LURA (Lura d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LURA (Lura d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja se ispricavam ako je ova tema već otvorena.Zanima me može li mi tko reči nešto o ovoj dionici.primjetio sam da u zadnje vrijeme ima zanimljiv porast.Hvala

Nije otvorena. Što se tu ima za reći? Sutra će se dogoditi sindrom krda kao i na ATLN malo prije. Klasika. Dajte naloge na kupnju već sada i prodajte sutra navečer. Divlje tržište, divlje kretanje dionica

Hell is Empty and all the Devils are Here

mislim da je ovo razlog:
objavljeno na zse.hr
DUKAT d.d. – Obavijest o dubinskom snimanju Društva
(2007-02-27)

DUKAT d.d. dostavio je informaciju dobivenu od strane najvećeg dioničara g. Luke Rajića da razmatra mogućnost strateškog partnerstva sa grupom Lactalis.

Slijedom navedenog, Dukat d.d. je Lactalisu odobrio ekskluzivno pravo provođenja dubinskog snimanja poslovanja koje će otpočeti 1. ožujka 2007. godine.

Dodatne informacije …


mislim da je ovo razlog:
objavljeno na zse.hr
DUKAT d.d. – Obavijest o dubinskom snimanju Društva
(2007-02-27)

DUKAT d.d. dostavio je informaciju dobivenu od strane najvećeg dioničara g. Luke Rajića da razmatra mogućnost strateškog partnerstva sa grupom Lactalis.

Slijedom navedenog, Dukat d.d. je Lactalisu odobrio ekskluzivno pravo provođenja dubinskog snimanja poslovanja koje će otpočeti 1. ožujka 2007. godine.

Dodatne informacije …

Da to je glavni i više nego dobar razlog za LURU, što je već
tako reći neslužbeno gotova stvar, u svezi ugovora.

And God says let there be light and be light, and it was good...

Luka prodaje 51 posto Dukata, a ne svih 91 posto.

mislite li da je mudro uletiti još danas (822/1200) jucer na zatvaranju…pitanje je da li ce Lactalis iscashirati vise od 900 kn po dionici. Ukupno 1.350.000.000,00 kn za pola Lure, vrijedi li ona 2.700.000.000,00?
Dugorocno bi se to trebalo isplatiti u svakom slucaju, zar ne?

Uz MCap 300 milja eura, koliko Luka traži, to ispada 100 eura po dionici. Hmmm!?


Uz MCap 300 milja eura, koliko Luka traži, to ispada 100 eura po dionici. Hmmm!?

pavarotti, ne vjerujem ti ni riječi….
imam tvoje postove gdje si najavio pad ptkm kada je bila oko 200
na 150kn…. !!!!!
bilo je još takvih tvojih izjava,
ak’ misliš jeftino kupovati luru danas definitivno nije tvoj dan….


pavarotti: ” Uz MCap 300 milja eura, koliko Luka traži, to ispada 100 eura po dionici. Hmmm!? ” pavarotti, ne vjerujem ti ni riječi…. imam tvoje postove gdje si najavio pad ptkm kada je bila oko 200 na 150kn…. !!!!! bilo je još takvih tvojih izjava, ak’ misliš jeftino kupovati luru danas definitivno nije tvoj dan….

Pa to su činjenice! Kako će tržište reagirati, vidjet ćemo…često tu nema logike.

Što se ptkm tiče, još ima vremena za moje prognoze. Sačekajmo GFI…


Što se ptkm tiče, još ima vremena za moje prognoze. Sačekajmo GFI…

Samo ti čekaj, jučer smo bili na 245 kuna i to u tišini, bez predrasuda.

e ljudi mislim da ovdje ne razgovaramo o petrokemiji nego o luri, imate otvorenu temu ptkm – ra pa tamo o petrokemiji pricajte. a sto se lure tice vidim da je nakon naglog skoka na putu prema doooooooooole…

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

vrijedi li ona 2.700.000.000,00? Dugorocno bi se to trebalo isplatiti u svakom slucaju, zar ne?
Vrijedi Dukat više od toga, to o 250 mil. su ili izmišljene gluposti ili Rajić prodaje u bescijenje…barem na papiru ta dionica vrijedi više.

i prodati ili ne? sto mislite?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


i prodati ili ne? sto mislite?

Ovisi na kojem si ulazu.
Po meni ovo realno vrijedi oko 100 eura + ?% premija za preuzimanje

New Report

Close