LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je li tko zna što o toj tvrtki?

probili su se opet kao jedni od vodećih građevinaca u splitu. priča se da su kupili veliku zemlju na najatraktivnijoj lokaciji u omišu i da će uslijediti spektakularno visoke investicije u elitni turizam.

s druge strane, ti natječaji za parcele u toj regiji dosad su poništavani desetinu puta.

traže investitora-kooperanta?!


je li tko zna što o toj tvrtki?
probili su se opet kao jedni od vodećih građevinaca u splitu. priča se
da su kupili veliku zemlju na najatraktivnijoj lokaciji u omišu i da će
uslijediti spektakularno visoke investicije u elitni turizam. s druge
strane, ti natječaji za parcele u toj regiji dosad su poništavani
desetinu puta.
traže investitora-kooperanta?!

Si kupio sta?
Cim se pojavi malo veci paket ode dok si reko keks.

Koliko znam vecinski paket drzi Montmontaza, a predsjednik NO-a im je bio Lisicar dok nije ubijen.

Po rezama se cini dosta dobro, zamjetan je rast u odnosu na 2004. god.

Jel zna neko koliki je book?

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira LVCV-R-A
Stanje na dan: 03.03.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
MONTMONTAŽA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
CESTAR D.O.O. SPLIT, HRVATSKA
VUČKOVIĆ SANJA ZAGREB, HRVATSKA
LAVČEVIĆ D.D. SPLIT, HRVATSKA
MIKULIĆ EMIL ZAGREB, HRVATSKA
JURIĆ BORISLAV ZAGREB, HRVATSKA
MATICA BLANDA ZAGREB, HRVATSKA
M.A. D.O.O. SPLIT, HRVATSKA
ŽARKOVIĆ MATE SIVERIĆ, HRVATSKA

Redovne dionice
1. emisija Ukupan broj redovnih dionica I. emisije: 478200
Oznaka I. emisije redovnih dionica: LVCV-R-A
Nominalna vrijednost redovnih dionica I emisije: 300


je li tko zna što o toj tvrtki?
probili su se opet kao jedni od vodećih građevinaca u splitu. priča se
da su kupili veliku zemlju na najatraktivnijoj lokaciji u omišu i da će
uslijediti spektakularno visoke investicije u elitni turizam. s druge
strane, ti natječaji za parcele u toj regiji dosad su poništavani
desetinu puta.
traže investitora-kooperanta?!

Turistička izgradnja
LAVČEVIĆ d.d. kupio je dvije lokacije za turisticku izgradnju i to u mjestima:

KAŠTEL SUĆURAC ( bivša tvornica Adriavinil ) površine cca 200.000 m2

OMIŠ ( bivša tvornica cementa ) cca 83.000 m2 Obje lokacije su uz more, vrlo atraktivne za izgradnju turističkih sadržaja, odnosno kompletnih turističkih naselja i marina. U tijeku je rad na razvijanju tih projekata.

Skinuto s njihovog Web-a

Hm, 280 000 m2 zemljišta x 100 €/m2 = 28 mil. € / 478200 dionica =58 € po dionici [smiley9]

***obrisano***
Puno toga grade,a jadan od objekata je i Ekonomski fakultet u Splitu koji je u fazi proširenja (novo krilo zgrade).

Imaju i veliku poslovnu zgradu u centru Splita koju po ogromnim cijenama iznajmljuju HPB-u,Županiji splitsko-dalmatinskoj i TOP SHOP prodaji.
Imaju i svoj Hotel u centru Splita.
Nakon smrti Lisičara,mislim da će se situacija kretati prema tome da sadašnja Uprava dobije većinski paket.

Sve je to lijepo što vi pišete, a imate li kakve podatke o poslovanju. Ne bi bilo loše ponešto o njima znati
prije odluke o kupnji LVCV.
Inače dionica me privlači i ako nema nekih dubioza ima potencijal. Mene jedino muči prvi dioničar na listi
vlasnika Monmontaže ( koja je vlasnik LVCV ).


Čovjek se uči dok je živ i umre lud.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Otišao malo kopat’ po podatcima i evo ih:
Aktiva 338mil kn
KiR 206mil kn
TK 143mil kn
Pr. 158mil kn
Ras. 148mil kn
Dobit 10mil kn
Koef.zad. 2,3

Pozdrav

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Evo još malo o radovima.

U Sveučilišnu knjižnicu za nepune
dvije godine[/b]Nakon što je na trećem ponovljenom natječaju za izvođača radova nove zgrade Sveučilišne knjižnice izabran splitski Lavčević, radovi na novom objektu kreću za desetak dana. Rok za izgradnju zgrade buduće Sveučilišne knjižnice natječajem je određen na 20 mjeseci, a zemljani radovi već dovršeni i slijedi organizacija gradilišta.
Na trećem natječaju (prethodna dva natječaja su poništena) povjerenstvo je između četiri splitske i jedne zagrebačke građevinske tvrtke izabralo upravo tvrtku Lavčević s ponudom od 97 milijuna kuna, što je usvojeno kao prihvatljiva cijena za cjelokupne radove na novom objektu.

P.S.Radovi dobro napreduju,što znači da Lavčević uredno ispostavlja sitiacije koje mu Sveučilište uredno podmiruje.

Slobodna Dalmacija

Stvarno danas ide, što god se stavi na prodaju poklopi se. ***obrisano***

*** obrisano ***
Ja sam ubo nekih preko 200 komada pa nek se paca


Otišao malo kopat’ po podatcima i evo ih: Aktiva 338mil kn KiR 206mil kn TK 143mil kn Pr. 158mil kn Ras. 148mil kn Dobit 10mil kn Koef.zad. 2,3 Pozdrav

Ako je ovo točno, a mislim da je, u svakom slučaju miriše dobro, izgleda dobro, u pravilu to znači rast.
Naravo ako se bude dionica bude tržila u većim količinama i ako godišnje izvješće nešto ne pokvari od prije navedenog. U odnosu na sektor građevinarstva i lidersku poziciju u Dalmaciji svakako dionica za preporuku.

Prijatelju IDES ja sam jučer stavio u pac 100 kom. Ako ostali građevinari mogu bit’ na vrh planine,
što se ne bi i LVCV popeo ( kad ima rezultate kakve ima – vidi gore koji post da ne prepisujem ).[smiley9]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

***obrisano*** Slavonac je svoje prodao po 120 kuna. Mislite da su oni budale, i da su to učinili jer nemaju sve informacije.

New Report

Close