Lalovac: Čuo sam za priče o navodnom dogovoru bankara, oporbe i Ustavnog suda

Naslovnica Forum Komentari članaka Lalovac: Čuo sam za priče o navodnom dogovoru bankara, oporbe i Ustavnog suda

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Boris Lalovac, sin Obrada je ‘čuo priče’.
Strašno je vidjeti koliko su komunisti osjetljivi na kritiku. Da nismo u Europi bilo bi ‘nestanaka’ ljudi preko noći ili kao što u bratskoj Sj. Koreji ubijaju protivnike (ideološke najčešće) minom iz minobacača.

Opet mi je žao što Poslovni ovo prenosi jer je ovo stvarno bolesno i potpuno neusklađeno s vremenom u kojem živimo i čemu bi normalni ljudi današnjice trebali težiti.

Hrvati su neuki i nesposobni.

čuo je on i da će se “hapsiti” bankare, pa ništa, mama kaže da nije sklon alkoholu i da ne puši, meni se čini da on samo zbog mamae, potajno dimi neku lošu robu


… i da ne puši,

Ma di ne puši.Pa popušio je ovaj ekonomski mag kredit od 150 kilo svicaraca. To je po meni pushing samo takav. I to za ovakvu ministarsku glavinu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ovaj ce ako ponovno dobije izbore , vratit 1946 god !

Opet Lale lupeta, ne pomaže ništa ni Kalodont u tubi!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Kako nije spomenija predsjednicu … bar radi (zamišljene) lipše slike
Ono Karamarko, Kolinda, Bohaček i Jasna….. ruše frankovce

DAJ PET !!!

Ministar čuo glasine…što je on baka sa sela, obični tračer?


Ministar čuo glasine…što je on baka sa sela, obični tračer?

Ovom covjeku treba strucna pomoc pod hitno. Evo sad znamo da cuje glasove. Sad je tek postalo jasno zasto je uzeo 150 kilo svicaraca na kamatu. Molimo Boga da mu glas ne kaze da zaduzi drzavu na 10% misecno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

polako se nazire gubitak pozicije, stoga neće biti jednostavno vraćati 150k €, ma koliko bila rata, zato se udara i po Ustavnom sudu, da se spašava svoja nesposobna gu.ica


polako se nazire gubitak pozicije, stoga neće biti jednostavno vraćati 150k €, ma koliko bila rata, zato se udara i po Ustavnom sudu, da se spašava svoja nesposobna gu.ica

A govore mu roditelji da on toliko voli tu ekonomiju. Bila je to ljubav na prvi pogled meni se pari,ali u njegovom slucaju neuzvracena.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Što ste se toliko uzjogunili protiv Lalovca, čovjek jednostavno nije tipičan političar pa često daje neformalne izjave onako kako ih je i sam čuo. Bolje da se zapitate oko toga kako nam funkcionira tj. nefunkcionira pravna država od koje ćete jednog dana i sami morati tražiti pravnu zaštitu. A onda bolje da vas nema.


Što ste se toliko uzjogunili protiv Lalovca, čovjek jednostavno nije tipičan političar pa često daje neformalne izjave onako kako ih je i sam čuo. Bolje da se zapitate oko toga kako nam funkcionira tj. nefunkcionira pravna država od koje ćete jednog dana i sami morati tražiti pravnu zaštitu. A onda bolje da vas nema.

Dobro govoris. Pravna drzava uopce ne funkcionira s obzirom da se Vlada donosenjem retroaktivnih zakona mijesa u ugovorne obveze. To je po meni prestrasno jer na taj nacin Vlada salje poruku da se ni jedan ugovor ne treba postovat ako ti i kad ti prestane ici na ruku. Da pravna drzava postoji taj se zakon ne bi ni donio ili bi ga UStavni sud vec ukinio pa kom pravo kom krivo. Kazes za Lalu da nije tipican. Dobro kazes covjek je ministar ali se ocito bavi kavanskim pricama i na taj nacin namjerno ili nenamjerno kreira nered.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

O čemu Vi pričate ? Ljudi su dobili na kućne adrese zahtjeve za podacima
za ugovore koje su im poslale banke koje će izvršiti konverziju…..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


O čemu Vi pričate ? Ljudi su dobili na kućne adrese zahtjeve za podacima
za ugovore koje su im poslale banke koje će izvršiti konverziju…..!

MA nije nego su bankari isli po kucama i prislanjali ljudima pistolje na celo da uzmu kredit u svicarcima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close