Lorencin i Matešić idu u Azerbajdžan po ulagače

Naslovnica Forum Komentari članaka Lorencin i Matešić idu u Azerbajdžan po ulagače

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kud u Azarbedjan u pm. Pa sta nema investitora u europi ? Ili se ide po provizije? Strasno

VasIsusK

Oteo si mi riječ iz usta. Stvarno, kada će netko od tih naših ministara otputovati negdje u EU? Katar, Indonezija, Brazil….i naravno nikada ništa od tih izleta.

Očito je da se naši ministri boje Evrope (i nisu jedini).

Najžalosnije je što su svi zaboravili konstataciju Pave-Župan Rusković (bivše ministrice turizma): “U Hrvatsku nikada nije došao nitko od značaja i imana”.

a Norveška….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

jos bolje bi bilo Afganistan.Mozda se ne bi ni vratili,tako bi najvise pomogli nasem turizmu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bravo Frankie, ti si dao najbolji komentar. Samo se bojim da bi ih Afganistanci brzo poslali natrag.

Ma idu na izlet i to je to. Kakvi ulagači i tko bi vjerovao ovim spodobama.

Tko je išao u Kinu, jel bio itko od njih?

Bolje da su poslali mail, manje bi lošeg napravili nego da idu osobno, mmanje košta i ljepše je za vidjeti.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

This does not make sense. There is a proposed One and Only in Kumbor, Montenegro. Why would there be another One and Only 60 km’s way in Kupari? Perhaps another hotel chain, maybe? However the project in Montenegro is not in accordance with the planning documentation of the State and what they are proposing is in essence illegal… They are having their problems with the authorities. There has been reports that there has been conflicts with the top political powers. The Azeri’s have come in and disregarded all urban planning parameters, such as building on sea domain, cutting off public access to the sea and proposing buildings on known heritage sites. This is hardly good manners for guests in a foreign country.

New Report

Close