Migranti iz Hrvatske pušteni u Sloveniju

Naslovnica Forum Komentari članaka Migranti iz Hrvatske pušteni u Sloveniju

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Božja kazna ?

Nakon što je naša Hrvatska SDP + HNS Kukuriku Vlada na zahtjev EU , V.Britanije i USA naoružavala teroriste u Siriji i Iraku , kako bi srušili Asada , dio terorista se odvojio i stvorio ISIL i zauzeo ININA naftna polja a to je bio uzrok velikog vala izbjeglica koje su krenule prema EU.

Pa smo prema “dogovoru” s EU obečali primiti 300 izbjeglica , pa 500 , pa 1100 , pa 1600 , pa koliko još ? Tisuće ? Desetke tisuća ? Milione ?

Zaslugom EU i ove naše Vlade ostala je INA bez nalazišta nafte u Siriji vrijednih 100 miliardi $ (?) i dobit će milione (?) izbjeglica ?

merkel-najavila-da-ce-primati-iskljucivo-izbjeglice

http://www.index.hr/vijesti/clanak/merkel-najavila-da-ce-primati-iskljucivo-izbjeglice-na-bregani-blokirali-promet-i-vikali-quototvorite-granicequot/842971.aspx

.

ocito da su kradeze dogovorili iliti pristali na puno veca s@anja nego sto nam sad namecu..

cuvajte se kradeze-a bankarskih agenata. duznicko ropstvo saa njima ide do kraja.
pazite sto si zelite .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Božja kazna ?

Nakon što je naša Hrvatska SDP + HNS Kukuriku Vlada na zahtjev EU , V.Britanije i USA naoružavala teroriste u Siriji i Iraku , kako bi srušili Asada , dio terorista se odvojio i stvorio ISIL i zauzeo ININA naftna polja a to je bio uzrok velikog vala izbjeglica koje su krenule prema EU.

Pa smo prema “dogovoru” s EU obečali primiti 300 izbjeglica , pa 500 , pa 1100 , pa 1600 , pa koliko još ? Tisuće ? Desetke tisuća ? Milione ?

Zaslugom EU i ove naše Vlade ostala je INA bez nalazišta nafte u Siriji vrijednih 100 miliardi $ (?) i dobit će milione (?) izbjeglica ?

merkel-najavila-da-ce-primati-iskljucivo-izbjeglice

http://www.index.hr/vijesti/clanak/merkel-najavila-da-ce-primati-iskljucivo-izbjeglice-na-bregani-blokirali-promet-i-vikali-quototvorite-granicequot/842971.aspx

Pero7. čisto sumnjam da nismo prodavali oružje uz blagoslov Amerike i NATO pakta.
Koliko se sjećam predsjednica je bila glavni tajnik NATO pakta, što znači da je sa svime bila upoznata.

Neka sada lijepo intervenira kod NATO pakta i zatraži od USA i NATO-a da lijepo donese mir u Siriji i vrati nam naša polja.

Ili da NATO postavi vojsku na granicu s Grčkom i Turskom i zadrži izbjeglice na vanjskim granicama EU.

http://www.advance.hr/vijesti/analiza-europa-zatvara-svoja-vrata-hoce-li-hrvatska-postati-slijepa-ulica-za-izbjeglice/

sve vodi ka tome da se zna da je teska odluka stavit vojsku na hrv-srb granicu…zar opet ovdje pocinju ratna djelovanja ?
eu nam je stavila vojsku na granicu..madarska.slovenija.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


http://www.advance.hr/vijesti/analiza-europa-zatvara-svoja-vrata-hoce-li-hrvatska-postati-slijepa-ulica-za-izbjeglice/

sve vodi ka tome da se zna da je teska odluka stavit vojsku na hrv-srb granicu…zar opet ovdje pocinju ratna djelovanja ?
eu nam je stavila vojsku na granicu..madarska.slovenija.

@ inverter

Mene zabrinjava što je Mađarska stavila naoružanu vojsku na granicu s Hrvatskom. Istodobno se vrši dizanje pričuvnog sastava.

Hrvatska bi trebala pod hitno tražiti objašnjenje Mađarske strane jer je to za mene incident.
Nije normalno da se u EU (a i inače) naoružana vojska postavlja na granice sa susjedima.

Koliko znam, zadnji put je Hrvatska imala vojsku prema Maađarskoj 50-ih godina kod Sovjetske intervencije.

Tada je Jugoslavija zbrinula preko 200.000 mađarskih izbjeglica.

Znači pod hitno tražiti da se mađarska vojska povuče s granice, ili poslati svoju vojsku na granicu s Mađarskom.

“inverter
Ti si car za tehnicku.Ajde reci sta kaze tehnicka analiza. Hoce li broj izbjeglica rasti ili padati. Da znam zauzest poziciju. Za sada sam long na izbjeglice.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://javno.ba/hrvatska-postala-dijelom-balkanskog-osvetnickog-plana/

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja mislim da sam sa long na izbjeglice pogodija samo tako.Ide zima i di ce izbjeglice zimi nego tamo gdje su zime blage i kisovite. Mediteranska klima je idealna za izbjeglice. Inverter ovo je long ko kuca velik,a ti ne trzas. Kakvu ces zaradu propustit nisi ni svjestan.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

sada bi trebalo iskoristiti priliku pa uputiti dalje sa sirijcima i azilante koji nekoliko godina čame u našim prihvatilištima.zato je dobro da ovi što sada dolaze nisu svi registrirani.

BLAMAŽA PREDSJENICE NA NOVOJ TV…

Da je toliko ograničena i puna sebe, i da ne vidi dalje od svog napudranog nosa, pokazuje i današnji intervju na NOVA tv..u ,
Bolesno teoretiziranje …na temu izbjeglica, pa onda gluposti oko
prijedloga u Briselu za zatvranje granica između Turske i Grčke..
baš će to jedna tetkica iz Hrvatske odlučivati…moš mislit-…
Ona ne zna datum izbora, sva je bitna samoj sebi…..još nije dobila termin
od Karamarka- očito….koji je zaposlen sklapanjem KOALICIJE LOPOVŠTINE….
likovima koji podsjećaju na kaznioničku arhivu ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami, toliko ga braboljaš da si i sam morao praviti si izmjene teksta.Ti kao da si Zoki orlu izašao iz dupeta, od bijesa nisi došao k sebi nakon ovog briljantnog nastupa Predsjednice, koji je toliko različit u odnosu na podlu retoriku i laganja ove zapjenjene i bezobrazne crvene klateži, na koje ti očito svršavaš.

Meni je najjaci ovaj klip kad ministar milicije Ostoja Rankovic na odlicnom turskom Salam Alejkumira izbjeglice u autobusu,a u autobusu ni jedna zena,ni jedno dijete. Pun bus dozrijelog testosterona.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


BLAMAŽA PREDSJENICE NA NOVOJ TV…

Da je toliko ograničena i puna sebe, i da ne vidi dalje od svog napudranog nosa, pokazuje i današnji intervju na NOVA tv..u ,
Bolesno teoretiziranje …na temu izbjeglica, pa onda gluposti oko
prijedloga u Briselu za zatvranje granica između Turske i Grčke..
baš će to jedna tetkica iz Hrvatske odlučivati…moš mislit-…
Ona ne zna datum izbora, sva je bitna samoj sebi…..još nije dobila termin
od Karamarka- očito….koji je zaposlen sklapanjem KOALICIJE LOPOVŠTINE….
likovima koji podsjećaju na kaznioničku arhivu ….

a jesi ljubomorna.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Kad ne bude više predsjednica, zaposlit će je u Hrvatskom narodnom
kazalištu, tamo može svaki dan, i dalje rasturati s jalovim
monolozima..bez koristi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close