Mantra mi je dividenda, a ne prodajem Hidroelektru

Naslovnica Forum Komentari članaka Mantra mi je dividenda, a ne prodajem Hidroelektru

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Je nas si uvjerio. Još samo da sebe uvjeriš.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

HT će kroz par godina ovakvim ponašanjem vjerojatno početi gubiti tržišnu utakmicu u mobilnoj telefoniji jer gledano na mom primjeru kad sam prošlo ljeto kupio bon i karticu za mobilni internet Web and wolk(800+200)=1000 kn i uspio sam surfati na svom prjenosniku punih pola sata, te su mi se tako zamjerili jer nas smatraju budalama da ne znamo cijene pristupa bežičnog interneta u Njemačkoj. Tele 2 im je zabio prvi gol na ovom polju a vjerujem da nije ni posljednjijer smatram da je bežični internet budućnost a svatko tko prati našeg vodećeg operatera vidi da iz dana u dan gube ključne kupce u fiksnoj telefoniji,a što se tiče DT i Končara vjerojatno se ne radi na lošoj dionici pa ih je dobro imati nekoliko da ih imaš jer ako se zagužva oko nje vjerojatno će se dobro zaraditi.

@sharky
znamo mi i cijene iphonea, i u njemačkoj, i u britaniji, i u cijelom svijetu, i u hrvatskoj, pa se kod nas svejedno iphone čekalo u redu 🙂 nešto ozbiljnije rečeno, znamo da ht mnogi ne vole, no ti mnogi su kao na izborima: svi se kunu da će glasati za opoziciju, a izglasaju omraženu stranku 🙂 mislim da treba imati na umu još i da ljudi kupuju ono što se reklamira, a više se reklamiraju proizvodi kompanija s više kapitala.
nemoj ovo uzeti preozbiljno. fiksna linija i maxtv su mi u telekomu, mobitel je vipov, ali mislim da mi je mobitel vipov samo zato što je telekom tako htio. taj telekom je kao chuck noris 🙂

www.knjigara.com

.ja isto vjerujem u Hidroelektru, a i moram, nemam izbora, kupio je za 935 kuna, i moram vjerovat da će “jednog dana” doći barem blizu te cjene, pa da bar spasim, što se spasit dade..

sutra je novi dan.

Ociti nedostatak inspiracije. Cini mi se da si slicno pisao i prosle godine u ovo vrijeme. I dalje te prati sindrom zaljubljenosti u svoju investiciju. A i drukanje ti nije strano. Samo tako naprijed!!!

VIVA LA REVOLUCION !!!

ovo je vic, Birtić kuka kako su ga navukli a sam navlači ko u priči. di je sada Samodol?


Ociti nedostatak inspiracije. Cini mi se da si slicno pisao i prosle godine u ovo vrijeme. I dalje te prati sindrom zaljubljenosti u svoju investiciju. A i drukanje ti nije strano. Samo tako naprijed!!!

mornaru dragi, podsjećam i tebe i ostale forumaše da je ponuda i dalje na stolu: ti i ja, jedan na jedan, zajedničko fotografiranje, snimam razgovor i objavljujem ga u kolumni.
što je to tako strašno, da se tako ustrajno bojiš pojaviti na svjetlu dana? pa zar je tako strašno što ti i moji bivši prijatelji i ja znamo ime i prezime? [thumbsup] pristajem čak i na to da pošalješ dvojnika [smiley]

www.knjigara.com

ht i kodt ok ali tuho,hdel iipkk su ipak lose dionice mislim.iako i taj kodt če vam rasti a bez prometa.,tako da mislim da je to danas los izbor.hdel nema ni sadasnjost a ni buducnost,sto je iskopala iskopala je,rast ce vjerovatno al ne zato sto vrijedi vec spekulativno kao i ostalo.kandit je svjetska pusiona od dionice,a tuho i cekati seika da to kupi je trgovacki besmisleno. ima seik dosta slobodne zemlje i kraj turisthotela da kupi za puno manje love ako mu se kupuje i nista ne mora da rusi nit s onim mudracima da pregovara oko cjene.



Ociti nedostatak inspiracije. Cini mi se da si slicno pisao i prosle godine u ovo vrijeme. I dalje te prati sindrom zaljubljenosti u svoju investiciju. A i drukanje ti nije strano. Samo tako naprijed!!!

mornaru dragi, podsjećam i tebe i ostale forumaše da je ponuda i dalje na stolu: ti i ja, jedan na jedan, zajedničko fotografiranje, snimam razgovor i objavljujem ga u kolumni.
što je to tako strašno, da se tako ustrajno bojiš pojaviti na svjetlu dana? pa zar je tako strašno što ti i moji bivši prijatelji i ja znamo ime i prezime? [thumbsup] pristajem čak i na to da pošalješ dvojnika [smiley]
[/quote]
Ti prijatelju il doista mislis da su forumasi glupi ili nisi procitao moj predzadnji komentar na tvoju proslu kolumnu. DAKLE NISAM U HRV I NE ZELIM SE SASTAJATI S TOBOM. JAVNA SI OSOBA I TVOJ JE RAD PODLOZAN KRITICI SVIH PA BILI ONI I FORUMASI KOJI SE SKRIVAJU POD NICKOVIMA JER JE TO OSIM DEMOKRATSKOG PRAVA I JEDNA OD BENEFICIJA DIGITALNOG DOBA! AKO TI SE NE SVIDJA NADJI DRUGI POSAO A NEMOJ SAMO PONAVLJAT JEDNO TE ISTO.

VIVA LA REVOLUCION !!!

@barmen

Inace, kao sto sam napisao vec puno puta HDEL i IPKK su katastrofa od dionica. Za HDEL si to i sam priznao. Sjecas se kad si ono drukao kad su napravili dokap pisao si kako si zaradio i svjesno obmanjivao ekipu jer svi znaju da je dionica pala odmah nakon dokapa za puno vise nego sto je bio dobitak. Dividenda im i u najboljoj godini nije bila puno vise od 1% od vrijednosti dionice o IPKK da i ne pricam. IPKK-u je glavni posao secer kojemu cijena pada a izvozne kvote kad udjemo u EU ce nam biti smanjenje pa ne znam na osnovu cega zakljucujes da ga ceka blistava buducnost. Mislis da ce mozda doci Nestle i kupiti ga po onoliko koliko si ti davao, daj ne budi smijesan. A da otkrijem samo dio tvog ostalog drukackog arsenala koji si upotrebljavao dok si pisao u lideru: "djevojci sam preporucio kupnju HDEL na oko 1900 Kn kao kupnju zivota", IPKK na debelo preko 1300 Kn si opisivao kao potez kojim ces se obogatiti, u trenucima ocaja si upravi HDEL-a preporucivao da iz nisko prijedju u visoko gradnju-izuzetno briljantno kao da vozacu kamiona savjetujes da prijedje u pilote s obrazlozenjem da je i jedno i drugo ustvari vozac… Imao si milijun bisera a jedan od boljih je bilo kad ti se kao Mentor iz neke brokerske kuce naljutio kad si vratio margin kredit s gubitkom od 70 000 Kn a nisi kao dao njemu da ti pomogne i pokrije ga(bio je to sam pocetak tobogana tako da mislim da si od tada ostajuci u tvojim srot i nelikvidnim dionicama ispusio jos jako puno. Ako zelis mogu nastaviti zabavljati ekipu biserima iz tvojih kolumni s lidera? BIO SI I OSTAO SITNI DRUKER!

VIVA LA REVOLUCION !!!

barmen,
mornaru dragi, podsjećam i tebe i ostale forumaše da je ponuda i dalje na stolu: ti i ja, jedan na jedan, zajedničko fotografiranje, snimam razgovor i objavljujem ga u kolumni.
što je to tako strašno, da se tako ustrajno bojiš pojaviti na svjetlu dana? pa zar je tako strašno što ti i moji bivši prijatelji i ja znamo ime i prezime? pristajem čak i na to da pošalješ dvojnika

Nije mi jasno kako mi ti i tvoji bivsi prijatelji znate ime i prezime, da se niste mozda koristili nezakonitim prckanjem po IP adresama? Sjecas se kako su zbog takvih radnji ismijali legendarnog JUBITOUA. Ajd molim te nemoj se koristiti sitnim lazima. Ti i tvoji bivsi prijatelji mi nikako ne mogu znati ime i prezime. Jedino ako ste vidoviti ili imate veze u tajnim sluzbam:))))))))))) Kakav si ti kalibar ne bi se zacudio pa od tebe se i Samodolu tresu gace:)))))))))))
Inace mene a i, vjerujem, dobar dio ekipe vise zanima kako i zasto su to tvoji nekadasnji prijatelji postali bivsi. Mozda zato sto si shvatio da si odradio dio prljavog posla za njih a onda te odbacili kao opusak?

VIVA LA REVOLUCION !!!

ma zamjenio te samnom, valjda zato što si isto iz Bundes Republjik,
što si se tako zajapurio? Pa ne zanimaju njega anonimusi več
selebritiji kao ja. Moje ime nije nikakva tajna. Samo ja
naplaćujem eksluzivne intervjue.

Andreas

Tko čeka, taj popizdi čekajući

ok, mornaru, stvarno zadnja replika tebi…

problem raznih foruma je što su zbog kritične mase forumaša kao paraolimpijske igre. pobijediš u debati, ali i dalje si pobijedio čovjeka s posebnom potrebom. tvoja posebna potreba – ne jedina posebna potreba, ali ključna – je anonimnost. da otkriješ svoje ime, otkrio bi publici i zašto ti je anonimnost nužna. posebna potreba ‘živim u inozemstvu’ je ništavna u odnosu na posebnu potrebu ‘ne želim da mi se zna ime’.

tvoja tragedija je što nisi glup. dapače, inteligentan si. dovoljno inteligentan da razumiješ zašto mislim da je inteligencija tvoja najteža kazna, i tragedija. dakle, naravno da znam čemu služe forumi, i jasno je da je tvoje pravo komentirati. isto tako, znajući čemu služe forumi dozirao sam te ispod mojih tekstova po potrebi. s neizmjernim povjerenjem u tragičnost tvoje inteligencije pustit ću te da se ubuduće doziraš sam.

kako znam tko si? suigračica te je odala. šaptačica oliva. stari štos. kažeš nešto na jednom jedinom mjestu, pa ako se ta jedinstvena rečenica pojavi drugdje, sve je jasno. otkrivši nju, lako je bilo otkriti i tebe.

odgovore na sva pitanja možeš dobiti jedan na jedan, ti i ja, zajedničko fotografiranje, snimamo tekst, objavim ga u novinama. ili da iz zajebancije objavim tri fake intervjua s tri frajera koji tvrde da su popaj, pa da te malo doziram u formi demantija ‘ljudi, to nisam ja, ja imam posebnu potrebu biti anoniman’?

www.knjigara.com

@ barmen,
i moj zadnji za ovaj put:)
Dragi Birticu, ovo s olivom nije lijepo. Unosis razdor u nasu skladnu vezu. Nisam bas siguran da ces laskanjem ili prijetnjama nesto postici. Uvredama isto tako. Ipak, bolje da se odlucis za jednu taktiku barem u istom komentaru inace izgleda pomalo shizofreno. Tjeras mi strah u kosti prijetnjama o fake intervjuuuuuu! Molim te, Preveliki Novinaru sa specijalizacijom za lazne intervjue, nemoj mi unistiti reputaciju anonimusa(kako je to moguce?) objavljujuci 3 lazna intervuja s 3 popaja. Btw, drago mi je da si i to priznao kao npr. kad si toboze imao intervju s gosp. Ucemilovicem o nafti a istina je da si prethodnu vecer gledao Otvoreno i izvukao izjave doticnog gospodina. To spada u ozbiljno novinarstvo? Isto kao i gornje prijetnje s fake intervjuima. Jadno. Steta sto vise nema ST-a(sjecas se Bozica?) jer ti bi se tamo idealno uklopio i kao i oni pisao lazne reportaze i vodio lazne intervjue.

Ja sam barem konstantan u razotkrivanju tvojeg navlakacko-drukackog stila.Ne pokusavam ti podilaziti i sprijateljavati se s tobom. Moja je posebna potreba anonimnost ili sto jos vec a tvoja je da imas Mentora(e) i da za njih odradjujes "posebne zadatke", jel to Edipov, kompleks manje vrijednosti ili sto vec morat ces pitati na za to predvidjenom mjestu. Isto tako tvoja posebna potreba je da se druzis s hidrasima, odljevenim mozgom, bankarcinom, ferengijem i ostalima koje si pokupio s ovog ili drugih foruma i kojima si dao nadnaravnu vaznost, u svojim kolumnama, kako bi i ti izgledao veci(to je kompleks manje vrijednosti). Gle cuda svi odreda su gostovali u tvojoj kolumni i s njima si kao napravio intervju i naveo im ime i prezime a ne razno-razne nickove.Zar ne?

VIVA LA REVOLUCION !!!

New Report

Close