Martina Dalić podnijela ostavku: “Nisam napravila ništa krivo, svoj sam zadatak sprovela u djelo”

Naslovnica Forum Komentari članaka Martina Dalić podnijela ostavku: “Nisam napravila ništa krivo, svoj sam zadatak sprovela u djelo”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jesu li već tiskani šareni listići ?
Da biramo novi HDZSDP .

Ništa novo, još jedna ostavka u Hrvatistanu koja ništa ne mijenja na stvari.

mi smo ipak zemlja slučaj

I dalje savjetnici skupine Borg kasiraju 250 tis kuna tjedno..gdje mi živimo ljudi

Prnila Dalićka u potić

u državi bezakonja
teško je i napraviti nešto
protuzakonito

“Nisam napravila ništa krivo, i dalje volim druga Staljina”

Riješila se brige. Realno za tu plaću malo ljudi s iskustvom i znanjem bi pristalo raditi taj posao bez radnog vremena,slozenih problema poput slučaja Agrokor,konstantno u javnosti,pljuvacnicom medija itd.

***sad će se vratit u beograd na staro radno mjesto…i vjerojatno dobiti medalju sanu2 za naročite zasluge da “Hrvatska nesme da odskoči, a narod mora da izgubi poverenje u državu”

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Nije napravila ništa protuzakonito kad se kod nas krade po zakonu već 27 godina, zakoni se i prave za lopove…

Napravila uslugu domacim konzultantima, ruskim bankama, americkim lesinarskim findovima, dilala povjerljive informacije i sad je spremna za novu funkciju. Samo u Hrvatskoj

I sad će proći nekažnjeno. Izvukli su pola milijarde kuna i kao da ništa nije bilo.

Gđa. Martina Dalić ostala bez funkcije, g. Damir Kuštrak riješio se nekretnina, eto, sada mogu bez sukoba interesa u nedogled ispijati “prijateljske” kavice na javnim mjestima.

Ja isto vjerujem da je svoj zadatak sprovela u djelo.

Jos se takvima i zahvaljuje na onome sto su ucinili, opustosili sve, sramota cijelog drustva koji takav lopovluk odobravaju kao da se to nikog ne tice.
Svi bi trebali podnest ostavke jer su bili tim.

New Report

Close