Marić optužio Dobrovića da ‘bezočno laže’ i najavio tužbu

Naslovnica Forum Komentari članaka Marić optužio Dobrovića da ‘bezočno laže’ i najavio tužbu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Njega “njegov “TATA” nije odgojio da laže, nikad

Hmmm, kome sada vjerovati? Skromnom ekološkom aktivistu, ocu sedmero djece ili gazdinom menadžeru sa zlatnim satom?


Hmmm, kome sada vjerovati? Skromnom ekološkom aktivistu, ocu sedmero djece ili gazdinom menadžeru sa zlatnim satom?

Gazdinom menađeru sa zlatnim satom, a ne mučkom lažljivom dju… s kojim je Plenki obrisao pod.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/audio-objavljena-snimka-nadzornog-odbora-hbor-a-poslusajte-tko-je-zapravo-lagao-oko-kredita-agrokoru/6361153/

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

U Dobrovića kratke noge. Bio ZA kredit Agrokoru, pa uvaljuje druge.
Očito je završio Diplomatsku akademiju priglupog Mire Bulja, lažnog HRVI-a koji
non stop drugima drži lekcije o moralu.
MOST-ovci su taman da piju pivo ispred dućana.



Hmmm, kome sada vjerovati? Skromnom ekološkom aktivistu, ocu sedmero djece ili gazdinom menadžeru sa zlatnim satom?

Gazdinom menađeru sa zlatnim satom, a ne mučkom lažljivom dju… s kojim je Plenki obrisao pod.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/audio-objavljena-snimka-nadzornog-odbora-hbor-a-poslusajte-tko-je-zapravo-lagao-oko-kredita-agrokoru/6361153/
[/quote]

Očekivano, objavljena je snimka DIJELA sjednice.




Hmmm, kome sada vjerovati? Skromnom ekološkom aktivistu, ocu sedmero djece ili gazdinom menadžeru sa zlatnim satom?

Gazdinom menađeru sa zlatnim satom, a ne mučkom lažljivom dju… s kojim je Plenki obrisao pod.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/audio-objavljena-snimka-nadzornog-odbora-hbor-a-poslusajte-tko-je-zapravo-lagao-oko-kredita-agrokoru/6361153/
[/quote]

Očekivano, objavljena je snimka DIJELA sjednice.
[/quote]
Alekasndre, ne možete toliko laži smislit da pokrijete nesposobnost. Čovjek se izuzeo, eto ti pa slušaj. A svoje laži kojima ste ljude na Gole Otoke slali zaboravite, te koji su to podržavali smo poslali ’95. na poljoprivredni sajam.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Hahaha gadno je kad si partijski aparatčik i vjerojatno uhljeb pa moraš trkeljat po forumima!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

A sto to laze ? To da je zmaric znao za stanje u agrokoru ?

Status Quo: Roll Over Lay Down


A sto to laze ? To da je zmaric znao za stanje u agrokoru ?

Lagao je da je Marić sudjelovao u raspravi i nagovarao ekipu da glasa za davanje kredita Agrokoru, a na kraju se ispostavilo da se Marić izuzeo i suzdržao na glasovanju, a naknadno prosvijećeni Dobrović je za taj kredit glasovao.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Pa to je bas odlicno sto su uzeli kredit od HBOR i u roku od nekoliko mjeseci ga sprzili na ne zna se sto. Svakako je jako pohvalno sto zmaric, koji nije znao kako je u agrokoru i da ce za nekoliko mjeseci propasti, trazio izuzece od tog glasanja. A sigurno je i pohvalno sto je MOST za to glasao. Jer da su znali da ce ih hdz izbaciti iz vlade sigurno ne bi glasali 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down


U Dobrovića kratke noge. Bio ZA kredit Agrokoru, pa uvaljuje druge.
Očito je završio Diplomatsku akademiju priglupog Mire Bulja, lažnog HRVI-a koji
non stop drugima drži lekcije o moralu.
MOST-ovci su taman da piju pivo ispred dućana.

Ja sam reka davno da su redikuli……… iako mi se ovaj nije činio tako.
Izgleda da ona “S KIM SI TAKAV SI” ode se potvrđuje.

DAJ PET !!!

Nije Dobrović to sanjao pa izjavio.

Nagovorili ga ludaci Grmoja, Bulj, Petrov da kaže nešto protiv Zdravka Marića,
vjerojatno kao “cijelo vrijeme mi pričamo, ajde malo i ti” i Dobrović je kategorično
govorio kako je Marić nagovarao i obrazlagao za kredit, kako je nakon toga odgovarao
na sva pitanja. Međutim, smetnuli su sa uma da postoji snimka.
Tko normalan može vjerovati mostovcima bilo što, sad se tek vidi da je Jambo imao
pravo da je to luda sekta. Ali imaju ovu mrežu nezavisnih načelnika općina i to je ok da
manje sredine imaju nezavisne ljude, ali na državnim izborima MOST je po mome mišljenju pokojni.

New Report

Close