Marić razgovara o novom zaduživanju: Dolazi nam jedno veće dospijeće obveznica

Naslovnica Forum Komentari članaka Marić razgovara o novom zaduživanju: Dolazi nam jedno veće dospijeće obveznica

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

boli me q ja se nisam zadužio

mi smo ipak zemlja slučaj

Nego kad se misli razduživati? ovo je samo preljevanje na iduće godine, ok manje su kamate, ali budu jednog dana i veće….

Zato obvezni mirovinski fondovi ne ulažu nešto sitno u naše dionice, moraju sve $$$ čuvati za Marića…. blago nama

Nije znao do sada! Počinjem mu vjerovat za Agrokor…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Zašto se zadužuje? Pa neka vrati dug od prošlogodišnjeg suficita. Kakav prodavač magle! Pa tako i moja baba može biti ministar financija. Kad treba para onda novo zaduženje, i to ne za razvoj nego za vraćanje starih dugova. Tobož mala kamata, kad u državi nema para onda je i 1% kamate previše a ovaj prosijak nas i dalje samo zadužuje.


Zašto se zadužuje? Pa neka vrati dug od prošlogodišnjeg suficita. Kakav prodavač magle! Pa tako i moja baba može biti ministar financija. Kad treba para onda novo zaduženje, i to ne za razvoj nego za vraćanje starih dugova. Tobož mala kamata, kad u državi nema para onda je i 1% kamate previše a ovaj prosijak nas i dalje samo zadužuje.

Kolega,ali nas zaduzuje povoljnije i manje vracamo,a osim toga smanjuje se vanjski dug,zar ne?
Usporedite nase zaduzenje sa recimo Njemackim,Sloveija,Italija,Spanjolska,SAD????
Nismo prezaduzeni u odnosu na njih,zar ne?
Kako bi Vi vratili dug?Odjednom? Kako?
Kako dug dolazi na naplatu ,mora se vracati.To je dug zadnjih 25 i vise godina.

New Report

Close