Lepa fudbalska zanimljivost

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Lepa fudbalska zanimljivost

Pozdrav forumasi,

Skoro sam pronasao jedan zanimljiv clanak, ili slobodno mogu reci pricu i hteo sam da podelim sa vama.Mnogo teksta ima, treba sve to iskucati, lakse mi da ostavim link :).Inace, treniram fudbal i to je sport koji najvise volim i takodje volim da trazim po netu neke zanimljivosti koje smatram da su upecatljive i lepe, a ne prikazuju se svakodnevno ili vecina ljudi o njima cak i nema pojma.
Ovaj clanak koji sam uspeo da ponadjem odnosi se na Istoriju kopacki – znaci, kada se prvi put pocela koristiti obuca za fudbal, kako su ljudi dosli na ideju da kreiraju nesto sto je u pocetku samo licilo na danasnje kopacke – ceo proces evoluiranja kopacki.Takodje sam u ovom clanku procitao kako i kada su nastali danasnji vodeci brendovi.Za sve vas, koji ste radoznali kao ja, ostavljam link o istoriji kopacki[/url]. Uzivajte 🙂

pozdrav…odličan post…vidim da si mlad forumaš ali bogami ne samo da si nadaren nego i kvalitetan…ja sam korisnik sa iskutvom izabran od strane pojedinih ljudi sa foruma da te usmjerim(ne na pravi put,jer vidiš da sad to nije in) nego kako doći do najbolje interakcije sa ostalim forumašima na forumu kako bi tvoj rad bio od povijesnog značenja….daklem vidim da te fudbal interesira….odlično….gledaj na ovom forumu ljudi osim što vole fudbal,vole i žene,dionice,politiku a TEK LOVU….stoga….nemoj se separirati sam na svojo temi nego kroz fudbal možeš da udješ na bilo koju temu….odeš na dalekovd…i malo dodaš…znate ono kad je dalekovod bio sponzor hajduka i staviš ove kopačke,pa na tema dionican HT kažeš npr.tvoje prognoze za dobit HT-a u tom i tom kvartalu i pređeš na bayern ili ono na temi oporavak burze pišeš o građevinskim dionicama i kažeš eto….građevinski sektor se može pokrenuti da se recimo opet gradi sjeverna tribina maksimirskog stadiona i nabaciš koji izraz tip kak WAREN BUFFET KUPUJE PODCJENJENE DIONICE …i da ne nabrajam dalje….uvijek možešdoći kod mene i moje škvadre na virtualnu zajednicu….istina, ti pišeš o ozbiljnim temama kao što su fudbal i kopačke ali tamo si uvijek dobro došao
pofuk
p.s. puno sreće u dionicama

Hvala puno na lepoj dobrodoslici, pofuk [emo_smijeh].Poslusacu te,pa cu se prikljuciti i ostalim temama.
Pozdrav

Molim
SRETNO I SAMO SE OPUSTI ALI BUDI OPREZAN DA TI NE MAZNU LOVU
pofuk
p.s. malo sam te analizirao i imam dojam da ti samo malo samopouzdanja fali ali nije ništa kritično…razleti se sa kojim postom malo po forumu sa vremena na vreme i sampouzdanje će doći samo po sebi

New Report

Close