Martina Dalić: Uložila sam svu svoju energiju i znanje u spas Agrokora

Naslovnica Forum Komentari članaka Martina Dalić: Uložila sam svu svoju energiju i znanje u spas Agrokora

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A joj, sada znamo od kuda problem i izvire iako je to bilo jasno nakon epizode u Partner banci!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Kad bi to znanje i energiju koristila za dobrobit svih građana a ne Todoriće, gdje bi nam bio kraj.

Draga, poanta je u tome da nisi trebala raditi apsolutno ništa.
Zombi društva se puštaju da propadnu po važećim propisima kao svugdje u normalnom svijetu i njihovo mjesto prirodnom selekcijom zauzimaju zdrava društva.
Tvojim naporom i intervencionizmom se ne bi posramio ni drug Morales.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Dalic ocigledno ne moze shvatiti da Akrokor gusi Hrvatsku ekonomiju i da bi bez Agrokora bilo vise zaposlenih i vise bolje placenih radnih mjesta.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

nisam baš neko znanje tu vidio.

who dares, wins

Agrokor dd 9,125% 2/2020 obveznica Frankfurt

Na dan prije donosenja Lex Agrokora vrijedlila je 26,50%, zadnja transakcija je bila 23.06, po 11,10%.

Ucigledno ima jako malo onih onih koji vjeruju u trud i znanje gospodje Dalic.

Ako gospodja Dalic vjeruje da ce taj trud i znanje donjeti rezultate bilo bi logicno da pocne kupovati obveznice Agrokora po ovoj izuzetno povoljnoj cijeni.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Znači ona je vratila Ledića za direktora Konzuma. Dala mu popravni ili da nastavi gdje je stao?

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Dama ima ozbiljne intelektualne i zdravstvene deficite (dijagnoza F 20.2). No, u RH moze biti ministar (devastiranog) gospodarstva.

BigBoffin

niti ima energije niti znanja


Dama ima ozbiljne intelektualne i zdravstvene deficite (dijagnoza F 20.2). No, u RH moze biti ministar (devastiranog) gospodarstva.

uključuje li to simptome iznenadnog napada smijeha na presici ?
mislim da ona ne oskudijeva s dijagnozama

Ubila se žena od posla. Pa i konzumove prodavačice se ubijaju od posla pa će dobiti otkaz.
A Todorića i njegovu imovinu, tko šiša…

Drago mi je da se pohvalila da je ona napisala LEX Agrokor.

Tako da kad se pozovu pisci navedenog zakona da financijski i krivično odgovaraju za iste, da se zna kome trebaju pokucati na vrata.

New Report

Close