MI Braća Pivac na kraju platila Kraš duplo od početne ponude u rujnu

Naslovnica Forum Komentari članaka MI Braća Pivac na kraju platila Kraš duplo od početne ponude u rujnu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Da nije bilo Šaranovića Marica bi s Pivcima kupila Kraš po 430 kuna ovako su ipak radnike prevarili za dionice esopa da prodaju Pivcu po 50.000 kuna udio umjesto Šaranoviću po 130.000 kuna čisti kriminal za koji opet nitko neće odgovarati.

Da, da, svatko prodaje kome i po koliko želi, a tome iz fašističke prčije ne bih prodao niti za 10x veću cijenu!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Za koga su ove vijesti i naslovi ? Pivci su kupili kras po nelegalnom i nepotrebnom dokapu od 400 kuna koji je napravljen da bi se izigrala javna ponuda,.

Sada su kupili za 8xx kuna samo udio u krasu koji je posjedovso ezop. Nacin na koji je ” kupljen” kras podsjeca na ” kupovinu ” belja

HANFA niti u jefnom slucaju nije reagirala.

Radi se opet o protuzakonitom poslovanju i pljacki u ovoj tvorevini koja nije vise zemlja Hrvata.

Ovakav KRAS ce zivotariti i raditi lohn poslove. Vise od 50 % radnika ce dobijati sve manje place. A kras ce nestati u nekretninama. Nestati ce kao Varteks.

Ovo je zemlja koju SVI koji imalo imaju zrna soli u glavi trebaju napustiti. Kriminalna mocvara ne previse pametnih ljudi i lopova.

U slucaju krasa srbin saranovic je radnike krasa spasio od ponude pivaca po 400 kuna i pivci su bili.primorani isplatiti im 800 kuna.
Sa njihovim pivcuna sada idu ravno u propast.

Status Quo: Roll Over Lay Down

A nitko ne piše o tome s koliko je Marica nagrađena za posredovanje i pritisak da se proda mesarima?


A nitko ne piše o tome s koliko je Marica nagrađena za posredovanje i pritisak da se proda mesarima?

Pa kao da je to javan podatak?

Ovo PR splačine Krese Macana koje imaju cilj predstaviti transakciju i Pivce kao oličenje uspjeha.

Nadam se da će regulator već sutra ujutro prionuti poslu i napraviti analizu i istragu nad insajderima u vrhu Kraša koji su prodavali u četvrtak i petak, kao i neovisnu istragu kako se torbarilo kod radnika i uvjeravalo ih se da se proda Pivcima po nizoj cijeni i lošijim uvjetima.


Za koga su ove vijesti i naslovi ? Pivci su kupili kras po nelegalnom i nepotrebnom dokapu od 400 kuna koji je napravljen da bi se izigrala javna ponuda,.

Sada su kupili za 8xx kuna samo udio u krasu koji je posjedovso ezop. Nacin na koji je " kupljen" kras podsjeca na " kupovinu " belja

HANFA niti u jefnom slucaju nije reagirala.

Radi se opet o protuzakonitom poslovanju i pljacki u ovoj tvorevini koja nije vise zemlja Hrvata.

Ovakav KRAS ce zivotariti i raditi lohn poslove. Vise od 50 % radnika ce dobijati sve manje place. A kras ce nestati u nekretninama. Nestati ce kao Varteks.

Ovo je zemlja koju SVI koji imalo imaju zrna soli u glavi trebaju napustiti. Kriminalna mocvara ne previse pametnih ljudi i lopova.

U slucaju krasa srbin saranovic je radnike krasa spasio od ponude pivaca po 400 kuna i pivci su bili.primorani isplatiti im 800 kuna.
Sa njihovim pivcuna sada idu ravno u propast.

Trkeljas.

Ne trkeljam nego je to scenario ako ostanu sa pivcima. Biti ce im isto kao radnjcima u Kanditu. Lohn poslovi kao u Varteksu sa Bossom. Puno lopatanja malo oara. Ako se preprodaju tada je to posve nesto drugo.
A glede Hrvatske zemlja je zaista za napustiti je.

Status Quo: Roll Over Lay Down


Ne trkeljam nego je to scenario ako ostanu sa pivcima. Biti ce im isto kao radnjcima u Kanditu. Lohn poslovi kao u Varteksu sa Bossom. Puno lopatanja malo oara. Ako se preprodaju tada je to posve nesto drugo.
A glede Hrvatske zemlja je zaista za napustiti je.

Neśto znaš o menadžmentu i tržištu ili, po običaju, loopetaš? Nije da Kraš nije mogao biti boji, veći, snažniji…..
A za Hrvatsku se treba boriti!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.



Ne trkeljam nego je to scenario ako ostanu sa pivcima. Biti ce im isto kao radnjcima u Kanditu. Lohn poslovi kao u Varteksu sa Bossom. Puno lopatanja malo oara. Ako se preprodaju tada je to posve nesto drugo.
A glede Hrvatske zemlja je zaista za napustiti je.

Neśto znaš o menadžmentu i tržištu ili, po običaju, loopetaš? Nije da Kraš nije mogao biti boji, veći, snažniji…..
A za Hrvatsku se treba boriti!
[/quote]
Znam sigurno vise od tebe. A pogotovo znam da su g.lupsoni poout tebe i ostalih krimosa upropastili Hrvatsku, a sada je Hrvati koje su otjerali u Irsku nazivaju : tvorevina. Zamisli, sto misle od Rvackoj kada je natmzivaju tvorevina. Kada u Irskoj kazes tvorevina, svi znaju na sto se odnosi.
Ove splacine PR koje trkeljaju po medijima piju samo isprani cak pokapacitirani mozgovi poput tebe.

Status Quo: Roll Over Lay Down

@renči-definitivno si intelektualno podkapacitiran što smo se više puta uvjerili teko da mislim da nemaš pojma (pogotovo o Krašu, maketama i sl. trkeljenjima), ali komplekse ti nemrem oprostit! I to kaj drukaš gastarbajtere stvarno nije ok! Kaj im se ne pridužiš ili pak ne znaš jezik!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


@renči-definitivno si intelektualno podkapacitiran što smo se više puta uvjerili teko da mislim da nemaš pojma (pogotovo o Krašu, maketama i sl. trkeljenjima), ali komplekse ti nemrem oprostit! I to kaj drukaš gastarbajtere stvarno nije ok! Kaj im se ne pridužiš ili pak ne znaš jezik!?

Kirin ti i takvi kao ti ste otjerali tu djecu . Koliko se sjecam tvojih umotvorina vec sam ti jednom rekla, a sada opet ponavljam, sigurna sam sa si ti jos uvijek dio njih ili si barem skolovan u udbaskim nizim skolama. Zamjena teza je vasa specijalnost. Ujedno je i vase domoljublje glasno, a zapravo anemicno. 😄

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close