No, pozadina Kolindine politike je jasna,te ona – nema nikakve šanse Milanovića – OBRADITI…da se on mijenja….
Nije on Kitarović….
A najmanje mu treba da mu komandira ko da mu je šefica .. kužiš?

KOlinda još nije našla put do Vlade, jer luta u procjenama i odlukama koje kao Predsjednica mora donisiti- Jedna od velikih pogrešaka je tetošenje
branitelja koji imaju novce i sve pogodnosti od države..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Moje mišljenje je da Kolinda neće uspjeti oko svojih nastojanja da uvjeri Vladu oko promjena koje želi.

Vlada se previše namučila oko lopovluka HDZ-a …da bi , njoj, dojučerašnjoj
obožavateljici Karamarka i HDZ-ovki….povjerovala u prilično NEBITNE
ZAHTJEVE oko cjelokupnih problema u Rep.Hrvatskoj…
Ne možeš biti Predsjednik od slučaja do slučaja.Tu je Josipović izvrsno
balansirao.

Kolinda je za mene pritajena političarka, koja je naviknuta vanjskim šarmom
dodvoravati se muškarcima i tako rješavati ono što joj treba…napravila je za HDZ što su se dogovorili…usput, joj je dobro.

No, muškarci sve više , osim toga, žele surađivati sa inteligentnim ženama,
a naročito – ako se radi o Predsjednici, koja iza sebe nosi veliku
odgovornost za svoj narod.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami-koliko partija plaća ovo trkeljanje? Baš me zanima, jer bih želio procijeniti koliko se netko može jeftino prodati!? Ili je problem sa integritetom, a kognitivne sposobnosti i jal da ne spominjem?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Lopovluk HDZ-a ili retardacija i lopovluk SDP-a. Dođe na isto. Tek kad izgube vlast ce se vidjeti sto je SDP napravio. Tona kamena u saboru bi napravila bolji posao od SDP-a. Fascinantno.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close