‘Ljubljanska je mogla već milijarde zaraditi u RH’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Ljubljanska je mogla već milijarde zaraditi u RH’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

znači, hrvatske štediše su prodane za ratifikaciju, svoj novac vjerojatno neće nikada dobiti osim ako sami ne budu tužili sloveniju i ljubljansku banku???

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

a sto su radili PRVI FAkTOR d.o.o. i OPTOMA LEASING d.o.o. g. Milanovicu?
Da li su vasi savjetnici ikada pogledali bilancu kakovog trgovackog drustva? Tko je vlasnik pomenutih drustava,od kada su u Hrvatskoj i sto rade? Znate li koliko je kreditnih ugovora podpisano sa NLB u Ljubljani?
Razgovarate li sa bratom koji ima ta iskustva i spoznaje?

Slovenija je već MILIARDE zaradila u Hrvatskoj .

Sa našim novcima opljačkanim u Ljubljanskoj banci kupovala je nekretnine i tvrtke po Hrvatskoj dok smo mi branili Domovinu.

I sada joj je Milanović oprostio dug i kamate miliarde u vrijednosti Pelješkog mosta .

I nikom ništa .

A Sanader dobio 10 godina za samo 10 miliona.

.

‘Ljubljanska je mogla već milijarde zaraditi u RH’

a tko bi štedio u banci koja je prevarila štediše i koja im ne želi vratiti novac? tko? možda premijer po posebnim uvjetima?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

U ljubljanskoj banci nisam nikada štedio niti mi ne pada na pamet! Isto tako ne kupujem ništa u Mercatoru niti Merkuru jer ne dam niti lipe onima koji nas ucjenjuju zadnjih 20 godina i koji ne namjeravaju vratiti dug hrvatskim štedišama!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


U ljubljanskoj banci nisam nikada štedio niti mi ne pada na pamet! Isto tako ne kupujem ništa u Mercatoru niti Merkuru jer ne dam niti lipe onima koji nas ucjenjuju zadnjih 20 godina i koji ne namjeravaju vratiti dug hrvatskim štedišama!

Bolje kod monopolista Todorića. Uopće više ne trošim u Hrvatskoj osim sitnica. Po sve ostalo idem preko granice…


Bolje kod monopolista Todorića. Uopće više ne trošim u Hrvatskoj osim sitnica. Po sve ostalo idem preko granice…

Zanimljivo, a kako ti ne smeta kupovati dionice Todorićevog Belja i zarađivati na njima?
Ja ću uvijek radije dati novac našim tvrtkama jer taj novac na kraju ipak ostaje u RH nego slovencima koji su nas cijedili i ucjenjivali 20 godina!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ovo se zove klasična veleizdaja ! Odkuda Milanoviću pravo da odustane od potraživanja milijardu eur-a (koliko sa kamatama iznosi dug Ljubljanske banke hrvatskim štedišama) ? Radi se o iznosu s koji možemo izgraditi Pelješki most ! Treba ga pitati da li bi on odustao od duga kad bi netko njemu nešto privatno dugovao ?? Slovenija je dobila u potpunosti ono što je ucjenom tražila: rješavanje duga kroz sukcesiju (drugim riječima – nisu dužni oni a mi nek se naplatimo ako tamo nađemo nešto love) te odustajanje od tužbi.
Ovo je samo još jedan u nizu dokaza totalne nesposobnosti i gubljenja ovog napuhanog premijera i njegove vlade.

New Report

Close