Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka 'Marasov pomoćnik uzeo novac s burze pa otišao u Vladu'
Pretraživanje
Dionička društva
Rakamarić je ostao bez posla 31. siječnja ove godine kad je špediterska tvrtka Englmayer, u kojoj je bio član uprave, zapala u probleme, piše list.
Turion 15.9.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Maras mi postaje sve gadljiviji i gadljiviji. Još nije izišao iz afere s Centar bankom a već nova afera.

mlijeko 4.10.2012.
Dugotrajni korisnik
100%

Ima li i jedan “čist” kadar SDP koji dolazi na neku funkciju a da prethodno nije negdje “umočio” prste ?

sduvnja1 7.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

E moj Marase, sta ti sve ne pusis.

Kormilar 20.12.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

U ovoj državi postoji milijun načina za mažnjavat lovu. Ovo je prilika svim nezaposlenim da se samozaposle i tako sami riješe problem nezaposlenosti.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!!
NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JE...

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Pošten čovjek, nema šta! Zaposlio se kod jednog od najsposobnijih ministara i sad je javnost jalna! A svizac i dalje zamotava čokolade…… Bagra!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

MrPerfect 2.10.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

kako kaže Balašević “i sve po zakonu”

Suomi 11.7.2011.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
66%

Dragi autore ovog članka, ne kaže se burza nego zavod za zapošljavanje. Ovako sam se ponadao da je čovjek zaradio novce na dionicama

ms4 15.2.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

Suzio se teren za uhljebljenje pa dospjelo u.javnost…u Zagrebu Bandić a na državnoj razini plijen treba dijeliti sa grabezljivim HNSom