Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) LKRI (Luka Rijeka d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
LKRI 39,80 39,80 40,00 39,91 39,80 40,80 311 12.413,00 -2,45%
jeroo 9.2.2006.
-

ako usporedim lkri sa luko koper nije mi jasno kako da Rijeka tako raste
imao sam to dionico i prodao220 malo mi žao
ali to stvarno nisam očekivao

jeroo 9.2.2006.
-

Premog za ljubljansko toplarno če možda do Rijeke a ne više u Koper
To znači za koper 8.5%manje rasutega tovora godišnje.

članak iz SLOVENSKA ISTRA

cobra 14.2.2006.
-

Do kuda će LKRI ?
Komentar ?

hromiDabar 8.2.2006.
-

Svaka čast Luci Rijeka na planovima i projektima, ali meni sve ovo sliči na neko umjetno napumpavanje cijene. Možda sam u krivu, ali mi se čini na nisam.

karlo 20.2.2006.
-

LKRI
ce opet na 180 kad se magla oko napumpavanja raspuha.

jeroo 9.2.2006.
-

ako hrvatska ulaže u ceste i železnico ovim tempom
luke imaju veliko prespektivu.
bojim se da LKRI neče imat se kuda širit koliko če imat posla.

bob 13.2.2006.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

undefined

Do kuda će LKRI ?
Komentar ?

Luke su sada hit, kao što su to bile plovidbe.
Očekujem cijenu od najmanje 500 kn do ljeta.
Promet stalno raste i proširuju se kapaciteti Ukratko, svijetla budućnost.

jeroo 9.2.2006.
-

u pravu si da če LKRI i do 500 ali mislim da u ovi sitaciji
mora do male korekcije.
sada moraš imat muda da po ovi cijeni uđeš

zmarko 13.2.2006.
-

Mali hint: morate napraviti razliku izmedju poduzeca Luka Rijeka d.d. (LKRI-R-A) i Rijecke luke.
LKRI-R-A je jedan od njenih koncesionara. Isto tako, Rijeka Gateway projekt se ne odnosi samo na LKRI-R-A (namjerno naglasavam ticker).

Pogledajte malo web od Lucke uprave Rijeka i procitajte podatke…http://www.portauthority.hr/rijeka/lucka_uprava_rijeka.shtml [portauthority.hr]

bob 13.2.2006.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Citiram s http://www.portauthority.hr/rijeka/razvoj.shtml: [portauthority.hr]
Između Grada Rijeke, Lučke uprave Rijeka i LUKE Rijeka d.d, potpisan je Sporazum o suradnji, čiji je predmet i cilj uređenje međusobnih odnosa stranaka potpisnica kroz zajedničko sudjelovanje u realizaciji Projekta riječke luke i autoceste, a koji će se financirati sredstvima Svjetske banke. Zajednički interes stranaka potpisnica je rekonstrukcija riječke luke i prilagodba potrebama razvoja ovoga prometnog pravca s jedne strane, te potrebama stanovnika, kao korisnika urbane sredine s druge strane. Ovim Sporazumom preuzete su obaveze međusobne suradnje, pomoći i podrške u svim aktivnostima vezanim za realizaciju Projekta.

Sumnjam da će koncesiju nad novim kapacitetima dobiti netko drugi, a ne Luka Rijeka d.d.
I sada je Luka Rijeka d.d. jedini koncesionar za generalni teret, rasuti teret i stoku.

t_soprano 19.2.2006.
100%

kakve su prognoze za LKRI nakon ovih skokova i padova ?????

shogun 6.12.2005.
100%

za danas otkud je krenula blizu će završiti.
za 10 g. preko 500kn

t_soprano 19.2.2006.
100%

a za tjedan dana?

spiderman 21.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Ja smatram da bi se korekcija slijedećih dana ipak mogla nastaviti bez obzira na trenutni oporavak.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

firejack 19.2.2006.
100%

Moze i ovako:
Netko je odlucio postati vlasnik i nista ga u tome nece sprijeciti.
Sigurno smatra (zna) da ce mu se dugorocno isplatiti.
Trenutna korekcija mu samo ide na ruku.

shogun 6.12.2005.
-

firejack

Moze i ovako: Netko je odlucio postati vlasnik i nista ga u tome nece sprijeciti. Sigurno smatra (zna) da ce mu se dugorocno isplatiti. Trenutna korekcija mu samo ide na ruku.

kako može postati vlasnik kupovanjem na burzi?
zmarko 13.2.2006.
100%

firejack

Moze i ovako: Netko je odlucio postati vlasnik i nista ga u tome nece sprijeciti. Sigurno smatra (zna) da ce mu se dugorocno isplatiti. Trenutna korekcija mu samo ide na ruku.

Taj netko je dosta malih koji kupuju i prodaju te pokoji skrbnicki koji prodaje, i jos par skrbnickih koji su kupovali do prije par dana. Nitko ovih dana ne postaje vlasnik, niti je to ovako moguce, za manje iskusne: trebalo bi protrgovati s vise stotina tisuca dionica a do kraja dana ce ih proci samo izmedju 11-12 tisuca, sto ukljucuje daily trading!

firejack 19.2.2006.
100%

Ok, uvjerili ste me!
Ipak cu pogledati prvih deset za koji dan …

ela1 27.2.2006.
-

Riječka luka – jadranski ulaz u Europu

WASHINGTON – Nakon dovršetka obnove do 2009. najveća hrvatska luka Rijeka po svemu bi trebala nalikovati na velike svjetske lučke centre poput španjolske Barcelone i američkog Baltimorea.
Projekt Riječki prometni pravac, koji je u srpnju 2003. pokrenula hrvatska Vlada u suradnji sa Svjetskom bankom, trebao bi dramatično izmijeniti luku Rijeka i učiniti je jednom od glavnih luka za središnju i istočnu Europu.
Njegov je cilj povećati konkurentnost hrvatskog gospodarstva poboljšavanjem međunarodnog teretnog i putničkog prometa u Rijeci, modernizacijom povezanosti luke s cestovnom mrežom te revitalizacijom i privatizacijom poslovanja u luci.
Ukupna je vrijednost projekta Rijeka Gateway, koji bi trebao biti dovršen u rujnu 2009., 266 milijuna dolara, od čega 156,5 milijuna zajmom osigurava Svjetska banka.
Novi putnički terminal u središtu luke moći će primati brodove za krstarenje do 500 putnika i druge putničke brodove, kaže Svjetska banka, a do 2009. Rijeka bi trebala imati potpuno moderniziran kontejnerski terminal u istočnom i moderni teretni terminal u zapadnom dijelu luke.
Dio luke poznat kao Delta trebao bi biti pretvoren u komercijalno područje s hotelom i poslovnim i uslužnim sadržajima namijenjenim građanima i gostima, a na području stare luke zvane Porto Baroš gradila bi se marina, navodi WB.
“Razvitak luke je već počeo i buduće povećanje komercijalnih aktivnosti u Delti i Porto Barošu trebalo bi donijeti zajednici znatne koristi”, rekao je ravnatelj lučke uprave Bojan Hlača.
Projekt Riječki prometni pravac stvorit će dominantni prometni pravac u Hrvatskoj povezujući morske putove s europskim cestovnim i željezničkim koridorima.
www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2006,3,4,italija_nekretnine,14970.jl [jutarnji.hr]

Arap 17.2.2006.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Izgleda da su dobre vijesti pomalo uzele maha…
S obzirom da nemam uvid u kupnju/prodaju, moze li netko tko ima potvrditi da li bi LKRI mogla ovaj tjedan opet preko 400???

“Please, God, Just One More Bubble.”