Liniću, lista je tu – i što sad?

Naslovnica Forum Komentari članaka Liniću, lista je tu – i što sad?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

i što sad?

sad treba strpat u zatvor sve voditelje poreznih uprava u RH zbog sudjelovanja u pljacki

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Naivno pitanje…što sad? Ništa naravno.Jer da su mislili i htjeli nešto poduzeti danas bi izašla vojska inspektora i stavili bi markice na poršeje i bmw-e propalih poduzetnika. Spriječili bi prodaju nekretnina. Ali ništa se nije desilo osim što primječujem povečan posjet agenta za prodaju stanova zgradi u kojoj je stan koji glasi na djecu vlasnice Betex d.o.o. koja duguje 20.000.000 (dvadesetmiljuna kuna).
Ali Habuš Damir , šef porezne u Čakovcu nezna ništa a Vukašinović koji inaće sve zna je vjerojatno na zasluženom jedrenju. Dali će Habuš odgovarati nekome što je propustio spriječiti rasprodaju nekretnina vrijednih miljune €?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Damir Novotny, dođi u Čakovec da ti pokažem čime sve raspolažu največi dužnici u Međimurju da više ne trabunjaš o nesposobnosti plačanja. Ne mogu vjerovati da netko može dati tako naivnu izjavu. U Švicarskoj aki ste dužni porez poreznik vam ima pravo na ulici skinuti rolex s ruke a ovdje te pričekaju da sve rasprodaš pa te onda blokiraju.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

BRAVO !
uspjeli ste zacrveniti Hrvatsku, ali samo danas
sutra će ovi napisani biti dužni još više, a crvenilo će nestati

Sad fino kad znate tko ne placa porez, nemojte poslovat s tim “poduzetnicima”…To je prvi korak, dok institucije ne odrade svoj posao…

Ovo je kompleksan problem i tu ima posla za sve institucije u drzavi (sudovi, porezna, socijalna sluzba,..)…

klasični autogol porezne uprave……bez suradnje voditelja poreznih ispostava i primanja mita ovo ne bi bilo moguće……..

sa 01.01.2013. bar pola u zastaru… [bye]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

U ovoj recentnoj krizi najveći dužnik uopće nije bila država već poslodavci koji su radili sa državnim i lokalnim firmama i nisu plaćali obaveze prema dobavljačima i prema državi..
Rad porezne i carine ali i pravosuđa(a bogami i svega ostaloga) bi trebao biti javnog karaktera pa neka Thompson skviči….a i Miloža…kaže da s neki na listi jer im je dužna država…a da li su uvijek ti poslovi koje je narućila država
bili potrebi i da li su preplaćeni….

nije mi jasno kako Tempo na Vrbanima radi nove zgrade za stanovanje i kako posluju uz ovoliki neplaćeni porez a većinski je vlasnik navodno neki Pogačić. Tko ima prste u svemu tome ?

po spisku bih rekao da se vodi puno zastarjelih obveza, tko je kriv?? savjetnici iz porezne??

Sad ce ova lista imati vjerojatno slican ucinak kao “Schufa” u Njemackoj. Banke ce je sigurno pomno analizirati a i seriozni gospodarstvenici. Pa ako ovim notornim neplatisama i dalje isporucuju robu ili daju krediti, onda su oni gluplji od njih! Interesanto je isto tako da pojedinci duguju drzavi preko 10 milijardi kuna a vecina od njih ima tako puno nekretnina i pokretnina da bi se dug sigurno mogao naplatiti.
Zasto se to do sada nije radilo?

Čovjek iz moje ulice ima 4 limuzine i džipa..novo, novcato i mijenja svake 2 godine a Novotny kaže da im se nema što uzeti. Koje gluposti taj čovjek valja.

sezona kiselih krastavaca…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Kakav naslov?!! Kakav stav?
Ovakav novinarski pristup je stvarno smiješan. Ovo se nikako ne može nazvati novinarstvom.
Mi jednostavno ne možemo naprijed sa ovakvim stavovima ljudi, a posebno novinara i urednika.
Mene je sramota kad ovo pročitam.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close