Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
LPLH 140,00 140,00 140,00 140,00 0,00 0,00 214 29.960,00 0,00%
alias 28.2.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

vec su zavrsili

maro77 19.3.2019.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
50%

Mislim da je to zatvorena prica izmedu Dalmonta i I.M. Dok se oni ne dogovore, nece biti nista. Mozda bi i prodali ali pitanje po kojoj cijeni. Dojma sam da Dalmont drzi brodogradiliste dok I.M. nesto radi u turizmu sto je tesko pogurat bez kapitala/partnera jer ipak se radi o otockoj destinaciji kojoj je sezona jos uvijek kratka.
Prosle godine u spici sam posjetio kamping Poljanu (kojom upravljaju Talijani) i uvjerio se koliko je to daleko od kampova pod upravom Valamara ili Arene. Ne samo u pogledu infrastrukture nego najvise djelatnika. Ovakve firme ce najvise osjetiti problem nedostatka radne snage koji ce rezultirati losijom uslugom a time i padom prihoda u slucaju malo losije sezone.
Kampovi pod upravom LPLH su u puno losijem stanju nego Poljana tako da o tome necu ni pisati.

Potencijal je neupitan ali realizacija je nesto sto ce se po mom sudu dogoditi tek otkupom 50+%.
Razvoju iz vlastitog poslovanja mislim da necemo docekat.

potenc23 23.11.2017.
33%

Vaš link … [lider.media]

LOŠINJSKA PLOVIDBA – HOLDING d.d. doživjela je ovih dana podalje od medijske pozornosti niz ključnih kadrovskih promjena. Marina Brajković nova je predsjednica Uprave. Došla je u Lošinj s 15-godišnjim iskustvom u HT-u, gdje je obavljala više menadžerskih funkcija, a do prošle godine bile je i članica Nadzornog odbora OPTIMA TELEKOMA.

Prije godinu dana Lošinjska plovidba je najavila tri velika projekta – izgradnju novog hotela na Rujnici, razvoj nautičko-servisnog centra na području marine Privlaka i brodogradilišta Lošinj te ulaganje u kampove Lopari i Rapoća u Nerezinama. Ukupna vrijednost tih investicija procjenjuje se na 60 milijuna eura.

nimimada 17.8.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Možda se nešto napokon pokrene. Zadnji dana i top 10 nešto podebljava.

maro77 19.3.2019.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
33%

Zanimljiva promjena. Drustvo treba svjezu snagu.
Nova predsjednica uprave ima obecavajuci CV, ostaje za vidjeti koliku slobodu odlucivanja dozvoljavaju I.M. i I.I.

boca 15.2.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

Ne bi li za to trebalo obavijestiti ZSE?

nimimada 17.8.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

U prvom tromjesečju smanjili gubitak, centralizirani administraciju, porasao keš na računu…. Nije loše.

lebowski 7.3.2008.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

Nije loše? I dalje ništa ne investiraju, svi biznisi posluju s gubitkom, obveze se povećavaju, imovina, koja je ovdje ključni razlog za investiranje, stoji na mjestu.

nimimada 17.8.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Pa upravo ta imovina na koju čekamo da se upogoni. Do tada je bitno da bezglavo ne gube novac. Kupuje pomalo i top 10. Dugo se čeka na najavljene investicije i zato je cijena tu na 140 kn. Kada krenu te investicije to će biti pračka. Pitanje je vremena i strpljenja.

accountant 17.8.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
66%

ova jaaaako potsjeća na PRFC
hrpa imovine koja stoji
odmah znaš kakva je uprava u pitanju kad toliko dugo rješavaju papirologiju..

nimimada 17.8.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Dugo sam dioničar Lplh a imao sam jako puno prfc, bio na skupštinama, nemaju oni puno veze. Pobjegao sam iz proficija na vrijeme baš zbog toga. A da su turbo sposobni, nisu. Došla nova PU pa ćemo vidjeti dalje.

Miro25 8.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

Vidljivi su neki koraci…. prostorni planovi su promijenjeni, ove godine ide rekonstrukcija aerodroma, turizam je pozitivan…. najviše me muci to brodogradilište koje je ponor love i samo skuplja gubitke… tu bi trebalo neku reorganizaciju napravit da postane pozitivno…