‘Marasov pomoćnik uzeo novac s burze pa otišao u Vladu’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Marasov pomoćnik uzeo novac s burze pa otišao u Vladu’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Maras mi postaje sve gadljiviji i gadljiviji. Još nije izišao iz afere s Centar bankom a već nova afera.

Ima li i jedan “čist” kadar SDP koji dolazi na neku funkciju a da prethodno nije negdje “umočio” prste ?

E moj Marase, sta ti sve ne pusis.

U ovoj državi postoji milijun načina za mažnjavat lovu. Ovo je prilika svim nezaposlenim da se samozaposle i tako sami riješe problem nezaposlenosti.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Pošten čovjek, nema šta! Zaposlio se kod jednog od najsposobnijih ministara i sad je javnost jalna! A svizac i dalje zamotava čokolade…… Bagra! [emo_plazi]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

kako kaže Balašević “i sve po zakonu”

Dragi autore ovog članka, ne kaže se burza nego zavod za zapošljavanje. Ovako sam se ponadao da je čovjek zaradio novce na dionicama

Suzio se teren za uhljebljenje pa dospjelo u.javnost…u Zagrebu Bandić a na državnoj razini plijen treba dijeliti sa grabezljivim HNSom

New Report

Close