Marić: Odobren je kredit Petrokemiji, Vlada će potvrditi jamstvo

Naslovnica Forum Komentari članaka Marić: Odobren je kredit Petrokemiji, Vlada će potvrditi jamstvo

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

koliko se love ovako ulupalo u Petrokemiju unazad deset godina mogli smo novu sagraditi sa najmodernijom tehnologijom …

Katastrofa!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

trebaju to uvesti kao redovitu stavku proracuna

To je nevjerojatno kako hrvatske vlade uopće nemaju nikakvu strategiju u gospodarstvu.
Ako se smatra da je petrokemijska industrija strateška za Hrvatsku onda je trebalo obraniti i INU i DIOKI.
Plin koji INA nalazi nabolje se prodaje kao gotov proizvod s dodanom vrijednošću.
Da ne kažem da je odavno trebalo uložiti u nove tehnologije i koristiti malo mozak.

Ovako imamo zatvorenu tvornicu, gubitaša bez povratka i INU koja je pred propašću, a koja i dalje daje mizerne novce za koncesiju crpljenja hrvatskog plina.

Ako je Hrvatska željela da je petrokemija hrvatska strateška industrija, onda je Petrokemiju trebala ostaviti u vlasništvu INE koja bi osigurala da DIOKI i Petrokemija profitabilno rade.

Ovako ćemo na kraju imati tri gubitaša koji će propasti.

Dioki je već zatvoren, INA neće imati kome prodavati svoj plin (osim HEP-u u bescjenje, koji ga nema gdje skladištiti), a Petrokemija će biti uništena zbog prevelike cijene plina i energenata.

To je takozvana LOSE – LOSE situacija.

Očekujem da Bandić poveća prirez u Zagrebu na 25 % i da se jedna fontana napravi i unutar Petrokemije.

Da se poveća energetska učinkovitost iste.

ovi kao da lože pelet, čak ne traže ni odgovornost od nikaoga za naše pare

Ne znam zasto pisat clanke o Petrokemijin kreditima. Ili nije lakse dva puta godisnje samo stavit isti clanak i sve stima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

dobro…moje sitne dionice još su u minusu..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close